عملكرد مخابرات خاتم در خطبه هاي نماز جمعه هرات و مروست 1387/02/30
 

در بيست و هفتمين روز از ارديبهشت ماه سال جاري مصادف با روز جهاني مخابرات امام جمعه شهر هرات و مروست نمازگزاران را در جريان عملكرد مخابرات شهرستان خاتم قرار دادند.

حجه الاسلام و المسلمين دانشي امام جمعه هرات ضمن تبريك هفته ارتباطات و روز جهاني مخابرات از تلاشگران عرصه مخابرات كشور و استان تشكر و قدرداني نمود و گفت: با فعاليت تلاشگران عرصه مخابرات خدمات مخابراتي اعم از تلفن ثابت و همراه در روستاهاي اين شهرستان مشهود است .

همچنين حجه الاسلام والمسلمين ضياييان امام جمعه موقت مروست ضمن گراميداشت 27 ارديبهشت ماه در سخناني ضمن تقدير و تشكر از عملكرد مخابرات استان اظهارداشت : به فضل الهي و با تلاش مجموعه مخابرات هم در سطح كشور و هم در سطح استان و شهرستان خدمات بسيار خوبي شده كه اين روز را به كليه تلاشگران عرصه مخابرات و ارتباطات تبريك مي گويم .
 


    صعود كوهنوردان مخابرات يزد به قله نيزواي سمنان 1387/02/30
 

كوهنوردان شركت مخابرات استان يزد بهمراه كاركنان شركتهاي تابعه وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات به مناسبت بيست و هفتم ارديبهشت ماه روز جهاني مخابرات به قله نيزواي سمنان صعود كردند.

اين برنامه كوهنوردي با حضور 200 نفر از كاركنان 30 استان كشور انجام شد كه كوهنوردان موفق شدند به بلنداي 3 هزار و 810 متري قله ي نيزوا صعود كنند.

شايان ذكر اينكه، كوهنوردان شركت هاي مخابرات استانها در اين برنامه، صعود خود را از منطقه اي به نام دروشيو آغاز و پس از شش ساعت كوهپيمايي اين قله را فتح و ياد امام راحل و شهداي دوران دفاع مقدس بويژه، شهيدان مخابرات را گرامي داشتند .

گفتني است، قله نيزوا در شمال شهرستان سمنان و در منطقه ويژه شه ميرزاد واقع است.
 


    ديدار مسئولان مخابرات ميبد با امام جمعه اين شهرستان 1387/02/30
 

در هفته ارتباطات و به مناسبت 27 ارديبهشت ماه روز جهاني مخابرات، رييس و مسئولان مخابرات شهرستان ميبد با حجه الاسلام والمسلمين اعرافي امام جمعه اين شهرستان ديدار و گفتگو كردند.

در اين ديدار مهندس كارگر رئيس مخابرات ميبد گزارش مبسوطي از فعاليتهاي انجام شده نظير تلفن هاي دايري، منصوبه، ضريب نفوذ تلفن ثابت و همراه، سامانه هاي BTS تلفن همراه، ارتباط روستايي، سامانه هاي GSM روستايي، سوييچ حجت آباد، اينترنت پر سرعت و ... ارايه كرد كه اين گزارش مورد توجه امام جمعه شهرستان واقع گرديد.

در ادامه حجه الاسلام والمسلمين اعرافي ضمن تبريك هفته ارتباطات و روز جهاني مخابرات، عملكرد مخابرات يزد را در كشور خوب ارزيابي كرد و گفت : از مهمترين زير ساختهاي كشور بطور عام مخابرات مي باشد و خدمت در اين امور را خدمتي زيرساختي و رو به رشد و توسعه در اين بخش را نشان دهنده توسعه كشور دانست
 


    برتري روابط عمومي مخابرات شهرستان تفت 1387/02/30
 

در همايشي كه به مناسبت 27 ارديبهشت روز جهاني ارتباطات و مخابرات با حضور مسئولان روابط عمومي شهرستانها و فرمانداريهاي استان در محل دانشگاه آزاد اين شهرستان برگزار شد، روابط عمومي مخابرات تفت بعنوان روابط عمومي برتر اين شهرستان معرفي گرديد.

شايان ذكر اينكه، روابط عمومي مخابرات تفت از لحاظ اطلاع رساني بموقع و دقيق به عنوان روابط عمومي برتر اين شهرستان شناحته شدكه در پايان اين همايش از سوي وطنخواه فرماندار تفت، قائم محمدي رئيس روابط عمومي استانداري يزد و جواهري رئيس دانشگاه آزاد تفت مورد تقدير و تشكر قرار گرفت.
 


