اجراي دومين مانور حوادث غير مترقبه شهرستان بافق در بهاباد 1384/06/31
مورخ 23 اسفند 84 با وقوع زلزله فرضي در بخش بهاباد شهرستان بافق دومين مانور حوادث غير مترقبه در طي دو مرحله در اين شهرستان برگزار گرديد.

در مرحله اول اين مانور رأس ساعت 30/1 بامداد از طرف فرماندار بافق فراخواني كليه نيرو ها به اتاق بحران انجام شد كه در اين مرحله مدت زمان حضور نيروها به اتاق بحران سنجيده شد.

همچنين رأس ساعت 30/5 با وقوع زلزله فرضي به قدرت 5/6 ريشتر در بهاباد با شروع مرحله دوم كليه اكيپها با تجهيزات فني در سه كمپ مدرسه حافظ، مدرسه الزهرا و پارك كوثر مستقر شدند.

گفتني است كه با استقرار اكيپ ها در محل حادثه اقدام به نصب تلفن همگاني GSM ، مبدل موبايل ، نصب سيستم 256 شماره اي به جهت ارتباط دهي به متقاضيان در محل، و همچنين انتقال دستگاه ون به محل كمپ سوم در جهت برقراري ارتباط فيبر نوري و نصب تلفن ماهواره اي اقدام نمودند.

لازم به ذكر است كه در پايان رئيس ستاد حوادث غير مترقبه استان از سرعت عمل نيروهاي امدادي مخابرات تشكرو و قدرداني نمود.

 


    آخرين جلسه نشست اعضاي ستادي شركت مخابرات استان يزد با مدير عامل در سال 84 1384/06/31
آخرين جلسه نشست اعضاي ستادي شركت مخابرات استان يزد با مدير عامل در سال 84 در سالن كنفرانس ساختمان مركزي اين شركت برگزار گرديد .

در ابتداي اين جلسه مهندس مقوم طي گزارشي، وضعيت عملكرد مخابرات استان را در سال 84 تشريح كرد و افزود: بي شك انجام چنين كارهائي نمي تواند توسط شخص يا فرد صورت پذيرد، بلكه نتيجه كار همه مجموعه مخابرات استان بوده كه جاي تقدير و تشكر از مجموعه همكاران مخابرات را دارد .

وي در خصوص برنامه شوراي سياست گذاري شركت مخابرات در سال 85 گفت: شوراي سياست گذاري مخابرات در سال 85 در نظر دارد برنامه هائي را در قالب تدوين برنامه هاي كوتاه مدت 5 ساله در شهرستانها، واگذاري كارها به مردم ، تعامل بين دانشگاه و مخابرات، بالا بردن قابليت و يكپارچگي  شركتها، جذب  فعاليتهاي جديد، تقويت حراست و بازرسي، توجه خاص به كاركنان شركتي ، همكاري تنگاتنگ با استانها، توجه جدي به حوادث غير مترقبه، و اطلاع رساني به مردم به انجام برساند.

در پايان اين نشست كه به مدت 4 ساعت به طول انجاميد كليه اعضاي ستادي نسبت به ارائه مسائل و مشكلات و بحث و بررسي پيرامون مشكلات خود اقدام كردند.

 

 


    جلسه تجليل از پژوهشگران شركت مخابرات يزد در سال 84 1384/06/31
طي جلسه اي با حضور مدير عامل و اعضاي هيئت مديره از 26 نفر از پژوهشگران شركت مخابرات يزد در سال 84 تجليل شد .

در اين جلسه كه در سالن كنفرانس ساختمان مركزي شركت مخابرات برگزار گرديد مهندس مقوم مدير عامل شركت  با اهداي لوح تقدير از همكاران پژوهشگر تشكر و قدرداني نمود .

همچنين در اين جلسه مسائل و مشكلات پژوهشگران بررسي شد و تني چند از پژوهشگران به ارائه پيشنهاداتي نظير تدوين آئين نامه پژوهشي و تعيين چارچوب كلي، تعيين مربي جهت كار آموزان و تنظيم تقويم كاري ، برنامه پژوهشي و هستة مطالعاتي پژوهشگران نيز پرداختند.

