پياده روي كاركنان مخابرات شهرستان بافق 1388/04/28
 

به مناسبت فرا رسيدن مبعث نبي مكرم اسلام حضرت محمد (ص) و به منظور توسعه و ترويج فرهنگ ورزش ، جمعي از كاركنان مخابرات شهرستان بافق در يك اردوي يك روزه تفريحي ورزشي حاضر شدند .

اين گردهمايي و اردوي يك روزه با انجام فعاليتهاي متنوعي در روستاي خرم آباد سبزدشت واقع در 110 كيلومتري بافق برگزار شد و شركت كنندگان ضمن سپري كردن اوقات خوش، اقدام به پياده روي و كوه پيمايي در ارتفاعات روستاي ياد شده نمودند.

 

 


    افتخار آفريني فرزند همكار بازنشسته مخابرات مهريز 1388/04/28
 

خانم زهرا زارع زاده مهريزي فرزند محمدحسين زارع زاده همكار بازنشسته مخابرات مهريز با شركت درآزمون سنجش علمي دروه ي راهنمايي سال تحصيلي 88- 87 استان ، موفق به كسب رتبه نخست استاني شد.

زارع زاده از بين 7923 شركت كننده در اين آزمون با كسب 168 امتياز بر جايگاه نخست استاني ايستاد . وي هم اكنون در مدرسه راهنمايي شهيد صلواتي (نرجس سابق) مشغول به تحصيل مي باشد.

روابط عمومي شركت مخابرات استان يزد براي اين دانش آموز علو درجات علمي را خواستار است.

 

 


    ثبت نام تلفن همراه روستايي در شهرستان يزد آغاز شد 1388/04/27
 

مديريت مخابرات شهرستان يزد اعلام كرد: در راستاي ارايه ي خدمات مخابراتي به روستاييان اين مديريت در نظر دارد تعدادي تلفن همراه روستايي به روستاييان واگذار كند.

برهمين اساس روستاييان ساكن روستاهاي محمدآباد، فهرج، خويدك، حسين آباد ريسماني، دهنو، سيدميرزا و احمدآباد مي توانند با مراجعه به دفاتر مخابراتي روستاي مربوطه نسبت به ثبت نام اقدام نمايند.

مبلغ هر خط تلفن همرا 515 هزار ريال مي باشد و اولويت واگذاري با مراكز تجاري، صنعتي، كشاورزي و منازل مسكوني فاقد تلفن ميباشد. ضمناً در صورتي كه تعداد متقاضيان از تعداد شماره قابل واگذاري بيشتر باشد واگذاري از طريق قرعه كشي انجام خواهد شد.

شايان ذكر اينكه ، عدم نياز به كابلكشي ، حفاري و احداث ساختمان و يكسان بودن نرخ اينگونه تلفنها با تلفن روستايي ،‌امكان ارسال پيام كوتاه (SMS) و ... از مزاياي تلفن همراه روستايي مي باشد.

 


 


    سامانه ويدئو كنفرانس در مخابرات بافق راه اندازي شد 1388/04/27
 

به اهتمام روابط عمومي شركت مخابرات استان و در راستاي اصلاح الگوي مصرف ، تجهيزات ويدئو كنفرانس در مخابرات شهرستان بافق نصب و راه اندازي شد

شايان ذكر اينكه، عدم پيمودن مسيرهاي طولاني، اتلاف وقت و هزينه ، امكان حضور مجازي در جلسات بصورت صوت و تصوير از جمله مزاياي اين سامانه است كه تاكنون در شهرستانهاي يزد، ابركوه، بافق، خاتم و طبس راه اندازي شده است.

 


    صعود كاركنان مخابرات يزد به ارتفاعات منشاد 1388/04/27
 

در آستانه فرا رسيدن مبعث حضرت رسول اكرم (ص) و به همت باشگاه فرهنگي ورزشي پيام مخابرات يزد تعداد 30 نفر از كاركنان شركت مخابرات استان يزد به ارتفاعات منشاد صعود كردند .%

 

 


    بهره مندي 79 درصد روستاييان استان يزد از خدمات ديتا 1388/04/24
 

مهندس مقوم مديرعامل شركت مخابرات استان يزد در گفتگويي با اعلام خبر فوق افزود: در حال حاضر 55 هزار و 342 شماره تلفن با ضريب نفوذ 5/34 درصد در 137 مركز تلفن روستايي استان مشغول بكار است و اين در حالي است كه 100 درصد روستاهاي بالاي 20 خانوار و 72 درصد روستاهاي بين 10 تا 20 خانوار استان داراي تلفن خانگي هستند.