    به مناسبت هفته ارتباطات يك دوره مسابقه تنيس در ميبد برگزار شد 1387/02/30
 

در هفته ارتباطات و بمناسبت گراميداشت 27 ارديبهشت ماه روز جهاني مخابرات و به همت اداره مخابرات و بسيج ادارت و سازمانهاي ميبد يكدوره مسابقه تنيس روي ميز در سالن تلاش تربيت بدني اين شهرستان برگزار شد.

شايان ذكر اينكه در اين دور از مسابقات 16 نفر از بسيج ادارت و سازمانهاي شهرستان ميبد در قالب 40 بازي به رقابت با يكديگر پرداختند كه در نهايت به ترتيب به سه نفر از سپاه پاسداران، دادگستري و مركز بهداشت اين شهرستان رتبه هاي اول تا سوم اين دور از مسابقات را به خود اختصاص دادند، ضمناً در پايان اين مسابقات جوايزي به نفرات اول تا سوم اهدا شد.
 


    ديدار مديرعامل و مسئولان مخابرات استان با امام جمعه يزد 1387/02/29
 

به مناسبت گراميداشت 27 ارديبهشت ماه روز جهاني ارتباطات و مخابرات و طبق سنوات گذشته، مدير عامل و مسئولان شركت مخابرات استان يزد با حجه الاسلام و المسلمين صدوقي امام جمعه و نماينده ولي فقيه يزد ديدار و گفتگو نمودند.

در ابتداي اين ديدار صميمانه مهندس مقوم مدير عامل شركت مخابرات استان ضمن ارايه گزارشي از وضعيت عملكرد مخابرات استان گفت: با وجود وسعت زياد و پراكندگي جمعيت استان، خوشبختانه اين شركت اقداماتي خوب و شايسته اي را در زمينه خدمات مخابراتي انجام داده است چنانكه در حال حاضر متوسط جهاني ضريب نفوذ تلفن همراه41 است و اين شركت با همت تلاشگران خود توانسته است اين ضريب را به عدد 43 برساند.

وي افزود : همچنين اين شركت با توجه به تعهدات خود به برنامه چهارم توسعه توانسته است با به روز رساني تلفن ثابت و ضريب نفوذ بالاي تلفن همراه تعهدات خود را زودتر از موعد مقرر اجرا نمايد .

در ادامه حجه الاسلام والمسلمين صدوقي ضمن تسليت ايام سوگواري بانوي بزرگ اسلام حضرت فاطمه (س) و تبريك هفته ارتباطات از زحمات همه تلاشگران عرصه ارتباطات و مخابرات چه در حال و گذشته تقدير و تشكر كرد.

وي با اشاره با اهميت ارتباطات در جهان كنوني افزود : نقش اطلاعات و ارتباطات در جهان كنوني نقش اثر گذار و ثانيه اي است كه اين امر بر كسي پوشيده نيست و بايد برنامه ريزي دقيقي را در اين زمينه داشته باشيم تا از دنيا عقب نمانيم.

امام جمعه يزد در پايان عملكرد مخابرات استان، از اوايل انقلاب تا كنون را خوب ارزيابي كرد و گفت: اين عملكرد خوب نتيجه تلاش و دلسوزي مسئولان اين عرصه است كه از همه اين عزيزان تقدير و تشكر مي نمايم .
 


    استاندار يزد:شركت مخابرات يزد؛ اولين دستگاهي است كه مصوبات سفر هيئت دولت را محقق ساخت 1387/02/29
 

استاندار يزد به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومي با جمعي از مديران شركت مخابرات استان يزد در محل سالن حميدياي استانداري ديدار و گفتگو كرد.

محمدرضا فلاح زاده در اين جلسه با قدرداني از خدمات همه كارمندان و پرسنل مخابرات گفت: شركت مخابرات استان يزد به همت و تلاش همه دست اندركاران اين امر توانسته است به عنوان اولين دستگاه؛ مصوبات سفر اعضاي هيات دولت در زمينه ارتباطات را محقق سازد و در زمينه هاي گوناگون رتبه هاي ممتاز كشوري را كسب كند كه اين مسئله جاي تقدير و تشكر دارد.

