بيانيه روابط عمومي شركت مخابرات استان يزد در محكوميت هتك حرمت به قرآن كريم 1389/06/28
روابط عمومي شركت مخابرات استان يزد در بیانیه ای عمل وحشيانه و ابلهانه دشمنان اسلام در هتك حرمت به قرآن كريم را به شدت محكومت كرده و حضور هميشه خود را در صف مقدم دفاع از اسلام و ارزشهاي اسلامي همگام با ديگر مردم فهيم و ولايت مدار ايران اسلامي اعلام مي نمايد .

این رواط عمومی در  ادامه می افزاید: بدون شك هدف عاملان اين عمل زشت و وقيحانه با دخالت مستقيم صهيونيسم و هماهنگي نيروهاي امنيتي و اطلاعاتي آمريكا در اهانت به همه اديان الهي است.

 


    تقدير و تشكر بخشدارتفت از رئيس مخابرات اين شهرستان 1389/06/28
محمدصادق صادقي بخشدار مركزي شهرستان تفت ، در تقديرنامه اي از محمدرضا صادقيان رئيس مخابرات اين شهرستان تقدير و تشكر كرد.
صادقي اين تقدير نامه را به جهت زحمات و تلاشهاي صادقيان در جهت عمران و آباداني روستاها، پيگيري مشكلات منطقه و همچنين همكاري صميمانه وي با بخشداري مركزي شهرستان تفت ارسال نموده است .
 


    كارمند مخابرات اردكان بعنوان كارمند نمونه اين شهرستان معرفي شد 1389/06/28
در پي اعلام كميته جشنواره شهيد رجايي شهرستان اردكان ، جلال هاتفي کارمند مخابرات شهرستان، اردكان بعنوان كارمند نمونه منتخب اين شهرستان معرفي شد.

برهمين اساس احمدكمالي فرماندار این شهرستان در تقدير نامه اي تلاش و همت مضاعف هاتفي را كه به انتخاب وي به عنوان كارمند نمونه شهرستان در جشنواره رجايي منجر گرديده است تقديرنموده و تداوم اهتمامش را در راستاي وظايف محوله خواستار شده است.

 


    مخابرات استان ، رتبه برتر جشنواره شهید رجايي را به خود اختصاص داد 1389/06/09
 

طبق سنوات گذشته ، شركت مخابرات استان يزد در جشنواره شهيد رجايي استان به دليل عملكرد مناسب در سال 88 موفق به كسب رتبه برتر شد.

برهمين اساس، مهندس فلاح زاده استاندار يزد ، در تقدير نامه اي از تلاشهاي موثر مديرعامل و كليه كاركنان شركت مخابرات استان يزد تقدير و تشكر كرد .

استاندار يزد در پايان اين تقديرنامه از خداوند متعال، موفقيت روز افزون مهندس مقوم را در ظل توجهات حضرت ولي عصر (عج) در راستاي آرمانهاي بلند حضرت امام خميني (ره) و منويات رهبر معظم انقلاب حضرت آيت ا... خامنه اي (( مد ظله العالي)) و اهداف دولت خدمتگزار، مسئلت نمود.

 


    بهره برداري از 100 طرح مخابراتی استان یزد 1389/06/07
 

همزمان با فرا رسيدن هفته دولت، 100 طرح مخابراتي استان یزد ، با حضور رئيس جمهور محترم به بهره برداري رسيد.

اين طرح ها در آييني با حضور دكتر احمدي نژاد رئيس جمهوري ، دكتر تقي پور وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات ، استانداران و امامان جمعه و مديران عامل مخابرات سراسر كشور كه از طريق ويدئوكنفرانس در اين آيين حضور داشتند و همزمان با سایر طرحهای مخابراتی کشور به بهره برداري رسيد.

همچنين حجه الاسلام و المسلمين مدرسي ، فلاح زاده استاندار يزد ، دشتی معاون سیاسی امنیتی استاندار، ميرسعيدي معاون عمراني استاندار، سيفي فرماندار يزد وجمعی از مسئولان استانی و مخابرات استان در سالن ويدئوكنفرانس شركت مخابرات استان يزد حضور و در اين آيين شرکت نمودند .

شایان ذکر اینکه، در پایان این مراسم استاندار یزد در گفتگویی با خبرنگار واحد مرکزی خبر از زحمات مدیر عامل و کارکنان شرکت مخابرات استان تقدیر و تشکر نمود.

