« 99/9درصد جاده هاي اصلي استان تحت پوشش تلفن همراه قرار دارد» 1391/01/30
مدير عامل شركت مخابرات استان يزد اعلام كرد: 95/99 درصد از جاده هاي اصلي استان يزد تحت پوشش آنتن دهي تلفن همراه قرار گرفته اند.

مهندس مقوم ، مديرعامل شركت مخابرات استان يزد ضمن بیان این مطلب گفت: استان یزد 96/935 كيلومتر جاده اصلي دارد که  95/99 درصد اين جاده ها تحت پوشش آنتن دهی تلفن همراه هستند.

وی همچنین به درصد آنتن دهی تلفن همراه در جاده هاي بين فرمانداري وجاده های فرعي استان وجاده های ریلی اشاره کرد و افزود: از مجموع 1239 كيلومتر جاده بين فرمانداري و جاده های فرعي استان، 77/96 درصد و از مجموع 1020 کیلومتر جاده ریلی ، 9/89 درصد تحت پوشش آنتن دهي تلفن همراه قرار دارند. 

گفتني است در سال گذشته 31 سامانه BTS  تلفن همراه در جاده هاي استان به بهره برداري رسيده است.

وي اضافه كرد: تكميل پوشش تلفن همراه در جاده هاي اصلي - بين فرمانداري و ريلي جزء تعهدات شركت مخابرات استان مي باشد كه در آينده اي نزديك انجام خواهد شد..

 


    « بازديد مديرعامل از پروژه مسكن مهر شهرستان تفت» 1391/01/30
مدیر عامل شرکت مخابرات استان يزد از پروژه مسکن مهر در شهرستان تفت بازدید کرد.

در این بازدید که فرماندار شهرستان تفت ، معاون توسعه مهندسی و رییس اداره طراحی و نظارت بر توسعه شبکه کابل و هوایی شركت مخابرات استان نیز حضور داشتند ، چگونگی روند پیشرفت کابل کشی پروژه مورد بررسی قرار گرفت و دستورات لازم جهت تسریع در انجام امور مربوطه داده شد.

مهندس مقوم و همراهان پس از بازدید از پروژه مسکن مهر ، در مرکز اداری مخابرات تفت حاضر شدند و با پرسنل این اداره دیدار و گفتگو کردند .

لازم به ذکر است فاز اول و دوم مسکن مهر اين شهرستان در آینده نزدیک توسط وزیر راه و شهر سازی افتتاح می شود.

 


    كوهپيمايي همكاران مخابرات در ارتفاعات دره گاهان تفت 1391/01/29
به همت پايگاه شهيد قندي شركت مخابرات استان يزد 20 نفر از همكاران اين شركت در ارتفاعات درگاهان تفت اقدام به كوهپيمايي كردند .

در چهارمين 5 شنبه سال جاري، 20 نفر از همكاران شركت مخابرات استان در يك روز بهاري ارتفاعات دره گاهان را طي كردند و يك روز به يادماندني را در كنار آبشار اين ارتفاعات رقم زدند.

 


    تقدير و تشكر استاندار يزد از رئيس اداره روابط عمومي مخابرات استان يزد 1391/01/29
در تقديرنامه اي استاندار و رئيس شوراي هماهنگي روابط عمومي هاي استان از عبدالمجيد معنوي رئيس اداره روابط عمومي مخابرات تقدير و تشكر كرد.

دراين تقدير نامه محمدرضا فلاح زاده ضمن تاكيد بر اين مطلب كه روابط عمومي يكي از اركان اصلي توسعه پايدار اجتماعي محسوب مي شود از زحمات و تلاشهاي ارزنده عبدالمجيد معنوي در راستاي اطلاع رساني، انتقال نيازها و مشكلات مردمي به مقام ارشد سازمان، توليد گزارش و اخبار، انعكاس فعاليتهاي و خدمات ارائه شده به مردم و نيز كسب رتبه كشوري اين روابط عمومي تقدير و تشكر كرد.

 

همچنين در تقديرنامه جداگانه اي غلامحسين دشتي معاون سياسي و امنيتي استاندار و رئيس شوراي اطلاع رساني استان از عبدالمجيد معنوي به علت زحمات و حسن اجرا در چهارمين جشنواره روابط عمومي هاي برتر استان يزد تقدير و تشكر كرد .

 


    شعار روز جهاني مخابرات : زنان و دختران در ICT ها 1391/01/29
دبير كل اتحاديه بين المللي مخابرات شعار روز جهاني مخابرات در سال 2012 را « زنان و دختران در ICT ها » اعلام كرد.