 


    سمينار آشنائي مديران شركت با مدل تعالي سازماني 1384/06/31
به درخواست اداره تشكيلات و كيفيت و با همكاري اداره آموزش و روابط عمومي صبح روز پنجشنبه 11 اسفند ماه 84 سمينار آشنائي با مدل تعالي سازماني برگزار شد.

اين سمينار كه با دعوت قبلي، جمع زيادي از مديران و روساي ادارات و مراكز استان استقبال نمودند در محل سالن اجتماعات رسالت برگزار شد.

مهندس ساجدي رئيس اداره تشكيلات و كيفيت، تنها سخنران اين سمينار 5 ساعته بود. گفتني است ارائه مدل تعالي سازماني در قالب يك شعر توسط آقاي محمد امامي، مشاور مدير عامل، از نكات جالب توجه اين همايش آموزشي بود.

 

 


    توسعه شبکه مخابراتی و کابل برگردان در میبد 1384/06/31
به منظور توسعه شبکه های مخابراتی شهرستان میبد و انجام عملیات کابل برگردان در مرکزتلفن آیت اله اعرافی تلفنهای مشترکین منطقه بفروئیه میبد از تاریخ 13/12/84 تا 27/12/84 به تفیکیک هر محل؛ حداکثر به مدت 48 ساعت قطع و یا دچار اختلالاتی خواهد بود.
 


    اطلاعیه انجمن اسلامي كاركنان و پايگاه شهيد قندي مخابرات استان يزد در خصوص اعلام حمایت از دستیابی به انرژی هسته ای 1384/06/31
ملت مسلمان و شريف ايران

با يادآوري فرمايشات مقام معظم رهبري كه فرمودند :

« بايد از حماسه هاي به جا مانده از جنگ براي جاري كردن اين روحيه در امتداد تاريخ استفاده شود » و ضمن باور به اينكه دستيابي ايران به فن آوري هسته اي و استفاده صلح آميز از آن را حق مسلم خود مي دانيم از دولتمردان نظام مقدس جمهوري اسلامي مي خواهيم در راه رسيدن به آن از هيچ تهديدي نهراسند كه ما فرزندان محرم و پيرو ولايت هسيتم .

و در اين جهت ضمن تجديد ميثاق با شهيدان و در جمع خانواده شهيدان ، آزادگان و جانبازان يزد حمايت خود را از دستيابي به فن آوري هسته اي اعلام خواهيم كرد .

زمان يكشنبه : 14/12/84 ساعت 8 صبح

مكان : مسجد روضه محمديه ( حظيره )

 


    برگزاري مسابقه بزرگ فناوري ارتباطات و اطلاعات در شهرستان يزد 1384/06/31
شركت مخابرات استان يزد، با همكاري سازمان آموزش و پرورش استان يزد و شوراي راهبري فناوري اطلاعات اقدام به برگزاري مسابقه بزرگ فناوري اطلاعات نموده است.

اين مسابقه در بين دانش آموزان دبيرستانها و پيش دانش‌گاهي ناحيه يك و دو شهرستان يزد در سه سطح تهيه CD، وبلاگ نويسي و تهيه وب سايت مدرسه برگزار مي شود.

گفتني است هدف از برگزاري اين مسابقه افزايش سطح آگاهي و گسترش فرهنگ استفاده بهينه از اينترنت در بين دانش‌آموزان مي‌باشد.

علاقمندان مي‌توانند جهت ثبت نام و كسب اطلاعات بيشتر به دبيرخانه مسابقه واقع در ميدان آزادي، بهره برداري تلفن راه دور پيروزي از ساعت 16 الي 20 مراجعه يا با تلفن 7247777 تماس حاصل فرمايند.