وي با بيان اين كه در نظام جمهوري اسلامي كارهاي بزرگي صورت گرفته است افزود: امنيتي كه امروز در ميهن اسلامي ايجاد شده مرهون خون هزاران شهيدي است كه در طول هشت سال دفاع مقدس با رشادت هاي خود صلح و آرامش كنوني را تضمين نموده اند به نحوي كه فكر تجاوز به ميهن اسلامي حتي به ذهن دشمنان نيز خطور نمي كند.

 در ادامه مهندس مهدي مقوم؛ مديرعامل شركت مخابرات استان يزد نيز به ارائه گزارشي از عملكرد اين دستگاه در سال گذشته پرداخت وافزود: در حال حاضر 435 هزار تلفن همراه در استان مشغول به كار مي باشد كه اين ميزان براي تلفن ثابت 390 هزار تلفن است و براي اولين بار ميزان تلفن همراه از تلفن ثابت مشغول به كار پيشي گرفته است .

وي در پايان افزود:در حال حاضر. ضريب نفوذ تلفن سيار در استان 43 مي باشد كه اين ميزان براي متوسط كشوري و جهاني به ترتيب 4/36 و 41 است همچنين بيش از 60 درصد جاده هاي استان و 90 درصد جمعيت استان تحت پوشش تلفن همراه قرار گرفته است.
 


    سخنراني مدير عامل مخابرات استان در نماز جمعه 1387/02/28
 

در 27 ارديبهشت ماه سال جاري و همزمان با گراميداشت روز ارتباطات مخابرات، مهندس مقوم مديرعامل شركت مخابرات استان پيش از خطبه هاي نماز جمعه به ارايه گزارش عملكرد شركت مخابرات استان يزد پرداخت.

وي ضمن ارايه گزارش عملكرد سال گذشته شركت مخابرات استان يزد، نمازگزاران را در جريان برنامه هاي سال جاري اين شركت قرار داد .

حجه الاسلام والمسلمين صدوقي نماينده ولي فقيه و امام جمعه استان نيز در خطبه هاي دوم نماز جمعه با اشاره به عملكرد خوب شركت مخابرات استان از مدير عامل و كاركنان تلاشگر اين شركت تقدير و تشكر بعمل آورد و روز 27 ارديبهشت را به كليه همكاران مخابرات استان تبريك گفت.

صدوقي از شركت مخابرات استان بعنوان يكي از بهترين دستگاههاي استان ياد و از اجراي صد در صد مصوبات مخابراتي هيئت دولت در استان توسط شركت مخابرات، تقدير و تشكر نمود.
 


    برگزاري مسابقه دو همگاني در شهرستان تفت 1387/02/28
 

در هفته ارتباطات و به مناسبت 27 ارديبهشت روز ارتباطات و مخابرات ، به همت اداره مخابرات شهرستان تفت يكدوره مسابقه دو همگاني با حضور همه گروههاي سني در اين شهرستان برگزار شد .

در اين مسابقه شركت كنندگان مسافت 2 كيلومتري مركز اداري مخابرات تا مسجد امام (محل برگزاري نماز عبادي سياسي جمعه) اين شهرستان را طي نمودند و در پايان به 27 نفر از شركت كنندگان هدايايي به رسم يادبود اهدا شد.

همچنين در روز 27 ارديبهشت ماه كاركنان مخابرات شهرستان تفت در نماز عبادي سياسي جمعه اين شهرستان به صورت دسته جمعي در نماز جمعه حضور پيدا كردند.ضمناً‌ خطيب نماز جمعه در بين  دونماز شمه اي از فعاليتهاي اداره مخابرات مذكور به اطلاع نماز گزاران رسانده شد.
 


    عملكرد مخابرات بافق در خطبه هاي نماز جمعه 1387/02/28
 

به مناسبت گراميداشت هفته ارتباطات و روز جهاني مخابرات حجه الاسلام والمسلمين سليماني امام جمعه و نماينده ولي فقيه در بافق در خطبه هاي نماز جمعه گوشه اي از عملكرد و فعاليتهاي مخابرات شهرستان را بر شمرد .

امام جمعه بافق در بخش ديگري از سخنانش كارنامه وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات، شركت مخابرات استان يزد و مخابرات بافق را درخشان توصيف كرد و يادآور شد خدمات مخابراتي در اقصي نقاط شهرستان بافق كاملاً مشهود است.

حجه الاسلام والملسمين سليماني ضمن تشكر از مجموعه مخابرات اظهار داشت نقطه قابل توجه گزارش عملكرد مخابرات بافق اين است كه در حال حاضر تعداد مشتركين تلفن ثابت و همراه در اين شهرستان برابر است.
 