وي با اشاره به ايجاد ظرفيت 40 هزارشماره تلفن همراه روستايي در استان گفت: هم اكنون 41 سامانه تلفن همراه روستايي با 1397 شماره در روستاهاي استان مشغول بكار است و تعداد اين سامانه تا پايان سال به عدد 82 مي رسد.

رييس هيئت مديره شركت مخابرات استان يزد با اشاره به پوشش تلفن همراه در روستاها گفت: با توجه به تلاش هاي صورت گرفته، 90 درصد روستاهاي استان تحت پوشش تلفن همراه قرار دارد و از 397 سامانه BTS راه اندازي شده در استان، 123 سامانه ي آن در روستاها و جاده ها در حال سرويس دهي مي باشد.

مهندس مقوم درخصوص دفاتر ICT روستايي نيز تصريح كرد: در حال حاضر 156 دفتر خدمات ارتباطي روستايي در سطح استان فعال بوده و خدمات پست و پست بانك ، مخابرات و از جمله خدمات ديتا و اينترنت را را به روستاييان ارايه مي كنند .

مديرعامل شركت مخابرات استان يزد در پايان افتخارات شركت مخابرات استان را برشمرد و گفت: با تلاش شبانه روزي كاركنان اين شركت، مخابرات استان موفق به كسب رتبه هاي برتر كشوري در زمينه ارتباطات راه دور، ديتا، فناوري اطلاعات ، حراست و كسب رتبه برتر استاني در روابط عمومي شده است.

 

 


    بازديدمديرعامل مخابرات يزد از سامانه هاي ‏BTS‏ جاده اي استان‏ 1388/04/24
 

به منظور بررسي روند پيشرفت پروژه سامانه هاي BTS جاده اي استان و پيگيري مصوبات مخابراتي ، دور دوم سفر رياست جمهوري به يزد، مهندس مقوم مديرعامل شركت مخابرات استان يزد به همراه مجريان و برخي اعضاي ستادي از سامانه هاي BTS جاده اي استان بازديد كردند.

اين بازديد كه به مدت 12 ساعت بطول انجاميد از BTS جاده اي كالمند شهرستان مهريز شروع شد و به BTS جاده اي بوستان فراغه شهرستان ابركوه ختم شد.

پيچ تنگ چنارمهريز، رپيتر علي آباد چهل گزي تفت، آب انبار مسير دهشير ابركوه ،‌آب گرم دهشير و دره زرشك از ديگر سامانه هايي بود كه از آن بازديد شد.

گفتني است در حال حاضر از 398 سامانه BTS تلفن همراه استان ،‌تعداد 123 سامانه ي آن در جاده ها و روستاهاي استان واقع گرديده است . ضمناً نصب و راه اندازي 58 سامانه ي مصوبات مخابراتي دور دوم سفر رياست جمهوري به يزد قرار گرفته كه تاكنون 2 سامانه ي آن به بهره برداري رسيده است.

 


    معاون ارتباطات و برنامه ریزی وزارت ارتباطات : اخذ مجوز ترک تشرفات در مناقصه ها بر عهده کمیته تطبیق مصوبات است 1388/04/23
کمیته تطبیق مصوبات هیات مدیره شرکت های وابسته ، ارائه نظریه مشورتی در خصوص اخذ مجوز ترک تشریفات در مناقصه و یا مزایده ها رابرعهده دارد.

مهندس عبدخضر کامرانی معاون ارتباطات و برنامه ریزی وزارت ارتباطات در گفت و گو با خبر نگار سیتنا در خصوص عملکرد کمیته تطبیق مصوبات هیات مدیره شرکت های وابسته به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار داشت : این کمیته به شرکت های تابعه وزارت ارتباطات در جهت تحقق وظایف قانونیشان مشاوره می دهد.  وی افزود: همچنین در خصوص رعایت مفاد اساسنامه شرکت های تابعه نیز این کمیته با شرکت ها همکاری می کند. کامرانی گفت: اعلام مغایرت مصوبات یاد شده با قوانین و مقررات به هیات مدیره های ذیربط و در خواست اصلاح مصوبات نیز از دیگر فعالیت های کمیته تطبیق مصوبات است. 
 