لازم به ذكر است كه مهلت ارسال آثار تا تاريخ 15 ارديبهشت 85 و اعلام نتايج نهائي مسابقه در روز 27 ارديبهشت ماه 85 مصادف با روز جهاني مخابرات خواهد بود  كه به آثار برگزيده جوايز نفيسي اهداء خواهد شد.

 


    ثبت نام 146 هزار و 253 متقاضي تلفن همراه در استان يزد 1384/06/31
با پايان مهلت نام‌نويسي از متقاضيان تلفن همراه در استان يزد از 146 هزار و 253 متقاضي ثبت نام بعمل آمد كه با راه اندازي اين تعداد تلفن، تعداد تلفن همراه در استان به دوبرابر مي رساند.

شايان ذكر است كه بيشترين آمار ثبت نام بتعداد 89 هزار و 389 متقاضي مربوط به شهرستان يزد مي‌باشد. همچنين بيشترين آمار ثبت نام شده از يك نفر به تعداد 175 تلفن همراه در شهرستان يزد مي‌باشد.

لازم به يادآوري است كه زمان قرعه‌كشي 27 فروردين ماه مصادف با سالروز ولادت پيامبر اسلام حضرت محمد (ص) مي باشد كه با انجام قرعه كشي و تعيين اولويتهاي مربوطه، زمان واگذاري هريك از فيش ها مشخص خواهد شد.

 

 


    بازديد بانوان شركت مخابرات از صنايع روشنائي مهنور 1384/06/31
جمعي از بانوان شركت مخابرات استان يزد از مراحل توليد و بسته‌بندي و ساير بخشها از جمله مكان ورزشي و رفاهي شركت صنايع روشنائي مهنور ديدن كردند.

گفتني است كه در اين بازديد انتظارقائم مدير شركت طي سخناني به پيشرفت و توسعه علم و گسترش اينترنت و نياز روزافزون انسان به آن اشاره كرد و افزود: جامعه ما نياز به كالبد شكافي فرهنگي دارد و بايد ارزش و ضدارزش را از هم تشخيص دهيم و براي كسب موفقيت ارباب رجوع را بيگانه فرض نكنيم و خود را جداي از مردم ندانيم.

 


    پیام استاندار یزد به مناسبت كنگره بزرگداشت سومين شهيد محراب ، سرداران و 4000 شهيد استان يزد 1384/06/31
با صبا در چمن لاله سحر مي گفتم كه شهيدان كه اند اينهمه خونين کفنان

انقلاب شكوهمند اسلامي ما بارقه اي از انقلاب بزرگ كربلا بود و فرهنگ ما با فرهنگ عاشورا از دير باز گره خورده و عجين گشته است و حماسه ايثار و شهادتي كه در هشت سال دفاع مقدس و درعنوان پيروزي انقلاب به برگ و بار نشست ريشه در عمق باورهاي عاشورائي ما داشت و پايداري و پاسداري و دوري از ذلت و ستم يادگار سبزي بود كه سالار شهيدان عالم به ما آموخت

پيروزي و سرافرازي و عزت ما هر چه هست مرهون رهبري سلاله پاك زهرا حضرت امام خميني (ره ) ، ايثار شهيدان و بسيجيان و پشتوانه مخلصانه ملت قهرمان بود.

اينك ما مانده ايم و بار مسئووليتي سنگين ، اينك ما مانده ايم و آينده اي كه به انقلاب جهاني مهدي موعود (عج ) متصل ميشود و گذشته اي كه لبريز از خون و آتش قيام و ايستادگي است اينك ما مانده ايم و پنجره هايي به سوي خاطره هايي سبز و ياد راست قامتان جاودانه تاريخ ، شهيداني كه به خون افتادند تا درخت راستي و فضليت ايستاده بماند به خون غلطيدند تا اسلام ببالد و قرآن برگ و باردهد اينك مائيم و دشمنان قسم خورده كه بنيان اسلام را بر باد مي خواهند و مظلوماني كه چشم اميدبه انقلاب ما دوخته اند مائيم و شبيخون فرهنگي بنياد كن و اما مائيم و دلهاي پاك و مردمي هوشيار و هميشه در صحنه و جواناني مستعد و دلباخته به پاكيها و فضيلت ها .

