شهرستان تفت داراي بالاترين ضريب تفوذ تلفن ثابت استان است 1390/04/30
رئيس مخابرات شهرستان تفت در گفتگويي با اعلام اين خبر افزود: با دايري بيش از 26 هزار و 864 تلفن ثابت در اين شهرستان ، ضريب نفوذ آن به 48/61 درصد رسيد كه اين عدد مخابرات شهرستان تفت را در صدر شهرستانهاي استان قرارداده است.

 

وي افزود: در حال حاضر 29 مركز تلفن روستايي و 3 مركز تلفن شهري در اين شهرستان آماده واگذاري به روز تلفن ثابت به همشهريان ساكن در شهرستان تفت است.

شايان ذكر اينكه، ارتباط دهي به 345 روستا، راه اندازي 24 دفتر ICT روستايي، راه اندازي 36 سامانه BTS تلفن همراه و راه اندازي 14 سامانه GSM روستايي از عملكردهاي مخابرات شهرستان
تفت مي باشد .
 

 


    ضريب نفوذ تلفن همراه استان يزد درصدر استانهاي كشور قرار گرفت 1390/04/22
مقوم مدير عامل شركت مخابرات استان يزد با اعلام خبر فوق افزود : شركت مخابرات استان يزد با دايري بيش از 788 هزارو 796 شماره تلفن همراه به ضريب نفوذ 01/73 دست يافت و خود را در جايگاه نخست كشوري نشاند.

اين مقام مسئول استان يزد با اشاره به تعداد شماره تلفن هاي همراه اعتباري و دائمي استان گفت : از مجموع788 هزارو 796 شماره تلفن مشغول به كار استان ، تعداد 494 هزار و 240 شماره آن اعتباري و 294 هزارو 556 شماره آن دائمي است .

وي خاطر نشان كرد كه در حال حاضر 490 سامانه BTS  تلفن همراه در استان و بيش از دو هزار و 732 كيلومتر از جاده هاي استان را تحت پوشش تلفن همراه قرارداده است .


گفتني است در ارزيابي اخير كشوري، شركت مخابرات استان يزد با دست يافتن به ضريب نفوذ 01/73 به جايگاه نخست كشوري رسيد و پس از آن استانهاي تهران و فارس در رتبه دوم و سوم كشوري قرار گرفتند.
 

 


    قيمت سيم كارت هاي دائمي همراه اول كاهش يافت 1390/04/21
روابط عمومي شركت مخابرات استان يزد اعلام كرد : در جهت رفاه حال همشهريان، و بر اساس گزارش اداره كل مشتركين و متقاضيان شركت ارتباطات سيار قيمت سيم كارت هاي دائمي همراه اول كاهش يافت .

عبدالمجيد معنوي افزود : بر اساس گزارش اداره كل مشتركين و متقاضيان شركت ارتباطات سيار، قيمت سيم كارت دائمي فاقد تضمين با پيش شماره 0910 به يك ميليون و 248 هزار ريال و سيم كارت دائمي داراي تضمين با پيش شماره 0912 الي 0918 به دو ميليون و 548 هزار ريال كاهش يافت .

همچنين در حال حاضر قيمت سيم كارتهاي اعتباري همراه اول طرح عيدانه به مبلغ 100 هزار ريال است كه داراي 150 دقيقه مكالمه رایگان، 99 پيامك رايگان و5 هزار ريال شارژ مي باشد.

رييس روابط عمومي شركت مخابرات استان يزد با اشاره به روز بودن واگذاري سيم كارتهاي دائمي و اعتباري همراه اول در استان گفت : در حال حاضر واگذاري سيم كارتهاي دائمي و اعتباري همراه اول در استان به روز است و متقاضيان مي توانند با مراجعه به دفاتر خدمات ارتباطي موجود در سطح استان نسبت به درخواست آن اقدام نمايند .
 

 


    13 دفتر خدمات ارتباطی در استان یزد در آستانه راه اندازی 1390/04/19
روابط عمومي شركت مخابرات استان يزد اعلام كرد: به منظور رفاه حال شهروندان در بهره مندي از خدمات تلفن ثابت و همراه و ... مجوز راه اندازي 13 دفتر خدمات ارتباطي در استان صادر شد.

