نشست خبري مديرعامل شركت مخابرات استان با اصحاب رسانه 1390/02/29
همزمان با فرارسيدن روز ارتباطات و مخابرات و طبق سنوات گذشته مديرعامل شركت مخابرات استان در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه استان حاضرشد.

درابتداي اين نشست مقوم ضمن تبريك هفته ارتباطات و روز جهاني مخابرات، از شعار امسال اتحاديه بين المللي مخابرات سخن به ميان آورد و گفت: طبق روال سالهاي گذشته اتحاديه بين المللي مخابرات به مناسبت روز جهاني مخابرات شعار امسال را با نام " زندگي بهتر در جوامع روستائي با فناوري اطلاعات و ارتباطات " نامگذاري كرده است كه اميدواريم بتوانيم در جهت اين شعار گامهاي موثري براي روستائيان در زمينه خدمات مخابراتي برداريم.

وي در ادامه سخنان خود را در سه حوزه وضعيت شاخصهاي مخابراتي، عملكرد يكسال گذشته و برنامه هاي سال جاري شركت مخابرات استان يزد بيان كرد.

مقوم گفت: در شاخص ارتباطي تلفن ثابت در حال حاضر ظرفيت استان 563 هزار شماره است كه در 171 مركز تلفن شهري و روستائي استان نصب شده و از اين مجموع تعداد 457 هزار شماره آن با ضريب نفوذ 48/42 در استان مشغول بكار است.

مديرعامل شركت مخابرات استان يزد با اشاره به ظرفيت تلفن همراه در استان گفت: هم اكنون ظرفيت تلفنهاي همراه استان 900 شماره است كه تعداد 748 هزار و 800 شماره آن با ضريب نفوذ 70 و تحت پوشش 492 سامانه BTS تلفن همراه مشغول بكار است.

رئيس هيئت مديره شركت مخابرات استان يزد عملكرد اين شركت را در حوزه فناوري اطلاعات و ارتباطات برشمرد و افزود: در حوزه فناوري اطلاعات و ارتباطات 9260 پورت ديتا نصب شده كه 4550 پورت مشغول بكار است.

وي افزود: در حال حاضر 35 هزار و 700 پورت ADSL توسط بخش خصوصي در استان نصب شده كه 26 هزار پورت آن مشغول بكار است. همچنين اتصال 809 شعبه بانك به شبكه ديتاي استان، آماده سازي زيرساختهاي جايگاه سوخت ، راه اندازي 156 دفتر ICT روستائي و راه اندازي 60 دفتر پيشخوان دولت در  شهرها از ديگر خدمات اين شركت در حوزه فناوري اطلاعات و فناوري ارتباطات است.

شاخص انتقال چهارمين شاخصي بود كه مقوم به آن اشاره كرد و گفت: در شاخص انتقال ، 4743 كيلومتر فيبرنوري در استان اجرا شده كه 2338 كيلومتر آن خطوط اصلي ومربوط به زیر ساخت و مابقی ارتباط بین مراکزمخابراتی  را فراهم می سازد.


وي خاطر نشان كرد : در شاخص ارتباطات روستائي، درحال حاضر 97 درصد جمعيت روستائي استان داراي تلفن خانگي یا تلفن همراه  روستائي (GSM)  است و خوشبختانه ظرفيت دايري 40 هزار شماره تلفن همراه روستائي از طريق 80 سايت فراهم شده كه 273 روستاي استان را تحت پوشش قرارداده است.

اين مقام مسئول استان، دايري 24 هزار و 555 شماره تلفن ثابت با افزايش 3/1 ضريب نفوذ استان، دايري 137 هزار شماره تلفن همراه، افزايش 56 سامانه BTS ، افزايش 634 كيلومتر جاده هاي تحت پوشش تلفن همراه ، افزايش 50 سايت ديتا، دايري 10 هزار و 591 پورت ADSL ، اجراي 276 كيلومتر فيبرنوري در استان ، دايري 4587 شماره تلفن در روستاها و بهره برداري از 173 پروژه با سرمايه گذاري بالغ بر 16 میلیارد ریال را به بعنوان عملكرد شركت مخابرات استان يزد درسال 89 خواند.