معاون ارتباطات و برنامه ریزی وزارت ارتباطات از بررسی نقاط قوت و ضعف مصوبات خبر داد و در پایان گفت: این کمیته در نهایت با بررسی نقاط قوت و ضعف مصوبات گزارشاتی برای وزیر ارتباطات و مرکز بازرسی تهیه می نماید.
 


    مدير عامل شركت ارتباطات زيرساخت: تبديل ايران به مرکز ارتباطي منطقه فوايد اقتصادي بسياري به همراه دارد 1388/04/23

مديرعامل شركت ارتباطات زيرساخت - در گفت‌وگو با خبرنگار ارتباطات خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) با بيان اين مطلب درباره تبديل کشورمان به مرکز ارتباطي منطقه (هاب) اظهار کرد: با اين كار از امكانات موجود در جهت درآمدزايي بيش‌تر استفاده خواهيم كرد و از نظر منطقه‌اي با توجه به اين ارتباط و با توجه به اين كه ارتباطات كشور همسايه به شبكه ما وابسته مي‌شود، يك نكته مثبت است و به عنوان يك قطب ارتباطي در منطقه خواهيم شد.

به گفته وي با توجه به موقعيت مناسب استراتژيک ايران در مسيرهاي ترانزيتي و امکان کسب درآمد در بازار کشورهاي مجاور، ضمن آمادگي براي اتصال کشورهاي همسايه به يکديگر، امکان اتصال آنان به شبکه‌هاي جهاني فراهم شده است.

وي تصريح كرد: از ديگر اقدامات انجامي انجام تجزيه و تحليل بازار هدف و بازبيني تعرفه‌هاي موجود براي تسهيل در تحقق اين هدف است و پروژه‌ فالکون يکي از راه‌هاي رسيدن به هاب منطقه بودن است كه با اين کار مي‌توانيم کشورهاي شمالي خودمان را به اين ارتباط وصل کنيم و در منطقه در جايگاهي قرار بگيريم که کشورهاي ديگر مي‌توانند از منابع ما استفاده کنند و علاوه بر اين که موقعيت‌مان در منطقه بالا مي‌رود، درآمدزايي مناسبي نيز برايمان خواهد داشت.

 


    سامانه تلفن همراه روستايي ‏GSM‏ باقرآباد بافق راه اندازي شد‏ 1388/04/22
 

سيدمحمد ميرهدايي رييس مخابرات شهرستان بافق با اعلام اين خبر افزود : به اهتمام متخصصان شركت مخابرات استان و در راستاي ارايه ي خدمات نوين مخابراتي به روستاييان ، سامانه تلفن همراه روستايي (GSM) باقرآباد بافق با سرمايه گذاري بالغ بر يك ميليارد و يكصد ميليون ريال به بهره برداري رسيد

وي افزود: با بهره برداري از اين سامانه ، اهالي روستاهاي باقرآباد ،‌تراب آباد، مزرعه شهيد برزگري ، مزرعه شهيد باهنر، دشتخون ، پادگان قدس سپاه و بيش از 15 واحد توليدي و مرغداري حومه باقرآباد از نعمت ارتباطات تلفني مستقل و ساير امكانات مخابراتي بهره مند شدند.

گفتني است ، از مزاياي اين سامانه ارتباطي ، يكسان بودن نرخ مكالمات و هزينه وصل اينگونه تلفن ها باساير تلفن هاي روستايي امكان ارسال پيام كوتاه (SMS) ، پوشش ارتباطي تا حداقل 5 كيلومتر از محل سامانه ،‌عدم نياز به سيم كشي ،‌حفاري معابر، احداث ساختمان و ... مي باشد.

 


    ديدار مديرعامل مخابرات يزد با امام جمعه و فرماندار شهرستان خاتم 1388/04/21
 

مهندس مقوم مديرعامل شركت مخابرات استان يزد در طي سفر به شهرستان خاتم با حجه الاسلام فاطمي امام جمعه هرات و سيدناصر امامي فرماندار شهرستان خاتم ديدار و گفتگو كرد.