زمان ، زمان آزمون و امتحان است و در محضر خدا و شهيدان هر آنچه در توان داريم بايد در طبق اخلاص نهيم و اشاعه فرهنگ شهادت و اخلاص و زنده نگهداشتن ياد و نام سرخ ، اما هميشه سبز شهيدان ، وظيفه ايست در اين ميان مشترك و سازنده و كنگره بزرگداشت سومين شهيد محراب ، سرداران و 4000 شهيد استان يزد رخداد معنوي و اجتماعي در اين راستاست ، رخدادي كه بي شك همه دلهاي عاشقان را بخودجذب مي كند ، رخدادي كه ميثاقي است دوباره با آرمان امام و شهيدان و پيماني است با مقام عظماي ولايت كه تا آخرين نفس و تا آخرين قطره خون ايستاده ايم و اخطاريست به آمريكاي جهانخوار و همه خائنان به انقلاب و اسلام كه عرصه سيمرغ جولانگه مگساني چون شما نيست .

اينجانب ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهيدان دارالعباده و در راس آن سالار شهيدان استانمان شهيد محراب حضرت آيت ا... صدوقي ، به همه دست اندركاران اين كنگره خدا قوت مي گويم و مردم فهيم و با وفاي استان و مسئولان و مديران را به همكاري و همدلي با اين كنگره بزرگ دعوت مي كنم./

 


    كوهپيمائي بانوان شركت مخابرات استان يزد در ارتفاعات شيركوه 1384/06/31
مناسبت گراميداشت ايام ا... دهه فجر و در راستاي فعاليتهاي ورزشي، گروه كوه‌نوردي شركت مخابرات استان يزد، با همكاري كميته بانوان اين شركت و اداره رفاه و خدمات اداري، طي برنا‌مه‌اي يك روزه كوهپيمائي بانوان در منطقه ارتفاعات شيركوه اجرا شد.

شايان ذكر است كه سرپرستي اين برنامه كه با حضور 100 نفر از بانوان شركت مخابرات استان يزد اجرا شد، آقاي يزدي‌زاده يكي از اعضاي هيئت كوه‌نوردي استان يزد به عهده داشت.

 


    ثبت نام تلفن همراه در استان يزد به 131 هزار و 83 نفر رسيد 1384/06/31
روابط عمومي شركت مخابرات استان يزد از نام‌نويسي 131 هزار و 83 نفري تلفن همراه در استان يزد خبرداد و اعلام كرد با راه اندازي تلفن همراه ثبت نام شده، تعداد تلفن همراه در استان به دوبرابر مي‌رسد.
شایان ذکراست که مهلت ثبت نام درمورخ 27 بهمن ماه پایان پذیرفته است و متقاضیانی که تا تاریخ اعلام شده مبلغ ثبت نام را پرداخت کرده اند تا یکشنبه 30 بهمن ماه فرصت دارند با مراجعه به دفاتر خدمات ارتباطی و پستی نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
 


    واگذاري فيش تلفن ثابت در شهرستان يزد 1384/06/31
به مناسبت ايام‌ا... دهه فجر مديريت مخابرات شهرستان يزد در راستاي اجراي طرح تكريم و به جهت رفاه حال همشهريان، در كليه مراكز شهرستان يزد به جز مركز شهيد مفتح، درصورت وجود امكان فني از متقاضيان ثبت نام و نسبت به دائري تلفن اقدام مي‌نمايد.
متقاضيان مي‌توانند جهت كسب اطلاعات بيشتر با شماره‌هاي 135 و يا 5259111 تماس حاصل فرمايند. لازم بذكر است كه مبلغ دريافتي جهت ثبت نام تلفن 803 هزار ريال مي‌باشد.
 