مقوم در ادامه برنامه هاي سال 90 اين شركت را بر شمرد و افزود: دايري 20 هزار شماره تلفن ثابت ، توسعه و جايگزين سوئيچ  کافو نوری به ميزان 30 هزار پورت ، واگذاري 15 هزار پورت ADSL ، دايري 50 هزار شماره تلفن همراه ، اجراي 100كيلومتر فيبرنوري و احداث 40 ساختمان از جمله برنامه هاي مخابرات استان در جاري ميباشد.

در پايان، خبرنگاران و اصحاب رسانه حاضر در نشست سئوالات مخابراتي خود را در زمينه ديتا، مصوبات دور سوم رياست جمهوري، تلفنهاي تصويري ، تلفنهاي همراه روستائي، حذف كد روستاها و ... مطرح كردند كه از مقوم به آنها پاسخ داد.

شايان ذكر اينكه ، پس از پايان نشست خبري مديرعامل مخابرات شركت مخابرات استان با اصحاب رسانه ، جوايز برندگان طرح ميلاد و نويد 1 شركت ارتباطات سيار با حضور خبرنگاران و اصحاب  رسانه استان اهدا شد.

 

 


    دیدار رئیس و کارکنان اداره مخابرات بافق با امام جمعه بافق 1390/02/28
همزمان با 27 اردیبهشت ماه روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی، رئیس و کارکنان اداره مخابرات بافق با حجه الاسلام و المسلمین سلیمانی امام جمعه بافق دیدار کردند.

در این دیدار میر هدایی رئیس اداره مخابرات شهرستان بافق با اشاره به طرح های آماده بهره برداری این شهرستان در هفته ارتباطات،آخرین عملکرد مخابرات بافق را برشمرد.

در ادامه حجه الاسلام والمسلمین سلیمانی ضمن تبریک فرا رسیدن هفته ارتباطات و روز جهانی مخابرات،عملکرد مخابرات استان و شهرستان بافق را ستود.
 

 


    رئيس و كاركنان مخابرات صدوق به ديدار فرماندار اين شهرستان رفتند 1390/02/28
همزمان با روز 27 ارديبهشت ماه، روز جهاني مخابرات و جامعه اطلاعاتي، رئيس و كاركنان مخابرات صدوق به ديدار فرماندار اين شهرستان رفتند.

در اين ديدار دهقاني رئيس مخابرات شهرستان صدوق در سخناني فرماندار صدوق را در جريان آخرين وضعيت عملكرد مخابرات اين شهرستان قرارداد.

در ادامه عبداللهي فرا رسيدن روز جهاني مخابرات را به تمامي كاركنان مخابرات استان تبريك گفت و بااشاره به خدمات ارزنده مخابرات صدوق در اين شهرستان، از تمامي دست اندركاران  و تلاشگران عرصه مخابرات استان تقدير و تشكر كرد.

 


    بازديد فرماندار تفت از مخابرات اين شهرستان 1390/02/28
در آستانه گراميداشت روز جهاني ارتباطات و مخابرات، فرماندار تفت به مخابرات اين شهرستان رفت و از قسمتهاي اين اداره بازديد كرد.

عبودتیان در بدو ورود به مخابرات اين شهرستان، ضمن ديدار و آشنايي با كاركنان واحدهاي مختلف اداره مذكور، در نشستي كه با حضور كاركنان در محل اتاق رئيس اداره مخابرات اين شهرستان تشكيل شد، شركت كرد.

در ابتداي اين نشست صادقيان ضمن خيرمقدم به فرماندار، به ارائه گزارش عملكرد يكساله مخابرات و شاخص هاي آن پرداخت.

در ادامه عبودتيان ضمن تقدير و تشكر از مديرعامل شركت ، رئيس و كاركنان اين اداره، مخابرات را يكي از ادارات خوب شهرستان برشمرد و اظهار اميدواري كرد كه با همت كاركنان، برخي از مشكلات ، از قبيل عدم آنتن دهي تلفن همراه در قسمتي از مناطق پيگيري و برطرف شود.