در ديدار مقوم با امام جمعه هرات ، وي در گزارشي وضعيت عملكرد مخابرات استان و شهرستان خاتم را بر شمرد و حجه الاسلام فاطمي نيز در سخناني عملكرد مخابرات استان را بويژه در شهرستان خاتم بسيار خوب توصيف كرد و از خدمات تلاشگران عرصه ارتباطات تشكر و قدرداني نمود.

در ادامه مديرعامل مخابرات استان در ديدار با سيد ناصر امامي فرماندار شهرستان خاتم در محل فرمانداري در گزارشي شاخص هاي مخابرات استان و شهرستان خاتم را در چند سال گذشته مقايسه نمود و در خصوص پروژ ه هاي در دست اجراي مخابرات خاتم مطالبي را ايراد نمود.

امامي فرماندار خاتم نيز طي سخناني ضمن ابلاغ سلام و عرض خسته نباشيد به مديران و كاركنان شركت مخابرات استان از تلاش اين عزيزان بويژه در اين منطقه محروم تقدير و تشكر كرد و اظهار داشت: به حمد خدا عملكرد مخابرات در شهرستان خاتم چشمگير و اين اداره در انجام امور خود از نظم و ترتيب بسيار خوبي برخوردار است بنحوي كه مي توان گفت اداره مخابرات خاتم از جمله ادارات موفق شهرستان بشمار مي آيد امامي در پايان از فراهم نمودن امكانات اينترنت در كل روستاهاي شهرستان جهت برگزاري انتخابات تقدير و تشكر كرد.

همچنين مهندس مقوم به اتفاق فرماندار شهرستان خاتم از مراكز مخابراتي چاهك، شهرياري، سفلي، بختياري و ولي عصر بازديد و با حضور در مساجد روستاي چاهك و بختياري در جمع اهالي آن روستا طي سخناني براي آنها آرزوي سلامتي و توفيق روز افزون نمود. در پايان سفر مهندس مقوم به شهرستان خاتم وي ضمن بازديد از اداره مخابرات خاتم در نشستي با كاركنان اين اداره ديدار و گفتگو نمود و از تلاش و زحمات آنان قدر داني نمود.

 


 


    يكصد نفر از نگهبانان مخابرات استان يزد آموزشهاي لاز م را فرا گرفتند 1388/04/21
 

به همت اداره آموزش و پژوهش و واحد حفاظت فيزيكي شركت مخابرات استان يزد ، 100 نفر از نگهبانان و عوامل حفاظت كننده مراكز و ايستگاههاي مخابراتي استان آموزشهاي لازم را فرا گرفتند

در اين دوره ي آموزشي كه به مدت دو روز برگزار شد، مهندس مقوم مديرعامل و ميرجليلي رئيس اداره حراست شركت مخابرات استان با حضور در جمع نگهبانان پيرامون اهميت امر حفاظت مطالبي را بيان نمودند.

سيستمهاي حفاظت الكترونيك ، شرح وظايف نگهباني ، آيين نگارش و گزارش نويسي، آموزش تئوري آتشنشاني ، آموزش عملي آتشنشاني ، جلسه پرسش و پاسخ، برنامه كوهنوردي و اخلاق از جمله كلاسهايي بود كه در اين دوره آموزشي برگزار شد و نگهبانان آموزشهاي مربوطه را فرا گرفتند.

 

 


    دوره هاي آموزشي فرهنگ و مفاهيم قرآن كريم در مخابرات بافق برگزار شد 1388/04/21
 

در پي اعلام سازمان تبليغات اسلامي مبني بر برگزاري سطوح مختلف دوره هاي آموزشي فرهنگ و مفاهيم قرآن كريم، كليه كاركنان مخابرات بافق و بهاباد اعلام آمادگي و ثبت نام نمودند.

شايان ذكر اينكه اين دوره ها بصورت حضوري و غير حضوري و در سه سطح مباني و مبادي آشنايي با قرآن كريم ،‌آشنايي اجمالي با مفاهيم قرآن ،‌ترجمه آيات منتخب و تربيت قرآني و راهكارهاي آن به مدت 48 ساعت آموزشي برگزار مي گردد.