معنوي افزود: در حال حاضر 60 دفتر خدمات ارتباطي (دفاتر پيشخوان دولت) در سطح استان مشغول خدمات دهي به همشهريان است كه با راه اندازي 13 دفتر جديد، تعداد دفاتر خدمات ارتباطي استان به 73 مي رسد.

شايان ذكر است كه، دفاتر خدمات ارتباطي، همان دفاتر پيشخوان دولت به منظور ارائه خدمات تلفن همراه، ثابت ، پست و پست بانك و خدمات سايردستگاههای استان ايجاد شده است.
همچنين ، به همين منظور، شركت مخابرات استان يزد جهت ارائه خدمات پيشخوان دولت اقدام به راه اندازي 156 دفتر ICT روستايي، در سطح استان نموده است.
 
 

 


    كميته انضباطي مخابرات استان مي تواند الگوي ساير كميته هاي انضباطي استان و كشور شود 1390/04/18
مقوم مديرعامل شركت مخابرات استان يزد با حضور در نشست اعضاي كميته انضباطي مخابرات استان ضمن بيان مطلب فوق، از عملكرد كميته مذكور تقدير و تشكر كرد.

 

وي ابراز اميدواري كرد كه كميته انضباطي مخابرات استان بتواند با همدلي و همكاري بيشتري از بروز تخلفات در سازمان موفق باشد.

در ابتداي اين نشست اخباريه رئيس كميته مذكور ، به بيان آخرين گزارش و فعاليت انجام شده در اين كميته پرداخت و در ادامه هريك از اعضاء ديدگاههاي خود را نسبت به مباحث مطرح شده در نشست بيان كردند.

شايان ذكر اينكه، براساس گزارش ارائه شده توسط كميته انضباطي ، اين كميته تا كنون 7 نشست داخلي داشته كه طي آن ضمن آشنايي و تبيين آيين نامه انضباطي مصوب، نسبت به تدوين دستورالعمل اجرايي داخلي و تدوين طرح درس براي آموزش كاركنان اقدام نموده است.
 

 


    تكريم ارباب رجوع ، اولويت اول مخابرات استان 1390/04/09
در نشستي كه با حضور اعضاي هيئت مديره و جمعي از مسئولان شركت مخابرات استان در مجتمع فني اداري امام حسين (ع) برگزار شد به تكريم ارباب رجوع بعنوان اولويت اول مخابرات استان تاكيد شد.

ضرورت توجه مشكلات متقاضيان نسبت به دايري تلفن ثابت، پيگيري احياء موضوع تكريم ارباب رجوع توسط ادارات تحول سازماني ، روابط عمومي و شهرستان يزد ، تهيه پيامهاي كوتاه تبليغاتي براي 118 ، مشخص نمودن وضعيت استفاده PAP ها از امكانات موجود، بررسي وضعيت پاسخگويي 117، در اولويت قرار گرفتن پاسخگويي مديران، پيگيري واگذاري اينترنت پرسرعت مخابرات در آينده نزديك ، دسته بندي مشتريان ، تدوين نظامنامه پاسخگويي شركت و ... از جمله مباحث مطرح شده در اين نشست بود.

 


    1390 روستاي استان داراي ارتباط مخابراتي است 1390/04/08
روابط عمومي شركت مخابرات استان يزد اعلام كرد: به اهتمام كاركنان شركت مخابرات استان يزد، تعداد روستاهاي داراي ارتباط مخابراتي استان به 1390 روستا رسيد.

 

معنوي افزود: از ابتداي سال جاري و با تلاش شبانه روزي كاركنان اين شركت 35 روستاي استان از نعمت ارتباط تلفني برخوردار شدند.

رئيس اداره روابط عمومي شركت مخابرات استان يزد با اشاره به تعداد خانوارهاي روستايي داراي ارتباط مخابراتي گفت: در حال حاضر 100 درصد روستاهاي بالا 20 خانوار استان و 81 درصد روستاهاي داراي سكنه با جمعيت كمتر از 20 خانوار، دارای ارتباط مخابراتی هستند.