در پايان همكاران سوالاتي را مطرح كردند كه توسط فرماندار پاسخ داده شد.
 

 


    امام جمعه خاتم درخطبه هاي نماز جمعه، خدمات مخابرات استان را ستود 1390/02/27
حجه الاسلام والمسلمين فاطمي بصير امام جمعه خاتم در خطبه هاي نمازجمعه با گراميداشت روز ارتباطات، نقش ارتباط رساني در جامعه را با اهميت شمرد و خدمات شايان مخابرات استان را ستود.

وي اظهارداشت: خدمات خوب ارتباطات در سطح كشور بر هيچ كس پوشيده نيست و شركت مخابرات استان يزد و اداره مخابرات شهرستان خاتم نيز خدمات بسيار ارزنده اي را در اين زمينه در شهرستان محروم خاتم ارائه نموده اند.

امام جمعه خاتم در پايان از مديرعامل شركت مخابرات استان و رئيس و كاركنان مخابرات شهرستان خاتم تقدير و تشكر كرد.

 


    مانور تخلیه اضطراري امن در مخابرات خاتم برگزار شد 1390/02/27
مانور تخليه اضطراري امن همزمان با ساير ادارات و سازمانهاي سراسر كشور در اداره مخابرات شهرستان خاتم برگزار شد.

در اين مانور پس از اعلام وقوع زلزله فرضي در اداره مخابرات خاتم، كاركنان طي سه مرحله اقدام به برگزاري مانور تخليه اضطراري امن نمودند.

در اين مانور كاركنان ابتدا در مرحله اول پناه گيري و با حركت به سمت نقطه امن و آمارگيري، در مرحله دوم و حركت به سمت نقطه نهائي و رسيدگي به آسيب ديدگان و آمارگيري نهايي مراحل را با حضور رئيس و كارشناسان اداره هلال احمر شهرستان با موفقيت به پايان رساندند.

رئيس هلال احمر شهرستان، سرعت عمل كاركنان مخابرات را خوب ارزيابي و از رئيس و كاركنان مخابرات در برگزاري مانور در مخابرات تشكر و قدرداني كرد.
 

 


    امام جمعه یزد:سنگ بناي مخابرات استان از اول درست نهاده شده است 1390/02/26
حجه الاسلام والمسلمين صدوقي نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه يزد، در جمع مديران شركت مخابرات استان يزد با اشاره به عملكرد خوب مخابرات در توسعه شبكه هاي مخابراتي در سراسر استان گفت: عملكرد خوب اين شركت بيانگر اين امراست كه سنگ بناي آن از اول درست نهاده شده است و آن شركت از ابتدا، داراي برنامه ريزي مدون و حساب شده بوده است .

امام جمعه يزد از ديدار همه ساله مديران مخابرات استان درهفته ارتباطات ابراز خرسندي كرد و شعار امسال اتحاديه جهاني مخابرات كه درآن به زندگي بهتر روستائيان با استفاده از فناوري اطلاعات و ارتباطات پرداخته شده است را در صورت محقق شدن بسيار مهم و اثر گذار دانست.

نماينده ولي فقيه در استان در پايان ضمن تقدير و تشكر از مديرعامل و تمامي تلاشگران مخابرات استان ، اظهار اميدواري كرد كه مسئولان اين شركت با برنامه ريزي، خدمات مخابراتي را در روستاهاي استان توسعه دهند تا ضمن حفظ روستاها، از مهاجرت روستائيان به شهر جلوگيري شود.

در ابتداي ديدار مسئولان شركت مخابرات استان با نماينده ولي فقيه و امام جمعه يزد، مقوم مديرعامل اين شركت، حجه الاسلام والمسلمين صدوقي را در جريان آخرين وضعيت و عملكرد شركت مخابرات استان قرار داد.

 


    سخنراني مديرعامل مخابرات استان يزد در نماز جمعه 1390/02/25
به بهانه گرامي داشت هفته ارتباطات ، مديرعامل شركت مخابرات استان يزد بعنوان سخنران پيش از خطبه ، در نماز جمعه شهرستان يزد حضور يافت.