    ديدار رييس مخابرات بافق با امام جمعه اين شهرستان 1387/02/28
 

به مناسبت گراميداشت هفته ارتباطات و روز جهاني مخابرات، فتوحي رئيس مخابرات بافق با حجه الاسلام والمسلمين سليماني امام جمعه و نماينده ولي فقيه در بافق ديدار كرد .

در اين ديدار فتوحي ضمن تبريك هفته ارتباطات شمه اي از عملكرد و برنامه هاي جاري مخابرات شهرستان را نظير توسعه و جايگزيني سوييچ تعدادي از مراكز تلفن، ايجاد كافو نوري ، تاسيس
سامانه هاي
BTS تلفن همراه، توسعه ديتا، اجراي فيبر نوري، توسعه شبكه كابل، بهينه سازي ارتباطات ثابت و سيار، نصب تلفن هاي همگاني و امداد جاده اي ، تاسيس دفاتر ICT روستايي، GSM روستايي، طرح فيبر نوري بافق – شهرستان زرند كرمان و ... را بر شمرد.

در اين ديدار حجه الاسلام و المسلمين سليماني ضمن قدرداني از مجموعه شركت مخابرات در مركز استان و شهرستان عملكرد مخابرات را مثبت ارزيابي و با اشاره به استفاده مردم از خدمات خوب و مناسب مخابرات گفت: مخابرات تنها سازماني است كه تا كنون مردم از عملكرد مسئولان و كاركنانش گله و شكايت نداشته اند.
 


    بازديد امام جمعه محمد آباد يزد از مركز تلفن شهداي هفتم تير 1387/02/25
 

در هفته ارتباطات و در آستانه روز جهاني ارتباطات و مخابرات حجه السلام والمسلمين مدرسي امام جمعه محمد آباد يزد از مركز تلفن شهداي هفتم تير مخابرات شهرستان يزد بازديد و در نشستي با مدير عامل و مسئولان مخابرات يزد گفتگو كرد .

در ابتداي اين نشست مهندس مقوم مدير عامل مخابرات استان ضمن خير مقدم به حجه الاسلام مدرسي طي گزارشي وضعيت عملكرد مخابرات استان را بيان نمود.

در ادامه صيادي مدير مخابرات شهرستان يزد فعاليتهاي انجام شده مخابرات شهرستان يزد را  در سال گذشته نظير همكاري مخابرات با پادگانها، دانشگاهها، آموزشهاي تخصصي مخابرات، پيمانكاران، حوادث غير مترقبه و ... مطالبي را بيان داشت.

وي در ادامه مطالبي را پيرامون برنامه هاي سال جاري مخابرات شهرستان يزد نظير توسعه كابل هاي نوري در دانشگاهها، سيستم هاي EPR و طرح جامع جديد مشتركين ، افزايش دفاتر ICT روستايي، تلفن هاي GSM روستايي بيان كرد.

حجه الاسلام و المسلمين مدرسي ضمن تشكر از كاركنان مخابرات استان به جهت موفقيت اين شركت و كسب رتبه هاي برتر كشوري فرا رسيدن هفته ارتباطات را تبريك گفت.

وي با اشاره به حديثي از حضرت رسول اكرم (ص) گفت : دو ويژگي است كه برتر از آن وجود ندارد، يكي ايمان به خدا و ديگري خدمت رساني به مردم و نيز بالاترين معيار عقل بعد از توجه به خداوند ابراز محبت نسبت به مردم است كه با تلاش مجموعه مخابرات اين اداره يكي از ممتاز ترين ادارات استان است كه در جهت خير و صلاح مردم قدم بر مي دارد و خوشبختانه همشهريان كمترين گله و شكايتي را از مخابرات دارند .

در پايان حجه الاسلام والمسلمين مدرسي باتفاق مدير عامل و مدير مخابرات شهرستان يزد از قسمتهاي فني مخابرات هفتم تير بازديد كردند
 


    ديدار مدير مخابرات شهرستان يزد با امام جمعه و بخشدار زارچ 1387/02/25
 

در هفته ارتباطات و در آستانه روز جهاني ارتباطات و مخابرات صيادي مدير مخابرات شهرستان يزد باتفاق تني چند از مسئولان و كاركنان زارچ حجه السلام والمسلمين دهقان امام جمعه و طبايي بخشدار زارچ در محل مخابرات اين شهر ديدار كردند .

