به مناسبت هفته ارتباطات : شركت مخابرات استان ميزبان همايش دوچرخه سواري 1391/02/28
صبح روز پنجشنبه 28 ارديبهشت ماه و در آخرين روز از هفته ارتباطات و همزمان با روز جهاني مخابرات ، شركت مخابرات استان يزد ميزبان كاروان دوچرخه سواري نسيم صبح بود.

همايش دوچرخه سواري نسيم صبح ساعت 6 و30 دقيقه صبح پنجشنبه با حضور جمعي از دوچرخه سواران استان و با حضور مديرعامل شركت مخابرات ، مدير كل پست ، پست بانك و ميراث فرهنگي استان و تعدادي از مديران و كاركنان مخابرات از ميدان آزادي شهر يزد شروع و پس از عبور از مسيرهاي تعيين شده به مجتمع اداري امام حسين (ع) پايان پذيرفت.

در اين همايش كه بخش هايي از آن به صورت زنده از برنامه راديويي نسيم صبح مركز يزد پخش شد مقوم مدير عامل مخابرات استان با تبريك روز جهاني ارتباطات از شركت كنندگان تشكر و قدرداني كرد

در اين همايش به قيد قرعه به 10 نفر از شركت كنندگان اين مراسم جوايزي به رسم يادبود اهدا شد.

يادآور مي شود كاروان دوچرخه سواري نسيم صبح به همت اداره راهنمايي و رانندگي استان و برنامه راديويي نسيم صبح با هدف ترويج فرهنگ دوچرخه سواري در جهت بالا بردن سلامت جسماني و كاهش آلودگي هوا پنجشنبه هر هفته ساعت 6:30 صبح از ميدان آزادي شروع و به مقصدهاي تعيين شده خاتمه مي يابد.

 

 

 

یار دیرینم ای دوچرخه

مرکب خوش طرح من، ای راحت جان، ای دوچرخه  /   همدم بی مزد و منت، رعد غران، ای دوچرخه

 رونق یزد از تو و یزد از تو نامی خوش گرفت    /    همره خرد و کلان، پیر و جوان، ای دوچرخه                              

راز دار خوب من در لحظه های زندگی  /   تندر هر کوچه و شهر و بیابان، ای دوچرخه

می زنم پا بر رکابت می روی مانند طوفان   /    می شوم بر تو سوار، اندر خیابان، ای دوچرخه

می کنم ورزش به هر صبح و به هر شب در توانم   /  جسم و روحم سالم است از تو به دوران، ای دوچرخه

می شوم هر صبح سوار و می دهم جولان چه جور   /   بی ریا و ساده در بین رفیقان، ای دوچرخه

می خورم افسوس که ملت قدر تو هرگز ندانند   /    بهتر از ماشین تویی، در خاک ایران، ای دوچرخه

آرزوی من بود تا طرح تو ملی شود     /     هم که طرح تو جهانی، رخش رخشان، ای دوچرخه

 

محمد علی شهری زاده

کارمند دانشگاه آزاد یزد و

یکی از ورزشکاران حاضر در گروه دوچرخه سواران

 

 


    بيش از 99 درصد از جاده هاي اصلي استان زير پوشش تلفن همراه هستند 1391/02/27
به مناسبت هفته ارتباطات مديرعامل شركت مخابرات استان يزد در نشست خبري با نمايندگان رسانه هاي جمعي استان درسالن ويدئو كنفرانس مجتمع اداري امام حسين (ع) به سوالات ايشان پاسخ گفت.

در ابتداي اين نشست مقوم ضمن تبريك هفته ارتباطات و روز جهاني مخابرات و نيز تقارن اين هفته با ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) ، از شعار امسال كه از سوي مقام معظم رهبري اعلام شده مبني بر حمايت از توليد ملي و كار و سرمايه ايراني سخن گفت و افزود: مخابرات يكي از اركان اصلي جامعه اسلامي است همت اصلي آن استفاده از پتانسيل هاي داخلي در روند توسعه و پيشرفت است.

در اين نشست مديرعامل شركت مخابرات استان گزارش عملكرد سال 90 و برنامه هاي پيش بيني شده سال جاري مخابرات استان يزد را بيان كرد و افزود: در حوزه تلفن ثابت بيش از 584 هزار شماره نصب شده است كه از اين تعداد 477 هزار و 945 شماره با ضريب نفوذ 6/43 درصد مشغول به كار است.