مقوم در اين سخنراني ضمن تبريك فرارسيدن هفته ارتباطات با اشاره به شعار روز جهاني مخابرات گفت: شعار امسال اتحاديه بين المللي مخابرات با نام" زندگي بهتر در جوامع روستايي با استفاده از فناوري اطلاعات " نامگذاري شده است كه اميدواريم بتوانيم تمام خدمات فناوري اطلاعاتي را كه در شهرها ارائه مي شود در روستاها نيز ارائه دهيم.

رئيس هيت مديره شركت مخابرات استان يزد در ادامه با اشاره به نام گذاري سال جاري از سوي مقام معظم رهبري به سال جهاد اقتصادي اظهار اميدواري كرد: كه در اين سال شاهد شكوفايي اقتصاد كشور به خصوص، اقتصاد مردم روستاها باشيم.

وي در ادامه آخرين وضعيت شاخصهاي مخابرات استان، و برنامه هاي سال جاري استان را به سمع نمازگزاران رساند و در پايان از تمامي مسئولان استان كه پشتيبان شركت مخابرات استان هستند تقدير و تشكر كرد.

حجه الاسلام والمسلمين صدوقي امام جمعه يزد نيز در بيانات خود فرا رسيدن هفته ارتباطات را به همه تلاشگران اين عرصه در استان تبريك گفت و تاثير ارتباطات را در زندگي انسانها انكار ناپذير دانست.

امام جمعه يزد عملكرد مخابرات استان را خوب ارزيابي كرد و از اين دستگاه بعنوان يكي از دستگاههاي با برنامه استان خواند و از مديرعامل، مسئولان وتمامي كاركنان مخابرات استان تقدير و تشكر كرد.
 

 


    گلگشت خانوادگي كاركنان شركت مخابرات استان یزد 1390/02/25
به بهانه گرامي داشت هفته ارتباطات ، مديرعامل شركت مخابرات استان يزد بعنوان سخنران پيش از خطبه ، در نماز جمعه شهرستان يزد حضور يافت.

مقوم در اين سخنراني ضمن تبريك فرارسيدن هفته ارتباطات با اشاره به شعار روز جهاني مخابرات گفت: شعار امسال اتحاديه بين المللي مخابرات با نام" زندگي بهتر در جوامع روستايي با استفاده از فناوري اطلاعات " نامگذاري شده است كه اميدواريم بتوانيم تمام خدمات فناوري اطلاعاتي را كه در شهرها ارائه مي شود در روستاها نيز ارائه دهيم.

رئيس هيت مديره شركت مخابرات استان يزد در ادامه با اشاره به نام گذاري سال جاري از سوي مقام معظم رهبري به سال جهاد اقتصادي اظهار اميدواري كرد: كه در اين سال شاهد شكوفايي اقتصاد كشور به خصوص، اقتصاد مردم روستاها باشيم.

وي در ادامه آخرين وضعيت شاخصهاي مخابرات استان، و برنامه هاي سال جاري استان را به سمع نمازگزاران رساند و در پايان از تمامي مسئولان استان كه پشتيبان شركت مخابرات استان هستند تقدير و تشكر كرد.

حجه الاسلام والمسلمين صدوقي امام جمعه يزد نيز در بيانات خود فرا رسيدن هفته ارتباطات را به همه تلاشگران اين عرصه در استان تبريك گفت و تاثير ارتباطات را در زندگي انسانها انكار ناپذير دانست.

امام جمعه يزد عملكرد مخابرات استان را خوب ارزيابي كرد و از اين دستگاه بعنوان يكي از دستگاههاي با برنامه استان یاد کرد و از مديرعامل، مسئولان وتمامي كاركنان مخابرات استان تقدير و تشكر كرد.

 


    مانور تخلیه اضطراری در شرکت مخابرات استان یزد برگزار شد 1390/02/21
مزمان با سایر ارگانها و سازمانهای سرار کشور،مانور تخلیه اضطراری امن در شرمت مخابرات استان یزد برگزار شد.