لازم به ذكر است ، كليه كاركنان مخابرات بافق با استقبال گسترده دوره هاي آموزشي قرآن كريم در دو سطح روخواني، روانخواني ، و تجويد الصلاه را با موفقيت طي نمودند.

 

 

 

 

 


    تشكر مشاور استاندار در امور ايثارگران از مسئول امور ايثارگران مخابرات استان يزد 1388/04/21
 

در پي تلاشهاي دلسوزانه مهندس باقر حيدري مشاور مديرعامل و مسئول امورايثارگران شركت مخابرات استان يزد در ارتباط با رسيدگي به امور ايثارگران شركت مخابرات استان يزد، سعيد عبداللهي مشاوراستاندار يزد و مسئول هماهنگي امور ايثارگران در تقدير نامه اي از وي تشكر و قدرداني كرد.

عبداللهي در پايان اين تقدير نامه خطاب به مهندس حيدري آورده است: اميد است با اتكال به يگانه منان و پيروي از رهنمودهاي مقام عظماي ولايت در راستاي تحقق اهداف متعالي نظام مقدس اسلامي موفق و مويد باشيد.

 

 


    امحاء دستگاه‌هاي بي‌سيم دستي غيرمجاز مورد استفاده قاچاقچيان 1388/04/17

دستگاه‌هاي بي‌سيم دستي غيرمجاز مورد استفاده قاچاقچيان در نواحي مرزي استان کردستان منهدم شد.

به گزارش ايسنا، انهدام تجهيزات تلفن بي‌سيم غيرمجاز کشف و ضبط شده توسط اداره کل تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي شمال غرب با حضور مديرکل اداره تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي شمال غرب، نماينده اداره کل اطلاعات استان کردستان، نماينده دادستاني، نماينده وزارت اطلاعات و مدير اموال تمليکي استان کردستان در محل ساختمان سازمان اموال تمليکي اداره گمرک استان کردستان انجام گرفت.

مهندس ابوالفضل کاکاوند- مديرکل ارتباطات راديويي منطقه شمال غرب سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي ضمن اعلام گزارشي در خصوص امحاء تعداد صد و بيست و چهار عدد دستگاه تلفن بي‌سيم غيرمجاز و چهارصد و بيست و دو عدد دستگاه بي‌سيم دستي غيرمجاز شناسايي شده توسط اداره کل ارتباطات راديويي منطقه شمال غرب اعلام داشت: در تاريخ دهم تيرماه با حضور مديرکل اداره تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي شمال غرب، نماينده اداره کل اطلاعات استان کردستان، نماينده دادستاني، نماينده وزارت اطلاعات و مدير اموال تمليکي استان کردستان در محل ساختمان سازمان اموال تمليکي اداره گمرک استان کردستان، نسبت به امحاء 124 عدد دستگاه تلفن بي‌سيم غيرمجاز و 422 عدد دستگاه بي‌سيم دستي غيرمجاز که مورد استفاده قاچاقچيان در نواحي مرزي استان کردستان بود، اقدام شد.

 


    برگزاري مجمع عمومي شركت مخابرات ايران 31 تير ماه 1388/04/17

مديرعامل شركت مخابرات ايران از برگزاري مجمع عمومي شركت مخابرات ايران در روز 31 تيرماه سال جاري خبر داد.

صابر فيضي در گفت‌و‌گو با خبرنگار سرويس ارتباطات خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) با بيان اين مطلب گفت: در اين مجمع دومين مرحله سود سهام مخابرات براي سهامداران مشخص و نهايي مي‌شود.  وي افزود: با توجه به اينكه شركت مخابرات در روز 19 مردادماه سال گذشته وارد بورس شد و اينكه در كمتر از يك سال در دو مرحله سود به سهامداران خود پرداخت مي‌كند، حائز اهميت است.

مديرعامل شركت مخابرات ايران در ادامه اظهار كرد: اين مجمع در سالن همايش‌هاي رازي و در ساعت 9 صبح برگزار مي‌شود.