گفتنی است،100 طرح مخابراتی استان یزد شامل : توسعه و جایگزینی سوئيچ در 8 مرکز به ميزان 11840 شماره،تاسيس و توسعه و جايگزيني كافونوري به ميزان 3912 شماره در 6 مركز . توسعه و جايگزيني شبكه كابل در 5 مركزتلفن ،تاسيس و ارتقاء سيستم ديتا در 5 مركز به ميزان 104 پورت،تاسيس28 سايت BTSو افزایش ظرفیت 9 سایتBTSوبهسازي ارتباط راه دور 12 سايت BTS،-تاسيسGSM  روستايي در 3 نقطه و افزایش ظرفیت یک سایت، تامين ارتباط تلفن منازل در يك روستا -تقويت پاور و ديزل در 3 مركز،توسعه BSC در مرکز شهید صدوقی،افزايش ظرفيت سيستم انتقال جهت زيرساختهاي مخابراتي به ميزان 290E1، اجرای Fast Eternet جهت 6 مرکز و کافونوری می باشد که با سرمایه گذاری بالغ بر 52 میلیارد و 600 میلیون ریال به بهره بداری رسید.

 

 

 


    چهاردهمين سامانه GSM روستايي شهرستان تفت راه اندازي شد 1389/06/06
 

در ادامه سياستهاي شركت مخابرات استان يزد در ارائه خدمات مخابراتي به روستاييان ، چهاردهمين سامانه gsm روستايي شهرستان تفت با سرمايه گذاري بالغ بر يك ميليارد ريال راه اندازي شد.

به گفته صادقيان رئيس اداره مخابرات تفت اين سامانه در روستاي زردين شهرستان تفت راه اندازي شد كه علاوه بر پوشش روستايي زردين ، روستاهاي دره گل، ميرهاشم، باغ ميان ، ربيع آباد، حجت آباد و دامداري ها و مرغداري ها اطراف را تحت پوشش قرار مي دهد .

يكسان بودن نرخ مكالمات با مكالمات شهري، عدم نياز به كابلكشي و احداث ساختمان ، امكان ارسال پيام كوتاه و ... از جمله مزيتهاي اين سامانه مي باشد .

 


    بازديد رئيس ستاد اقامه نماز استان از سيستم جامع اطلاع رساني135 استان 1389/06/02
 

حجه الاسلام و المسلمين نبي پور رئيس ستاد اقامه نماز استان به همراه مهندس مقوم مديرعامل شركت مخابرات استان از سيستم جامع اطلاع رساني 135 بازديد نمودند .

در اين بازديد نبي پور دستاوردهاي شركت مخابرات استان يزد را قابل تقدير و تشكر دانست و از زحمات ارزنده مهندس مقوم و كاركنان اين شركت به دليل ارائه خدمات به مردم دارالعباده يزد قدرداني كرد .

رئيس ستاد اقامه نماز استان با اشاره به بسترهاي فراهم آمده در شركت مخابرات استان يزد گفت: بسترهاي فراهم شده در شركت از جمله سيستم جامع اطلاع رساني 135 مخابرات استان يزد نشانگر اهميت اين شركت به نيازهاي روز مردم استان است.

شايان ذكر اينكه، در رمضان سال گذشته با همكاري ستاد اقامه نماز استان و شركت مخابرات استان يزد و از طريق سيستم جامع اطلاع رساني 135، طرح تصحيح حمدو سوره انجام گرفت كه با استقبال خوب مردم استان روبرو شد. ضمناً همزمان با شروع ماه مبارك رمضان در سال جاري و با همكاري اين دو نهاد و از طريق سيستم جامع اطلاع رساني 135 علاوه بر تصحيح حمدو سوره همشهريان ، اقدام به پاسخ به مسائل شرعي و مسابقه اذان نموده است.

گفتني است ، سيستم جامع اطلاع رساني استان يزد با بيش از 50 هزار تماس در روز، داراي قابليتهاي پخش 30 جزء كلام ا... مجيد، ساعت گويا ، اعلام اوقات شرعي، اطلاع رساني خدمات مخابراتي، شنيدنيها، فال حافظ، كودكانه ، موسيقي و مسابقه است كه همشهريان از جاي جاي استان مي توانند با اين سيستم تماس و از خدمات آن بهره مند گردند .

 


    بهره برداري از 100 طرح مخابراتي استان یزد در هفته دولت 1389/06/01
 

روابط عمومي شركت مخابرات استان يزد اعلام كرد: همزمان با گراميداشت هفته دولت 100 طرح شركت مخابرات استان يزد با سرمايه گذاري بالغ بر 52 ميليارد و 600 ميليون ريال به بهره برداري مي رسد.