پس از اعلام وقوع زلزله فرضی در مرکز تلفن شهید صدوقی،کارکنان حاضر در این مرکز در طی سه مرحله اقدام به برگزاری مانور تخلیه اضطراری امن نمودند.

در مرحله اول،کارکنان به مدت یک دقیقه اقدام به پناه گیری نمودند و پس از آن با حرکت به سمت نقطه امن هر طبقه و آمارگیری مرحله دوم این مانور ار انجام دادند و مرحله سوم،حرکت به سمت نقطه نهایی در محوطه مرکز و آمارگیری نهایی بود که با موفقیت انجام شد.

با پایان این مانور فرضی،کارشناسان سازمان هلال احمر که از نزدیک  شاهد مانور بودند،سرعت عمل کارکنان مخابرات استان را درپناه گیری و خروج مناسب از ساختمان را خوب ارزیابی کردند.

همچنین عاقبت خیری معاون نگهداری و بهره برداری شرکت ،با حضور در جمع کارکنان ،با اشاره به زلزله خیز بودن استان بر لزوم آمادگی کارکنان شرکت مخابرات استان تاکید کرد و ازکلیه دست اندر کاران و حاضران در این مانور تقدیر و تشکر کرد.

شایان ذکر اینکه،اهداء هدیه به 4 نفر از کسانی که در این مانور حضور به موقع و فعال داشتند ،حسن ختام این مانور بود.

 


    بهره برداري از 60 طرح مخابراتي استان يزد در هفته ارتباطات 1390/02/20
روابط عمومي شركت مخابرات استان يزداعلام كرد: به مناسبت فرا رسيدن هفته ارتباطات و روز جهاني مخابرات، 60 طرح مخابراتي با سرمايه گذاري بالغ بر 99 ميليارد و 500 ميليون ريال در استان يزد به بهره برداري مي رسد.

عبدالمجيد معنوي افزود: اين طرح ها در شهرستانهاي يزد (18 طرح)، خاتم (9 طرح)، طبس(6 طرح)، ابركوه ( 2 طرح)، اردكان (6 طرح) بافق (1 طرح) ، تفت (5 طرح) ، مهريز (2 طرح) و ميبد (3طرح) به بهره برداري مي رسد.

رئيس روابط عمومي شركت مخابرات استان يزد در ادامه به شعار امسال اتحاديه جهاني مخابرات (ITU) به مناسبت 27 ارديبهشت اشاره كرد و گفت: با توجه به لزوم اقدام جهاني براي بهره مندي جوامع روستايي از فناوري هاي اطلاعاتي و ارتباطي شعار " زندگي بهتر در جوامع روستايي با استفاده از ارتباطات و فناوري اطلاعات" بعنوان شعار سال  اعلام شد.

 


    ضريب نفوذ تلفن همراه استان یزد به عدد 70 نزديك شد 1390/02/20
روابط عمومي شركت مخابرات استان يزد، اعلام كرد: ضريب نفوذ تلفن همراه استان يزد به عدد 70 نزديك شد.

عبدالمجيد معنوي افزود: در حال حاضر 748 هزار و 800 شماره تلفن همراه در استان مشغول به كار است و اين رقم بيانگر اين امر است كه به ازاي هر 100 نفر در يزد 70 نفر داراي تلفن همراه هستند.

وي با اشاره به تعداد تلفن هاي اعتباري و دائمي همراه اول استان گفت : از مجموع تعداد تلفن همراه ياد شده استان، 293 هزار و 959 شماره آن به همراه دائمي و 454 هزار و 841 شماره آن به همراه اعتباري اختصاص دارد.

اين مقام مسئول استان از به روز بودن واگذاري تلفن همراه در استان خبر داد و افزود: متقاضيان تلفن همراه دائمي و اعتباري استان مي توانند به يكي از دفاتر خدمات ارتباطي موجود در سطح استان مراجعه و نسبت به ثبت نام و دريافت سيم كارت اقدام نمايند.