 


    اولین نشست آموزشی اعضای کمیته طبقه بندی مشاغل برگزار شد 1390/04/07
اولین نشست آموزشی کمیته طبقه بندی مشاغل شرکت مخابرات استان یزد از طریق ویدیو کنفرانس برگزار شد.

 

صبح روز یکشنبه 5 تیر ماه جاری، در سالن ویدیو کنفرانس مجتمع فنی مخابراتی امام حسین(ع) اولین نشست کمیته آموزشی طبقه بندی مشاغل شرکت مخابرات استان یزد به صورت همزمان در کل کشور و از طریق ویدیو کنفرانس برگزار شد.

در این نشست که تمامی اعضای کمیته یاد شده اعم از منتخبان کارکنان و سرپرستان شرکت و نمایندگان کارفرما، حضور داشتند، دکتر مشیری مشاور شرکت مخابرات ایران در مورد کلیات طرح طبقه بندی مشاغل، لزوم تشکیل کمیته طبقه بندی مشاغل در شرکت مخابرات، مبانی قانونی تشکیل کمیته و غیره توضیحاتی را ارایه کرد و سپس به سوالات مطرح شده توسط نمایندگان هر استان پاسخ داد.

گفتنی است بر اساس قوانین مربوطه، زمانی امکان برگزاری نشست کاری و رسمی کمیته طبقه بندی مشاغل وجود خواهد داشت که تمامی اعضای کمیته یاد شده اعم از منتخبان و منتصبان در دوره آموزشی که به صورت همزمان توسط وزارت کار و امور اجتماعی در سطح شرکت مخابرات ایران و استانها برگزار می شود شرکت جسته و موفق به کسب گواهی مربوطه شوند.

یادآور می شود اعضای کمیته طبقه بندی مشاغل شرکت مخابرات استان یزد عبارتند از:

محمد رضا زارع ده آبادی عضو هیئت مدیره و محمود زارع زاده مدیر منابع منابع انسانی به عنوان نمایندگان شرکت، علی جوان نژاد، سیاوش راستی، محمد قانعی و ابراهیم توانا به ترتیب به عنوان اعضای اصلی و علی البدل منتخب کارکنان و محمد کاظم دری و فرشته تمدن به ترتیب به عنوان اعضای اصلی و علی البدل منتخب سرپرستان.

ضمنا صبح روز دوشنبه 5 تیر ماه اعضای کمیته طبقه بندی مشاغل نشستی را جهت هماهنگی برخی امور مرتبط با طرح طبقه بندی مشاغل با مدیر عامل شرکت داشتند. این نشست در دفتر مهندس مقوم انجام شد.

 


    برگزاري موفقيت آميز مانور امداد و نجات در ابركوه 1390/04/07
به گزارش ستاد حوادث غيرمترقبه شركت مخابرات استان يزد مانور امداد و نجات با عنوان آتش سوزي و انسداد مسير در شهرستان ابركوه برگزار شد.

جواد دهقاني دبيرستاد حوادث غيرمترقبه مخابرات استان يزد در اين باره گفت: گروه اعزامي از استان به شهرستان ابركوه اعزام و پس از ورود، بدون اعلام قبلي، آغاز مانور را به دستگاههاي مربوطه خود اعلام نمودند كه گروه امداد مخابرات شهرستان ابركوه پس از 13 دقيقه كه زمان مقبول و مناسبي هم مي باشد در محل حاضر شده و به انجام وظايف مربوطه پرداخت.

 

وي افزود: پس از آن گروه اعزامي از استان ضمن بازديد از سايت آتش نشاني ابركوه از تجهيزات و امكانات اين سايت بازديد كردند كه قرار شد از سوي مخابرات  پس از طي مراحل قانوني، امكانات فني خطوط 125 شهرستان ياد شده جهت مواقع خاص و بحراني، بهبود وتوسعه يابد.

دبير ستاد حوادث غيرمترقبه مخابرات استان پس از آن در نشستي كه به جهت بررسي آسيب شناسي مراحل مانور و امداد ونجات در محل فرمانداري ابركوه و با حضور جمعي ديگر از مقامات و مسئولان استان و شهرستان برگزار شد، شركت كرد.