دكتر حمدون توره در پيامي به مناسبت روز جهاني مخابرات اعلام كرد:

آي ، سي، تي ها در خلق فرصت براي مردم در همه مراحل زندگي و به ويژه براي افراد آسيب پذير ومحروم نقش تسهيل گر  را داشته و چهارچوبي براي توسعه پايدار در بلند مدت ايجاد مي كنند.

امسال در روز جهاني مخابرات و جامعه اطلاعاتي مصمم بهره برداري از قابليت كامل آي،سي، تي ها در جهت تامين منافع زنان و دختران از طريق حذف نابرابري هاي جنسيتي و توانمندسازي آنها براي تحقق اهداف و آمال شان هستيم هدف موضوع انتخابي امسال « زنان و دختران در آي سي تي ها» تضمين آن است كه زنان كه نيمي از جامعه را تشكيل مي دهند با رعايت تساوي پيشروي كنند.

يادآور مي شود كه شعار روز جهاني سال گذشته « زندگي بهتر در جوامع روستايي با فناوري اطلاعات و ارتباطات » بوده است.

گفتني است هر ساله در آستانه روز جهاني ارتباطات (27 ارديبهشت ماه ) از سوي اتحاديه بين المللي مخابرات (ITU)شعاري به عنوان شعار سال اين اتحاديه تعيين مي شود كه اعضاي اين اتحاديه نيز در رابطه با پيشبرد آن مشاركت خواهند داشت . ايران سالهاي متمادي است كه عضو اتحاديه جهاني مخابرات است.

 


    ارائه بسته هاي طلايي GPRS توسط همراه اول 1391/01/23
در راستاي ارائه خدمات ديتاي ارزان قيمت، همراه اول بسته هاي طلايي GPRS عرضه مي كند.

شركت ارتباطات سيار اعلام كرد: جهت افزايش سطح رضايت مشتركين بسته هاي تركيبي تحت عنوان بسته طلايي GPRSارائه نموده است.

اين بسته تركيبي در قالبهاي يك تا سي روزه طراحي شده كه هر يك از آنها ضمن ارائه خدماتي اعم از آوا و نما (MMS)و خدمات GPRS، تخفيف چشمگير و قابل ملاحظه اي بيش از 99درصد ارائه كرده است.

شايان ذكر است در اين بسته ها، سرويس آوا و نما (MMS)به صورت رايگان ارائه شده است.

براي فعال سازي اين بسته ها مشتركين مي توانند با ارسال پيامك به شماره تلفن 8080 و يا پرتال همراه اول WWW.MCI.IRمراجعه نمايند.

 


    دوره بازآموزي مهارتهاي شغلي براي دفاتر پيشخوان دولت 1391/01/23
كلاس آموزشي دوره بازآموزي مهارتهاي شغلي براي دفاتر پيشخوان دولت مربوط به تلفن ثابت در سالن رسالت برگزار شد .

به همت اداره مشتركين تلفن ثابت و با هماهنگي اداره آموزش و پژوهش مخابرات استان كلاس آموزشي دوره بازآموزي مهارتهاي شغلي دفاتر پيشخوان دولت در روز يكشنبه 20 فروردين ماه جاري با حضور مسئولان دفاتر پيشخوان دولت به همراه پاسخگويان تلفن ثابت و ناظران امورمشتركين تلفن ثابت اين دفاتر برگزار شد.

در اين كلاس آموزشي مهندس نظري مدير مخابرات شهرستان يزد در ارتباط با فرآيندهاي واگذاري و خدمات پس از واگذاري تلفن ثابت، نحوه كار با سامانه جامع و به روز آمد شده امورمشتركين تلفن ثابت، مبحث بسيار مهم تكريم ارباب رجوع و همچنين مباحث مربوط به پرداخت الكترونيكي قبض تلفن ثابت نكات و مواردي را به حاضران ارائه كرد.

در ادامه، دهستاني كاردان نظارت بر امور مشتركين و متقاضيان اداره آبونمان در رابطه با چگونگي رفع مشكلات خدماتي كه در دفاتر پيشخوان دولت ارائه مي شود و همچنين به روز رساني اين دفاتر به ارائه مطلب پرداخت.

 


    اسكان 4 هزار و 180 نفر ميهمان نوروزي مخابراتي در يزد 1391/01/21
شركت مخابرات استان يزد در ايام نوروز پذيراي4 هزار و 180 نفر از همكاران وخانواده هاي مخابرات بود.