 


    تقدير وتشكر مديرعامل شركت فناوري اطلاعات از مدير عامل مخابرات يزد 1388/04/17
 

در پي كسب رتبه برتر شركت مخابرات استان يزد در ارزيابي شاخص هاي بخش فناوري اطلاعات سال 87 شركت فناوري اطلاعات، سعيد مهديون رييس هيئت مديره ومديرعامل اين شركت در تقدير نامه اي از مقوم مديرعامل شركت مخابرات استان يزد تقدير وتشكر كرد.

مهديون در اين تقدير نامه ضمن تبريك كسب اين رتبه به مقوم و كاركنان مخابرات استان يزد، از تلاش ها وخدمات ارزشمند مدير عامل وكاركنان مخابرات يزد تشكر كرد و از ايزد منان براي آنها توفيق و بهورزي روزافزون مسئلت كرد.

 


    معاون سياسي امنيتي استاندار يزد از مدير عامل مخابرات استان تشكر كرد 1388/04/17
 

در پي همكاري شركت مخابرات استان يزد در برگزاري دهمين دوره انتخابات رياست جمهوري، عبدالرسول دوران معاون سياسي استانداري و رئيس ستاد انتخابات استان در تقدير نامه اي از مهندس مقوم مديرعامل شركت مخابرات استان يزد تقدير و تشكر كرد.

همچنين دوران در تقدير نامه هاي جداگانه اي از عاقبت خيري سرپرست معاونت نگهداري و بهره برداري شركت و عياره فروش رييس اداره ديتاي شركت به جهت همكاري در امر برگزاري انتخابات تقدير و تشكر كرد.
 


    روستاي خيرآباد بهاباد به دفتر فناوري اطلاعات (‏ICT‏) مجهز شد‏ 1388/04/17
 

سيد محمد ميرهدائي رئيس اداره مخابرات شهرستان بافق با اعلام اين خبر افزود: در ادامه سياست هاي شركت مخابرات استان يزد مبني بر تحقق دولت الكترونيك و بهره مندي روستائيان از خدمات دولتي، دفتر فناوري اطلاعات و ارتباطات (ICT) روستائي خيرآباد در شهرستان بافق با سرمايه گذاري بالغ بر يكصد ميليون ريال راه اندازي شد.

وي خدمات دفتر مذكور را بر شمرد وافزود: اين دفتر علاوه بر ايجاد اشتغال وجلوگيري از اتلاف وقت و هزينه وترددهاي بي مورد روستائيان به شهر، خدماتي نظير پست،مخابرات، پست بانك، استفاده از خدمات ساير بانكها،توزيع كالا برگ، توزيع سود سهام عدالت، ثبت نام داوطلبان كنكور و... از جمله خدمات اين دفتر است كه ساكنان روستاهاي خيرآباد، علي آباد،رحيم آباد،دهنو،ملا اسماعيل و ده محمد رفيع از آن بهره مند مي شوند.

گفتني است، روستاي خيرآباد در فاصله 22 كيلومتري بهاباد و97 كيلومتري بافق قرار دارد.

 


    درخشش فرزندان دو همكار مخابرات بافق در مسابقات وزنه برداري 1388/04/14
 

آقايان سيد عباس سليماني و هادي فتاحي فرزندان دو همكار مخابرات شهرستان بافق، درمسابقات وزنه برداري قهرماني باشگاههاي استان يزد حايز رتبه شدند.

براساس احكام صادر از سوي كمالي مديركل تربيت بدني و فقيه خراساني رييس هيئت وزنه برداري استان يزد، سيدعباس سليماني در دسته 105 كيلوو در رده سني بزرگسالان در مجموع با ركورد 190 كيلوگرم و هادي فتاحي در دسته 77 كيلو در رده سني بزرگسالان در مجموع ركورد 200 كيلوگرم مقام دوم استان را به خود اختصاص دادند.

شايان ذكراست اينكه، هادي فتاحي در سال 85 نيز در رشته وزنه برداري جوانان در استان كرمان موفق به كسب مقام اول اين مسابقات گرديد.


 


1 2 صفحه:
 
37333030 پاسخگويي روابط عمومي شركت مخابرات استان يزد


نظرسنجی
نظر شما در خصوص نحوه واگذاری اینترنت پرسرعت شرکت مخابرات استان یزد چیست؟