 


    رتبه برتر استان يزد در فروش شارژ الكترونيكي همراه اول اعتباري 1390/02/20
شركت مخابرات استان يزد موفق به كسب رتبه برتر در فروش شارژ الكترونيكي همراه اول اعتباري شد.

بنا بر گزارش روابط عمومي شركت مخابرات استان يزد : در ارزيابي شركت ارتباطات سيار از مخابرات استانهاي كشور در زمينه فروش شارژ الكترونيكي همراه اعتباري اين شركت با كسب امتياز 32/82 موفق به كسب رتبه برتر در اين زمينه شد.

ياد آور مي شود كه، در طرح نويد ((2)) شركت ارتباط سيار ويژه دارندگان سيم كارتهاي اعتباري همراه اول، جوايزي از قبيل 4 دستگاه خودروي مزدا (3)  و 4 دستگاه خودروي سمند LX ، 160 دستگاه خودروي پرايد (3 دستگاه ويژه استان يزد) ، 400 بسته سيم كارت اعتباري به همراه گوشي، 4 هزار فقره اعتبار اهدايي 20 هزار توماني و 40 هزار فقره اعتبار اهدائي 5 هزار توماني مي باشد.

نحوه كسب امتياز در اين طرح، فعال سازي سيم كارت براي اولين بار 20 امتياز، هر 10 هزار ريال خريد شارژ الكترونيكي (2) امتياز و هر 10 هزار ريال خريد كارت شارژ (1) امتياز است.
 

 


    تمدید طرح "نوید2" 1390/02/15
به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی ارتباطات، "طرح نوید2" همراه اول تمدید شد.

مهلت شرکت در طرح نوید2 همراه اول به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی ارتباطات و روز ملی روابط عمومی، به مدت 15 روز تا روز سه شنبه 27 اردیبهشت ماه تمدید شدبر اساس این اطلاعیه، طرح نوید که ویژه مشترکان اعتباری همراه اول می باشد ، از 12 بهمن سال 89 آغاز و تا 27 اردیبهشت ماه سال 90 ادامه دارد.در این طرح بیش از 44هزار جایزه نفیس، شامل 4 دستگاه مزدا3 جدید، 40 دستگاه سمند ال ایکس،160 دستگاه پراید، 400 بسته سیمکارت اعتباری به همراه گوشی تلفن همراه، 4000 اعتبار 200 هزار ریالی و 40000 اعتبار 50 هزار ریالی به مشترکان خوش شانس اعتباری همراه اول اهدا می شود.در طرح نوید 2، فعال سازی سیم کارت برای اولین بار 20 امتیاز، هر 10 هزار ریال خرید شارژ الکترونیکی 2 امتیاز و هر 10 هزار ریال خرید کارت شارژ یک امتیاز برای شرکت محسوب میگردد .گفتنی است مراسم قرعه کشی این طرح 24 خرداد ماه بصورت سراسری کشوری انجام خواهد شد .

 


    حضور معاون نگهداري و بهره برداري مخابرات استان در برنامه راديويي "در شهر" 1390/02/14
معاون نگهداري و بهره برداري شركت مخابرات استان يزد، با حضور در برنامه راديويي "در شهر" صداي شبكه استاني يزد به سئوالات مخابراتي شهروندان پاسخ گفت.

سوالات مخابراتي شهروندان يزدی در اين برنامه، پيرامون نرسيدن قبوض تلفن همراه به دست مشتركان، عدم وجود تلفن همگاني در بلوار صابريزدي و مشكلات تلفن ثابت بلوار آيت ا... خامنه اي بود كه عاقبت خيري به آنها پاسخ داد.

معاون نگهداري شركت مخابرات استان در پاسخ به سوال نرسيدن قبوض تلفن همراه به دست مشتركان گفت: در حال حاضر براي قبوض تلفن همراه با مبلغ زير 3 هزار تومان قبض صادر نمي شود و اين در حالي است كه بيش از 18 هزار مشترك تلفن همراه استان مبلغ قبوض تلفن همراه آنها زير 3 هزار تومان است.