بنا بر اعلام اداره رفاه و خدمات اداري مخابرات استان يزد از 25 اسفند ماه سال 90 تا 15 فروردين ماه سال 91، 4 هزار و 180 نفر از همكاران مخابراتي و خوانواده هايشان از استانهاي ديگر به استان يزد سفر كردند كه از اين تعداد يك هزار و 937 نفر در مهمانسراي شهر يزد و بقيه در شش مهمانسراي شهرستانهاي اردكان، ميبد، مهريز، طبس، ابركوه و هرات اسكان داده شدند.قابل ذكر اينكه بيشترين آمار اسكان مربوط به شهرستان مهريز با 658 نفر بوده است.

 گفتني است كه 686 كارمند به اتفاق 3هزار و 437 نفر از همراهان ايشان و همچنين 57 نفر از مهمانان استانداري و خانواده هايشان ميهمان مخابرات استان يزد در تعطيلات نوروز بوده اند.

اداره رفاه براي حال مسافران مخابراتي كه اقامت موقت  در استان داشتند امكاناتي براي اسكان در شهر زارچ، شهرستان صدوق و اداره آموزش مخابرات استان نيز مهيا نموده بود.

 


    21.000.000 تماس با سامانه جامع اطلاع رساني 235 يزد 1391/01/20
رئيس روابط عمومي شركت مخابرات استان يزد اعلام كرد: در سال گذشته نزديك به 21 ميليون تماس با سامانه جامع اطلاع رساني 235 مخابرات يزد به ثبت رسيد.

عبدالمجيد معنوي با بيان اين مطلب افزود: در سال 90 به صورت ميانگين، روزانه بالغ بر 57 هزار نفر از همشهريان از تلفنهاي ثابت و سيار با سامانه اطلاع رساني 235 تماس گرفته اند كه نسبت به سال 89 از رشد چشمگيري برخوردار بوده است.

وي در ادامه سخنانش تعداد تماسهاي گرفته شده با سامانه جامع اطلاع رساني 235 در سال 89 را بيش از 15 ميليون تماس ذكر كرد. 

اين سامانه با داشتن منوهايي با موضوع هاي متنوع: مذهبي ، فرهنگي، اجتماعي، سرگرم كننده از قبيل آواي قرآن، اوقات شرعي، اطلاع رساني، شنيدنيها، موسيقي، فال حافظ ، مسابقه ، تبليغات، ساعت گويا و اعلام تيترروزنامه ها موفق شد در سال 90 قريب بر 21 ميليون تماس را از آن خود كند.

شايان ذكر است كه بيشترين درخواست از اين سامانه براي موسيقي و فال حافظ بوده است.

يادآور مي شود، اين سامانه قبلا با شماره 135 فعال بود.

 


    پرداخت 62 درصدي قبوض تلفن ثابت شهرستان ميبد به صورت غيرحضوري 1391/01/16
62 درصد قبوض مشتركين تلفن ثابت شهرستان ميبد به صورت الكترونيكي و غيرحضوري پرداخت شد.

يحيي كارگر رئيس اداره مخابرات شهرستان ميبد اعلام كرد:

با توجه به سياست شركت مخابرات مبني بر پرداخت صورت حساب مشتركين به صورت الكترونيكي، 62 درصد شهروندان ميبدي قبوض تلفن ثابت خود را به صورت الكترونيكي و غيرحضوري پرداخت كردند.

شايان ذكر است كه بيشترين پرداخت قبض تلفن شهرستان ميبد از طريق سامانه 1818 بوده است.

 


    «بسته گردشگري نوروزي همراه اول 1391/01/06
به منظور رفاه حال مشتركين همراه اول در سفرهاي نوروزي، بسته گردشگري نوروزي همراه اول راه اندازي شد.

بنابر اعلام شركت ارتباطات سيار در اين بسته نوروزي كه حاوي اطلاعات مورد نياز مسافرتهاي نوروزي شامل:

 آشنايي با جاذبه هاي گردشگري شهرهاي ايران

 آشنايي با مسير هاي يكروزه گردشگري

  فهرست اقامتگاه ها

‌ فهرست اماكن پذيرايي بين راهي

 اطلاعات راههاي كشور

 تلفن هاي ضروري شهرهاي كشور

‌ گزارش چهار روزه آب و هوا

و‌ اوقات شرعي شهرهاي ايران مي باشد، مشتركين مي توانند با ارسال نام شهر مورد نظر خود به صورت پيامك به شماره 7080 سرويس مورد نظر خود را انتخاب نمايند.

شايان ذكر است كه به ازاي هر پيامك دريافتي 500 ريال براي مشتركين محاسبه خواهد شد.

 


 
37333030 پاسخگويي روابط عمومي شركت مخابرات استان يزد


نظرسنجی
نظر شما در خصوص نحوه واگذاری اینترنت پرسرعت شرکت مخابرات استان یزد چیست؟