در اين ديدار صيادي ضمن خير مقدم به حضار و تبريك هفته ارتباطات پيرامون عملكرد مخابرات شهرستان در زارچ به مطالبي نظير ارتباط رساني به هشت روستاي فاقد برق، بهينه سازي ارتباط شهرك صنعتي با نصب دو عدد كافو نوري، بهينه سازي شبكه كابل و هوايي، توسعه و بهينه سازي ارتباطات تلفن سيار با نصب دو سامانه BTS، اينترنت هوشمند، صندوق صوتي و ... اشاره كرد .

حجه السلام و المسلمين دهقان در اين ديدار ضمن تشكر از كاركنان زحمتكش و مديريت شركت مخابرات استان به تعهد و كارايي كاركنان مخابرات اشاره و رضايت همشهريان را در اين مورد مثبت ارزيابي نمود.

طبايي بخشدار زارچ عملكرد مخابرات استان را خوب ارزيابي و از زحمات كاركنان و مسئولان شركت مخابرات استان تقدير و تشكر نمود و خواستار حذف كد زارچ شد.ضمنا در پايان دهقان از تاسيسات فني مخابرات زارچ بازديد بعمل آورد.

.

 


    حضور كاركنان روابط عمومي مخابرات يزد بر تربت پاك شهيدان استان 1387/02/24
 

در آستانه 27 ارديبهشت ماه ، روز ارتباطات و روابط عمومي، كاركنان روابط عمومي شركت مخابرات استان يزد بهمراه ساير مسئولان روابط عمومي هاي دستگاههاي استان بر تربت پاك شهيدان در محل خلدبرين يزد حضور و ضمن گلباران قبور بر ادامه راه آن عزيزان تاكيد نمودند.

شايان ذكر اينكه، در ادامه كليه كاركنان روابط عمومي دستگاههاي استان با حضور بر تربت پاك سومين شهيد محراب آيت ا... صدوقي با اهداي گل و قرائت فاتحه با آن شهيد بزرگوار تجديد پيمان نمودند.

گفتني است، مراسم مذكور به مناسبت گراميداشت روز روابط عمومي و با همكاري شواري هماهنگي روابط عمومي هاي استان برگزار شد.
 


    نشست پرسش و پاسخ كاركنان مخابرات يزد با مدير عامل 1387/02/24
 

در هفته ارتباطات و در آستانه 27 ارديبهشت ماه روز جهاني مخابرات و ارتباطات ظهر روز دو شنبه 23/ارديبهشت ماه كاركنان مخابرات يزد در نشستي كه در محل تالار اجتماعات رسالت برگزار شد سوالات و مسايل خود را با مدير عامل و اعضاي هيئت مديره شركت مطرح كردند.

شايان ذكر اينكه، در اين نشست اعضاي هيئت مديره ، مدير مالي و اقتصادي ، مدير اداري تداركاتي، سرپرست حوزه معاونت نگهداري و بهره برداري نيز حضور داشتند و به سئوالات كاركنان پاسخ دادند.

خصوصي شدن شركت مخابرات، چگونگي و زمان پرداخت پاداش تشويقي، چگونگي انتصابات، صندوق وام قرض الحسنه، عملكرد شركت تعاوني مسكن ، مسايل مربوط به مجتمع ورزشي مخابرات استان، چگونگي صدور احكام و... از جمله مسايلي بود كه از سوي كاركنان مطرح و توسط مسئولان مربوطه پاسخ داده شد.
 


    زنگ تلفن در روستاي دو خانواري عبدالرضا خاني تفت بصدا درآمد 1387/02/24
 

در ادامه سياست هاي شركت مخابرات استان يزد مبني بر محروميت زدايي از روستاييان، روستاي دو خانواري عبدالرضا خاني شهرستان تفت از نعمت تلفن برخوردار و زنگ تلفن در اين روستا بصدا در آمد .

شايان ذكر اينكه، ارتباط رساني به اين روستا از طريق UHF تك كاناله و با سرمايه گذاري بالغ بر 100 ميليون ريال انجام گرديد.

گفتني است، روستاي عبدالرضا خاني از توابع مير هاشم زردين شهرستان تفت مي باشد كه در فاصله 90 كيلومتري اين شهرستان واقع گرديده است. ضمناً اين روستاي دو خانواري داراي 7 نفر جمعيت
 مي باشد.
 