وي افزو د: مشتركان ياد شده مي توانند جهت اطلاع از بدهي تلفن همراه خود با شماره تلفن 09990 تماس گرفته و بدهي خود را از طريق سامانه مذكور بپردازند .

اين مقام مسئول استان در جواب سوال عدم وجود تلفن همگاني در بلوار صابر يزدي گفت: هم اكنون در سه نقطه بلوار صابر يزدي تلفن همگانی وجود دارد ولي به دليل استفاده فراگير شهروندان از تلفن همراه ، استفاده چنداني از تلفن همگاني نمي شود ولي شهروندان در صورت نياز مي توانند درخواست خود را به مخابرات ارایه نمایند.

عاقبت خيري در پاسخ به سوال مشكل تلفن ثابت بلوار آيت ا... خامنه اي گفت: با توجه به ساخت و ساز جديد در بلوار  مذكور شركت مخابرات استان طرح جامعي را در دست اقدام دارد كه در آينده اي نزديك ، مشكل تلفن ثابت اين محدوده حل خواهد شد و متقاضيان مي توانند با مراجعه به مركز تلفن شهيد مفتح و از طريق سيستم جديد مخابرات مشكل خود را حل نمايند.

گفتني است، برنامه در شهر هر روز از ساعت 40/8 صبح تا 55/8 از صداي مركز يزد پخش مي شود و در اين برنامه مخاطبان با تماس تلفني مشكلات و مسائل منطقه خود را با اين برنامه در ميان گذاشته و پس از بررسي از طريق مسئولان مربوطه به سئوالات جواب لازم داده خواهد شد.
 

 


    بازديد معاون نگهداري و بهره برداري از عمليات بهسازي و رفع خرابي شبكه كابل فيبرنوري بافق ـ طبس 1390/02/14
معاون نگهداري و بهره برداري شرکت مخابرات استان یزد،از عملیات بهسازی و رفع خرابی شبکه کابل فیبر نوری مسیر بافق – طبس بازدید کرد.

اين بازديد در حوالي ايستگاه راه آهن تل حميد و در عمق 17 كيلومتري مسجد شكر (حاشيه كوير مركزي) صورت گرفت وعاقبت خيري از نزديك در جريان فعاليت پرسنل اداره نگهداري فيبرنوري در اين پروژه قرار گرفت  وتوضيحات لازم دراين خصوص توسط مديريت ارتباطات راه دور و مسئولين اداره نگهداري فيبرنوري داده شد .

در پایان ،معاون نگهداري  نيز از تلاشهاي بي وقفه پرسنل اداره نگهداري فيبرنوري در شرايط سخت محيطي و جوي قدر داني نمودند .

شایان ذکر است، شبكه مذكور به طول 342 كيلومتر در كنار ريل راه آهن  بافق تا طبس كشيده شده وشامل 91 عدد مفصل و 4 ايستگاه اصلي بافق ـ جندق ـ ريزو و طبس است .ضمنا ،اين شبكه  پس از بهره برداري نقش بسزائي در برقراري لوپ ارتباطي شهرستان طبس و همچنين ارتباط تلفن همراه در طول مسير ريلي بافق ـ طبس را دارد .

گفتنی است، پرسنل اداره نگهداري فيبرنوري با همكاري نماينده معاونت توسعه و مهندسي در اكيپهاي مختلف ابتدا با انجام تست بر روي مسير فيبرنوري مذكور و در ايستگاههاي اصلي ، محل قطعي هاي كابل را مشخص(10 نقطه) و سپس با نظارت مستمر بر فعاليت پيمانكار حفاري و كابلكشي اقدام به 18 مورد مفصلبندي نمودند .

 


    موفقيت فرزند همكار مخابرات شهرستان مهريز 1390/02/12
با خبر شديم كه خانم فرزانه دهقانيزاده فرزند علي دهقانيزاده همكار بازنشسته در شهرستان مهريز ، موفق به كسب رتبه اول استاني در رشته حفظ قرآن مجيد شد.