عبدالمجيد معنوي افزود: اين طرح ها شامل توسعه و جايگزيني سوئيچ در 8 مركز تلفن به ميزان 11 هزار و 840 شماره، توسعه و جايگزيني شبكه كابل در 5 مركز تلفن، تاسيس و ارتقاي سيستم ديتا در 5 مركز به ميزان 104 پورت، تاسيس 28 سامانهBTS  تلفن همراه و افزايش ظرفيت 9 سامانه bts   ديگر ، تاسيس سامانه gsm روستايي در سه روستاو افزايش ظرفيت يك سايت ، تامين ارتباط تلفن منازل در يك روستا، تقويت پاور ديزل در 3 مركز و ... مي باشد .

 


    مدیرکل دفتر تحقیقات و مطالعات راهبردی شرکت ارتباطات سیار : استفاده از تلفن همراه در کوتاه مدت بر عملکرد مغز تاثیری ندارد 1389/06/01
یافته های علمی نشان می دهد که استفاده از تلفن همراه در کوتاه مدت بر عملکرد مغز اثری نداشته و فقط نواحی از مغز که به گوش نزدیکترند تحت تشعشع قرار می گیرد.
مهندس سید حسن سید موسوی مدیرکل دفتر تحقیقات و مطالعات راهبردی شرکت ارتباطات سیار در گفت و گو با خبرنگار سیتنا اظهار داشت: یافته های علمی نشان می دهد که تلفن همراه در کوتاه مدت بر عملکرد مغز اثری ندارد. وی گفت: البته گزارشات اخیر در ارتباط با بی خطر بودن تلفن های همراه نشان میدهد در طولانی مدت استفاده از موبایل باعث افت حافظه، تغییرات در حواس و نوسان فشار خون می شود. همچنین فقط نواحی از مغز که به گوش نزدیکترند تحت تشعشع قرار می گیرد.
 
سید موسوی با اشاره به تحقیقات با سیستمهای برخوردار از مدلهای گوناگون عصبی نیز گفت: تغییرات در تحریک پذیری نورونی عملکرد سیستم عصبی و رفتارهای اکتسابی فقط در اثر تشعشعالت بالا که منجر به جذب انرژی فراوانی در بدن شده و حرارت قابل توجهی را سبب می شود اتفاق می افتد. وی تاکید کرد: برخی شواهد نشان می دهد که تشعشعات فرکانس رادیویی در سطوحی که توسط تلفن همراه تولید می شود روی کانالهای یونی و پروتئین های غشاء نورونها در مغز تحت شرایط نرمال نیز اثر می گذارد.
 
سید موسوی گفت: این تاثیرات ممکن است باعث تغییرات ظریفی در عملکرد سلول شود اما میزان اهمیت این تاثیرات در سلامت انسان هنوز مبهم است. مهمترین نتایج تحقیقات علمی نشان می دهد میزان تشعشعات میدانهای فرکانس رادیویی تاثیری بر آغاز و یا رشد تومورهای سرطانی ندارد و مطالعات تجربی برروی سلولها و حیوانات نیز نشان می دهد که استفاده از موبایل تاثیر مخربی بر قلب، خون و سیستم ایمنی بدن نداشته است.
 
گفته می شود محدوده مربوط به امواج ناشی از تلفن همراه و سایتهای BTS در فرکانس های 3 کیلوهرتز تا 3000 گیگاهرتز در زمره امواج فرکانس رادیویی قرار می گیرند که این امواج غیریونیزه کننده است و اثر تخریبی روی بافتهای زنده نداشته و فقط منجر به افزایش دمای ناحیه ای از بدن می شوند که در معرض تابش قرار گرفته است. تحقیقات علمی نشان می دهد که انرژی جذب شده در بدن ناشی از تابش سایتهای موبایل با دور شدن شخص تا فاصله 100 متری افزایش و سپس شروع به کاهش می کند و از طرف دیگر با افزایش فاصله انسان از سایت به دلیل افزایش توان گوشی برای جلوگیری از کاهش کیفیت گیرندگی، توان ناشی از گوشی باید افزایش یابد.
 


 
37333030 پاسخگويي روابط عمومي شركت مخابرات استان يزد


نظرسنجی
نظر شما در خصوص نحوه واگذاری اینترنت پرسرعت شرکت مخابرات استان یزد چیست؟