    بيست و هفتمين سامانه BTS تلفن همراه تفت راه اندازي شد 1387/02/24
 

به همت متخصصان شركت مخابرات استان يزد و در راستاي پوشش ارتباطات شهري بيست و هفتمين سامانه آنتن مياني (BTS) تلفن همراه در شهرستان تفت راه اندازي گرديد.

شايان ذكر اينكه، سامانه مذكور با سرمايه گذاري بالغ بر يك ميليارد ريال راه اندازي شد كه علاوه بر پوشش دانشگاه آزاد تفت قسمتي از مناطق ييلاقي دره گاهان، جاده اسلاميه، شهرك شهيد بهشتي و سرده شهرستان تفت را تحت پوشش خود قرار مي دهد .

گفتني است، در حال حاضر بيش از 14 هزار و 400 شماره تلفن همراه تحت پوشش 27 سامانه BTS در اين شهرستان مشغول بكار مي باشد.
 


    عملكرد كميسيون تحول اداري مخابرات يزد در سال گذشته 1387/02/24
 

دبير كميسيون تحول اداري شركت مخابرات استان يزد اعلام كرد: اين كميسيون با اجراي دقيق و بموقع برنامه هاي تحول اداري در دو محور شاخصهاي عمومي و شاخصهاي اختصاصي در سال گذشته موفق به كسب رتبه برتر در بين دستگاههاي استان شد.

وي افزود: منطقي نمودن اندازه دستگاه، برنامه تحول در ساختارهاي تشكيلاتي، برنامه تحول در نظامهاي مديريتي، برنامه آموزش و بهسازي نيروي انساني، برنامه اصلاح فرآيند و روشهاي انجام كار و توسعه فناوري ، برنامه ارتقا و حفظ كرامت مردم در نظام اداري و ارتقای سلامت اداري كه هر كدام داراي مواردي است از جمله شاخص هاي عمومي مورد ارزيابي منابع انساني و تحول اداري استانداري يزد بود .

همچنين، هدفگذاري، برنامه ريزي، اجرا و ارزيابي ميزان دسترسي به اهداف سازمان، ارتقاي سطح كمي و كيفي سيستمها و شبكه هاي مخابراتي ، تلاش جهت دستيابي به اهداف مخابراتي سند توسعه استان و كشور، افزايش تعداد كانالهاي انتقال و خطوط اصلي و فرعي كابل فيبر نوري و دستيابي به اهداف از پيش تعيين شده در امور تلفن ثابت و سيار و ديتا نظير افزايش ضريب نفوذ تلفن همراه، ثابت و ديتا ... از شاخصهاي اختصاصي موارد ارزيابي شركت مخابرات استان يزد بوده است.

شايان ذكر اينكه،‌بر اساس ارزيابي دستگاههاي استان از سوي دفتر منابع انساني و تحول اداري استانداري يزد شركت مخابرات استان با كسب مجموع 1945 امتياز در شاخص هاي فوق بعنوان يكي از سه واحد برتر استان در رتبه اول قرار گرفت.
 


    عمليات توسعه ي شبكه كابل شهر هرات به طول 20 هزار متر آغاز شد 1387/02/22
 

دهقان هراتي رييس اداره مخابرات شهرستان خاتم ضمن بيان اين مطلب گفت: به منظور توسعه شبكه كابل شهر هرات عمليات كابلكشي به طول 20 هزار متر در سطح شهر هرات انجام مي شود كه با اجراي اين عمليات شبكه كابل تلفن در تمامي نقاط شهري هرات توسعه مي يابد.

وي اعتبار اجراي اين طرح را بالغ بر سه ميليارد ريال عنوان كرد و افزود: در سال جاري نيز توسعه شبكه كابل در روستاهاي خوانسار و بختياري و كرخنگان اجرا مي گردد.

 


    صعود همسران كاركنان و بانوان شاغل مخابرات يزد به برف خانه طزرجان 1387/02/22
در آستانه فرا رسيدن 27 ارديبهشت ماه روز جهاني مخابرات و هفته ارتباطات و به همت اداره رفاه و خدمات اداري شركت مخابرات استان يزد تعداد 50 نفر از همسران كاركنان و بانوان شاغل شركت مخابرات استان يزد به برف خانه طزرجان شهرستان تفت صعود كردند.
 
 


« 1 2 3 » صفحه:
 
37333030 پاسخگويي روابط عمومي شركت مخابرات استان يزد


نظرسنجی
نظر شما در خصوص نحوه واگذاری اینترنت پرسرعت شرکت مخابرات استان یزد چیست؟