شايان ذكر اينكه، خانم دهقاني زاده با حضور در بيست ونهمين جشنواره مسابقات فرهنگي و هنري دانش آموزان استان يزد در سال تحصيلي 90-89 رتبه اول اين مسابقات را در رشته حفظ قرآن مجيد به خود اختصاص داد.
 

 


    كوهپيمايي بسيجيان شركت در ارتفاعات اسلاميه 1390/02/12
بسيجيان شركت مخابرات استان يزد همچون هفته هاي گذشته ششمين پنجشنبه سال نود را با كوهپيمايي در ارتفاعات اسلاميه شهرستان تفت آغاز نمودند.

در اين كوهپيمايي30 از بسيجيان شركت پس از كوهپيمايي در ارتفاعات اسلاميه و بازديد از غار تاريخي آن، در مسير بازگشت در كنار چشمه تامهر با صرف صبحانه يك روز به ياد ماندني را براي خود رقم زدند.

شايان ذكر اينكه، به همت پايگاه شهيد قندي شركت و طبق روال هر هفته بسيجيان شركت در روزهاي پنجشنبه راس ساعت 5 صبح در محل مسجد كوهستان پارك گرد هم آمده و در ارتفاعات اين پارك اقدام به كوهپيمايي و پس از آن به نرمش صبحگاهي مي پردازند.
 
 

 


    برگزاري مانور ميزان آمادگي نيروي امدادي ادارات ابركوه با حضور مخابرات اين شهرستان 1390/02/12
به منظور بررسي ميزان آمادگي نيروي امدادي ادارات شهرستان ابركوه، مانوري به همين منظور با حضور مخابرات اين شهرستان در محل ورودي شهر برگزار شد.

شايان ذكر اينكه، پس از اعلام ستاد حوادث غيرمترقبه اين شهرستان مبني بر انجام مانور نيروهاي امدادي ادارات ابركوه، همكاران عضو ستاد احداث غيرمترقبه مخابرات به مدت 13 دقيقه بعد از زمان اعلام مانور ، در محل حاضر و تجهيزات و نحوه برقراري ارتباط موقت را به اجرا گذاشتند.

گفتني است ، بعد از پايان مانور نحوه حضور ، عملكرد و نقاط ضعف و قوت ادارات در محل فرمانداري اين شهرستان بررسي گرديد.
 

 


    افتخار آفريني روابط عمومي شركت مخابرات استان یزد 1390/02/07
روابط عمومی شرکت مخابرات استان یزد با حضور در نخستين جشنواره روابط عمومي‌هاي برتر شركت مخابرات ايران بعد از خصوصي‌سازي، موفق به کسب رتبه برتر در زمینه روابط عمومی الکترونیک شد.

در طی مراسمي كه  در سالن شهيد قندي با حضور دكتر سيد مصطفي سيد هاشمي نايب رييس هيئت مديره و مهندس صابر فيضي مديرعامل شركت مخابرات ايران برگزار شد ، هيئت داوران جشنواره،‌ روابط عمومي شركت مخابرات استان یزد را در بخش‌ روابط عمومی الکترونیک راحایز دريافت تنديس  جشنواره و لوح تقدير در بخش( ب) دانستند و رتبه برتر را در بخش‌ ياد شده به  روابط عمومي شركت مخابرات استان یزد اختصاص دادند.

شايان ذكر است در اين جشنواره،‌ روابط عمومي شركت‌هاي مخابرات استاني و شركت  ارتباطات سيار با ارسال بيش از 260 اثر به رقابت در بخش‌هاي مختلف پرداختند.

گفتني است ،در حاشیه این جشنواره ،كارگاه‌هاي آموزشي و تخصصي حوزه روابط عمومي  برگزار شد و سمينار آموزشي يك روزه ، با معرفي برترين‌هاي روابط عمومي شركت مخابرات ايران به كار خود پايان داد.

 


1 2 صفحه:
 
37333030 پاسخگويي روابط عمومي شركت مخابرات استان يزد


نظرسنجی
نظر شما در خصوص نحوه واگذاری اینترنت پرسرعت شرکت مخابرات استان یزد چیست؟