    افتتاح 10 پروژه مخابراتي در شهرستان ميبد 1384/06/31
در آستانه ايام‌ا... دهه فجر 10 طرح مخابراتي با سرمايه‌اي بالغ بر 6 ميليارد و 799 ميليون ريال بصورت همزمان در محل كافو نوري شهيد مبيني شهرستان ميبد و با حضور معاون سياسي استاندار، فرماندار شهرستان ميبد و مديرعامل و مسئولين و ريئس اداره مخابرات شهرستان ميبد افتتاح گرديد.

در ابتداي مراسم مهندس زارع ده‌آبادي رئيس اداره مخابرات شهرستان ميبد ضمن عرض خيرمقدم به مسئولين عملكرد يكساله اداره مخابرات شهرستان ميبد را تشريح نمود.

در ادامه مهندس رضائي فرماندار شهرستان ميبد ضمن عرض تسليت به مناسبت ماه محرم از رییس و مسئولين مخابرات شهرستان ميبد به جهت تلاش بالاي اين اداره تشكر و قدرداني نمود.همچنين مهندس مقوم ضمن ارائه خلاصه‌اي از عملكرد مخابرات استان يزد و شهرستان ميبد گفت: شهرستان ميبد از لحاظ توسعه مخابراتي بعد از استان يزد قراردارد.

و ي افزود: بايد فيبرنوري را تا منزل مشترك ببريم و هر پهناي باندي كه نياز باشد ايجاد كنيم و تا قبل از برنامه چهارم توسعه ضريب نفوذ تلفن را به دو برابر برسانيم و شكاف ديجيتالي را برطرف نمائيم.

در پايان اين مراسم مهندس خورشيدنام معاون سياسي و امنيتي استانداري يزد با بيان ويژگيهاي ايام‌ا000 دهه فجر و تقارن آن با ماه محرم، انقلاب اسلامي را معجزه‌اي دانستند كه از ماه محرم نشأت گرفته است.

لازم به ذكر است كه در پايان در پي تماس تلفني با دفتر امام جمعه ميبد، حجه السلام و المسلمين اعرافي ضمن تقدير و تشكر از مجموعه مخابرات گفت: عرصه ارتباطات از زمینه های درخشاني است كه در دوره انقلاب اسلامي پيشرفت چشمگیری  داشته است. و ی در پايان براي همگان آرزوي توفيق و سربلندي نمود.

1384/11/17 14:30

 


    افتتاح هفت طرح مخابراتي در شهرستان بافق 1384/06/31
در آستانه ايام ا... دهه فجر هفت طرح مخابراتي با حضور معاون سياسي امنيتي استانداري و معاونت نگهداري و بهره برداري شركت مخابرات و جمعي از مردم محل افتتاح گرديد.

در ابتداي مراسم مهندس دائمي معاون نگهداري و بهره برداري ضمن خيرمقدم به حاضرين، طي سخناني نوع طرح‌هاي افتتاحي را تشريح نمود.

وي گفت: اين طرح ها شامل طرح توسعه سوئيچ مركز شهيد ملائيان بافق، سه طرح راه‌اندازي دفتر ICT روستائي، يك طرح تاسيس BTS تلفن همراه، تامين ارتباط روستاهاي فوديج و صدرآباد، سيگنالينگ مركز ابوذر بهاباد مي‌باشد.

در پايان مراسم مهندس خورشيد نام معاون سياسي و امنيتي استاندار از دست‌اندركاران شركت مخابرات يزد تقدير و تشكر كرد.

لازم به ذكر است كه براي افتتاح اين طرح‌ها مبلغ يك ميليارد و 460 ميليون ريال هزينه شده است.

 

 


    افتتاح 151 طرح مخابراتی با حضور دکتر غفاریان 1384/06/31
در آستانه ايام ا... دهه فجر 151 طرح مخابراتي با حضور معاون برنامه ريزي و رئيس هيات مديره شركت مخابرات ايران همزمان در سراسر استان يزد افتتاح گرديد.