((عکس آرشیوی است))

 


    تقدير و تشكر 1390/04/07
تقدير و تشكر استاندار يزد و فرماندار شهرستان تفت از مخابرات استان

 

فلاح زاده استاندار يزد با ارسال تقديرنامه اي به حجت حسينيان  رابط روابط عمومی مخابرات شهرستان ابرکوه ضمن تبريك روز ارتباطات و روابط عمومي از زحمات و تلاش هاي وي در عرصه روابط عمومي تقدير و تشكر نمود.

همچنين فرماندار شهرستان تفت نيز با ارسال لوح تقدير از محمدرضا صادقيان به جهت كسب رتبه برتر در سومين جشنواره روابط عمومي هاي شهرستان تفت تقدير و تشكر نمود.

 


    صعود كاركنان مخابرات استان به قله دنا 1390/04/05
كوهنوردان شركت مخابرات استان موفق به فتح قله دنا شدند.

 

گروه كوهنوردي شركت مخابرات استان يزد به سرپرستي عباس عبدلي و مربي گري ولي يزديزاده پس از اعزام به منطقه سيسخت در شمال غربي ياسوج مركز استان كهكيلويه و بويراحمد،موفق به فتح قله 4 هزار 448 متري دنا شدند.

گروه ياد شده كه در تفرجگاه تنگ براق از توابع اقليد فارس نيز اتراق نموده بودند در روز هاي 2 و3 تير ماه جاري (پنج شنبه و جمعه) موفق به فتح قله مذبور شدند.

گفتني است كوه دنا يكي از بلندترين كوههاي رشته كوه زاگرس در غرب كشور است

 


    رئيس جديد اداره مركز كنترل (OMC) شركت مخابرات استان يزد منصوب شد 1390/04/02
در حكمي از سوي مقوم مديرعامل شركت مخابرات استان يزد ، رئيس جديد اداره مركز كنترل (OMC) و مراكز تحت كنترل در مديريت مخابرات شهرستان يزد منصوب شد.

در اين حكم، مهدي حيدري دهوئي كه پيش از اين معاون مركز كنترل استان بود به سمت رئيس مركز مذكور منصوب شد.

مقوم در اين حكم اظهار اميدواري كرده كه حيدري با استعانت از ايزد متعال و همياري همكاران در راه خدمت به اسلام و مسلمين و تحقق اهداف سازمان موفق باشد.

 


    27 هزار كاربر اينترنت پرسرعت در استان يزد 1390/04/01
روابط عمومي شركت مخابرات استان يزد اعلام كرد: در حال حاضر بيش از 27 هزار كاربر اينترنت پرسرعت (ADSL) در استان يزد مشغول به كارند كه فعاليت اين تعداد كاربر، استان يزد را يكي از استانهای برتر در كشور كرده است.

عبدالمجيد معنوي گفت: تا كنون بيش از 36 هزار پورت ADSL در استان يزد نصب شده كه از اين تعداد، 27 هزار پورت آن توسط شركتهاي PAP در استان يزد راه اندازي شده است.

رئيس روابط عمومي شركت مخابرات استان يزد با اشاره به واگذاري اينترنت پرسرعت توسط شركت مخابرات استان يزد گفت: شركت مخابرات استان يزد در حركتي شايسته اقدام به واگذاري اينترنت پرسرعت به يزديها در آينده اي نزديك نموده است كه هم اكنون تمامي تجهيزات آن در استان نصب گرديده است.

شایان ذکر اینکه،نصب و راه اندازی 130سایت دیتا در تمامی شهرهای استان از عملکرد خوب مخابرات یزد در سالهای اخیر است که از طریق این سایتها،9266 پورت در مخابرات و36 هزار پورت در بخش خصوصی نصب شده است.

 


 
37333030 پاسخگويي روابط عمومي شركت مخابرات استان يزد


نظرسنجی
نظر شما در خصوص نحوه واگذاری اینترنت پرسرعت شرکت مخابرات استان یزد چیست؟