وي در ادامه سخنانش در مورد ظرفيت تلفن همراه اعلام كرد: 882 هزار و 881 شماره تلفن همراه تحت پوشش 542 سامانه   BTSو با ضريب نفوذ 5/80 درصد مشغول بكار است كه، اين ضريب نفوذ همچنان مخابرات استان يزد را در صدر استان هاي ديگر  قرار داده است.وي گفت: بيش از 99 درصد از جاده هاي اصلي استان زير پوشش تلفن همراه هستند.

مديرعامل شركت مخابرات استان در بخش ديگري از سخنانش در زمينه ديتا گفت: توسعه شبكه هاي ديتا و اينترنت با همكاري مخابرات استان و بخش خصوصي در حال انجام است. به طوري كه در حال حاضر از 30 هزار پورت اينترنت پرسرعت (adsl) منصوبه در استان، 13 هزار و 869 پورت (adsl) مشغول بكار است اين در حالي است كه 38 هزار و 338 پورت اينترنت پرسرعت  نيز توسط بخش خصوصي در استان مشغول به كار است .

مقوم در ادامه سخنانش به وضعيت شبكه هاي فيبرنوري به طول 4 هزار و 810 كيلومتر اشاره كرد و افزود: از اين تعداد 2 هزار و 338 كيلومتر خط اصلي و يك هزار و 603 كيلومتر فيبرخط فرعي و روستايي در استان وظيفه انتقال را بر عهده دارد.

مديرعامل شركت مخابرات استان در مورد ارتباطات روستايي خاطر نشان كرد: در حال حاضر 97 درصد جمعيت روستايي استان داراي تلفن خانگي و 95 درصد اين جمعيت تحت پوشش تلفن همراه هستند.

 در ادامه اين نشست مقوم اعلام كرد: از ابتداي سال 90 تا هفته ارتباطات سال جاري، 383 پروژه مخابراتي با سرمايه گذاري بالغ بر 295 ميليارد ريال به بهره برداري رسيده است كه 93 پروژه آن با بيش از 83 ميليارد ريال سرمايه گذاري در هفته ارتباطات سال جاري افتتاح و مورد بهره برداري  قرار مي گيرد

 


    حضور كاركنان مخابرات تفت در نماز جمعه 1391/02/27
به مناسبت 27 اردیبهشت روز جهانی مخابرات و هفته ارتباطات ، کارکنان مخابرات شهرستان تفت با حضور گسترده خود در نماز جمعه این هفته شرکت نمودند.

حجت الاسلام مدیح امام جمعه تفت در خطبه هاي نماز جمعه 22 ارديبهشت ماه، ضمن گرامیداشت هفته ارتباطات و روز جهانی مخابرات از مسئولین و دست اندرکاران عرصه ارتباطات تقدیر و تشکر نمود و برای آنان توفیق خدمتگزاری بیش از پیش آرزو کرد.

 


    دیدار رئیس و کارکنان مخابرات بافق با فرماندار 1391/02/27
به گزارش روابط عمومی مخابرات شهرستان بافق: به مناسبت روز جهانی مخابرات و هفته ارتباطات رئیس و کارکنان مخابرات این شهرستان با فرماندار بافق دیدار نمودند.

در این دیدار ابتدا سیدمحمد میرهدائی رئیس مخابرات شمه ای از عملکرد و فعالیتهای یکساله مخابرات بافق و بهاباد را برشمرد.

سپس حسین ندافیان با تبریک هفته ارتباطات از عملکرد خوب و مناسب مخابرات و نیز همدلی و تعامل مسئولان شرکت با دیگر دستگاههای اجرایی تقدیر و سپاسگزاری نمود.

فرماندار بافق در بخش دیگری از سخنانش به ایجاد زیرساختهای مخابراتی و توسعه فناوریهای اطلاعات در اقصی نقاط میهن اسلامی اشاره و خواستار ارتقاء بیش از پیش کیفیت خدمات مخابراتی شد.