مراسمي به همين منظور در سالن اجتماعات مركز تلفن رسالت شركت مخابرات با حضور معاون برنامه ريزي و رئيس هيات مديره شركت مخابرات ايران، معاون مالي و برنامه ريزي استانداري، فرمانداريزد ، مدير عامل شركت مخابرات و مسئولين و رؤساي مخابرات شهرستانهاي يزد برگزار گرديد.

در ابتداي اين مراسم مهندس مقوم ضمن خير مقدم به حضار و ميهمانان گوشه اي از وضعيت عملكرد شركت مخابرات استان را تشريح كرد. وي طي سخناني مبسوط به افتتاح 151 طرح مخابراتي كه با سرمايه گذاري 121 ميليارد و 638 ميليون ريال به بهره برداري رسيده است اشاره كرد.

در ادامه اين مراسم معاون مالي و برنامه ريزي استانداري يزد ضمن اشاره به ايام ا... دهه فجر و شروع ماه محرم به دكتر غفاريان و هيئت همراه خير مقدم گفت و شركت مخابرات را به عنوان يكي از سازمانهاي خيلي خوب استان كه كمترين شكايت مردمي را دارد ياد كرد.

در پايان مراسم دكتر غفاريان طي سخناني به ايام دهه فجر و ماه محرم الحرام اشاره كرد و افزود: توسعه زير ساختهاي مخابراتي راه توسعه اقتصاد و ابعاد اجتماعي و فرهنگي است و يكي از شاخصهاي كشورهاي پيشرفته توسعه شاخصهاي مخابراتي آن كشور است  و در اغلب الگوهاي سنجشي توسعه يافتگي؛ يك يا چند شاخص توسعه يافتگي، مخابرات است. در مجموع استان يزد جزء استانهاي خوب در بعد مخابرات است.

وي در ادامه افزود: هيچ مسئولي نبايد در وضع موجودش بماند و بايد گامهاي موثرتري بر دارد و تعهد بدهيم كه فاصله زمانی تقاضاي يك فرد تا تحویل سیم کارت كمتر از يك هفته باشد و یا اینکه به انتظار گذاشتن مردم جهت واگذاري سيم كارت را پايان دهيم.

 وی همچنین در رابطه با زير ساختهای انجام شده در استان یزد گفت: با توجه به زیرساختهایی که در این استان ایجاد شده؛ این استان به عنوان نمونه باقی خواهد ماند. البته این کافی نیست و باید سعی و کوشش شود تا در این راه بهتر از گذشته گام برداریم.

 


    طرحهاي مخابراتي آماده بهره برداري به مناسبت دهه فجر سال1384 1384/06/31
طرحهاي مخابراتي آماده بهره برداري به مناسبت دهه فجر سال1384
ملاحظات تاريخ شروع بهره برداري وضعيت طرح ميزان اعتبارات  هزينه شده به (ميليون ريال) ظرفيت ايجاد شده خالص منصوبه نوع طرح آماده بهره برداري عنوان طرح قابل افتتاح شهرستان رديف
جايگزيني توسعه تاسيس
      *   250 700 شماره  سوئيچ پرظرفيت شهيد فلاح زاده ابركوه 1
        * 600 توسعه يا ريموت 32 راك تجهيزات LTX شهيد فلاح زاده ابركوه 2
        * 400 توسعه يا ريموت 16 راك تجهيزات LTX بهمن ابركوه 3
    *     154 512 شماره جايگزيني سوئيچ شمس آباد ابركوه 4
    *     96 280 شماره جايگزيني سوئيچ فيروزآباد ابركوه 5
    *     96 336 شماره جايگزيني سوئيچ فراغه ابركوه 6
    *     38 128 شماره جايگزيني سوئيچ تيزوك ابركوه 7
    *     76 288 شماره جايگزيني سوئيچ خرم آباد ابركوه 8
    *     96 304 شماره جايگزيني سوئيچ شهراباد ابركوه 9
        * 950 1+1+1  BTS اسفندآباد ابركوه 10
      * 380 Caller IDوساير امكانات مربوطه سيگنالينگ No.7 مركزتلفن شهيد فلاحزاده ابركوه 11
        * 710 2000 شماره كافونوري Indoor ابوالفضل اردكان 12
        * 1032 3000 شماره كافونوري Indoor صدرآباد اردكان 13
        * 700 2000 شماره كافونوري Indoor آيت ا... خاتمي اردكان 14
        * 700 2000 شماره كافونوري Indoor شهيد باهنر اردكان 15
      *   300 - شبكه كابل شهرك صنعتي احمدآباد اردكان 16
        * 256 128 شماره سوئيچ كم ظرفيت زرجوع اردكان 17
        * 360 راديو2*2 ارتباط راه دور زرجوع اردكان 18
    *     300 تبديل شبكه ازهوائي به زميني جايگزيني شبكه كابل  خرانق اردكان 19
        * 256 128 تاسيس مركز حاجي آباد زرين اردكان 20
3 لينك راديوازايستگاه هفتادرتا حاجي آبادزرين       * 1400  


    دیدار مدیر عامل از خانواده شهدای کارمند مخابرات بافق 1384/06/31
در آستانه دهه مبارک فجر مهندس مقوم مدیر عامل شرکت مخابرات استان یزد به همراه رییس بنیاد شهید شهرستان بافق از خانوادهای شهیدان ملائیان و فتوحی دیدار نمود.
در این دیدار ضمن تشکر و قدردانی از خانواده های شهیدان یاد شده؛ بر زنده نگه داشتن یاد و خاطره آندو شهید بزرگوار تاکید نمود.

1384/11/5 15:55

 


    سفر مشاور فرهنگي وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات به استان يزد 1384/06/31
حجت الاسلام نقويان مشاور فرهنگي و رئيس شوراي فرهنگي وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات در اولين سفر استاني خود به استان يزد سفر كرد.
وي در طي اين سفر از شركت مخابرات يزد بازديد و نماز جماعت ظهر را به همراهي مدير  عامل و مسئولين شركت مخابرات اقامه داشت.

نقويان پس از اقامه نماز در جمع كاركنان شركت مخابرات استان يزد طي سخناني ضمن تبريك اعياد گذشته و تبريك سالگرد پيروزي انقلاب افزود: امروزه مراتب دينداري آسانتر از گذشته است و دين يك پازل فرهنگي است كه اگر هر قطعه پازل را در جاي خودش قرار دهيم به كمال دينداري خواهيم رسيد.

همچنين وي به احاديثي پيرامون قرآن و نماز اشاره كرد. و در پايان از مسئولين و پرسنل شركت مخابرات به جهت خدمت به مردم تشكر و قدرداني كرد. همچنين با شركت در جلسه ستاد اقامه نماز از اجراي طرح شركت پرسنل در حج عمره با اقساط طولاني مدت بعنوان شروع حركت فرهنگي جديد ياد كرد.

1384/11/5 15:55

 


    فروش فيش تلفن در مراكز شهيد مفتح و روحپرور 1384/06/31
معاون مخابرات شهرستان يزد اعلام كرد: تعداد محدودي تلفن در مراكز مخابراتي شهيد روحپرور و مفتح درصورت وجود امكان فني به متقاضيان واگذار مي‌شود.

وي گفت: در مركز شهيد مفتح با پيش شماره 821 و مركز شهيد روحپرور با پيش شماره 628 از شنبه مورخ 8/ بهمن ماه از متقاضيان ثبت نام به عمل مي‌آورد كه قيمت براي ثبت نام هر فيش 803 هزارريال مي‌باشد.

لازم به ذكر است ثبت نام از متقاضيان درصورت وجود امكان فني از تاريخ اعلام شده شروع و به مدت يك ماه ادامه دارد.

 


« 1 2 3 » صفحه:
 
37333030 پاسخگويي روابط عمومي شركت مخابرات استان يزد


نظرسنجی
نظر شما در خصوص نحوه واگذاری اینترنت پرسرعت شرکت مخابرات استان یزد چیست؟