همچنين بمناسبت هفته ارتباطات و روز جهانی مخابرات و جامعه اطلاعاتی 17 پروژه مخابراتی بافق و بهاباد با سرمایه گذاری بالغ بر 10 میلیارد و 492 میلیون ریال به طور متمرکز با دیگر طرحهای مخابراتی در مرکز استان به بهره برداری می رسد.

سیدمحمد میرهدائی با بیان این مطلب افزود: این پروژه ها شامل تأسیس و توسعه سوئیچ، ایجاد مرکز تلفن، اجرای شبکه کابل و فیبرنوری، تأسیس سامانه تلفن همراه (BTS)، تأسیس و توسعه اینترنت پرسرعت (ADSL)، ارتقا ظرفیت سامانه های تلفن همراه و آماده سازی ساختمان فنی و ... می باشد.

رئیس مخابرات شهرستانهای بافق و بهاباد همچنین اظهار داشت: در سال گذشته 33 پروژه مخابراتی به ارزش بیش از 15 میلیارد و هشتصد و هشتاد و هفت میلیون ریال به بهره برداری رسیده است.

 


    ديدار بانوان شاغل با مديرعامل شركت مخابرات 1391/02/27
به بهانه ميلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن همكاران شاغل شركت مخابرات استان يزد با مديرعامل اين شركت ديدار كردند.

اين نشست در چهارمين روز هفته زن و با حضور جمعي از همكاران خانم رسمي در سالن ويدئوكنفرانس مجتمع اداري انجام شد كه در ابتدا خانم رحمت مشاور مديرعامل در امور بانوان ضمن تبريك ولادت حضرت زهرا (س) و روز زن و نيز آغاز هفته ارتباطات گزارشي در مورد عملكرد كميته بانوان در سال گذشته و نيز عملكرد انجمن صيانت از عفاف و حجاب توضيحاتي را ارائه كرد.

در ادامه اين نشست مقوم مديرعامل شركت مخابرات با تبريك ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن و هفته ارتباطات از تلاشهاي وافر اين همكاران تشكر كرد و با اشاره به شخصيت والاي حضرت فاطمه زهرا(س) افزود: فاطمه زهرا سرور همه زنان جهان است و اميدواريم كه الگوي عملي تمام مسلمانان و شيعيان باشد.

همچنين مديرعامل شركت مخابرات با ارائه گزارشي از عملكرد شركت در سال 90، به برخي از موفقيتها و نقاط مثبت اين شركت اشاره كرد و در پايان اين مراسم با اهداي لوح تقدير و هدايا از بانوان حاضر در نشست، تجليل به عمل آمد.

 


    ديدار كاركنان اداره مخابرات شهرستان خاتم با امام جمعه هرات 1391/02/27
در آستانه 27 اردیبهشت و روز جهانی ارتباطات، رییس و کارکنان اداره مخابرات شهرستان خاتم با امام جمعه این شهرستان دیدار و گفتگو کردند

در این دیدار که در فضایی صمیمی و دلنشین انجام شد، محمد دهقان، رییس اداره مخابرات شهرستان خاتم در گزارشی به تشریح عملکرد و ارایه وضعیت فعلی مخابرات در شهرستان یاد شده پرداخت و برنامه های آتی شرکت را برای شهرستان خاتم برشمرد.

در ادامه، حجت الاسلام والمسلمین فاطمی بصیر ضمن تقدیر و تشکر از زحمات رییس و کارکنان کوشا و تلاشگر مخابرات شهرستان، وضعیت و چشم انداز مخابرات را هم در استان و هم در شهرستان خاتم خوب توصیف کرد و گفت: بحمدا... اداره مخابرات در سطح شهرستان، اداره ای خوب و و فعال بوده و در ارایه خدمت به مردم خوب و خونگرم و محروم این خطه از استان پیشگام و پیشقدم بوده است.

وی برای مجموعه تلاشگران عرصه ارتباطات و مخابرات آرزوی توفیق کرد و برای ایشان دعا کرد.

همچنين در آستانه هفته ارتباطات (23 تا 28 اردیبهشت)، حجت الاسلام  والمسلمین  فاطمی بصیر امام جمعه هرات در خطبه های نماز جمعه 22 اردیبهشت ماه، ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت زهرا(س ) ،زاد روز رهبر کبیر انقلاب، امام خمینی(ره) و گرامیداشت هفته ارتباطات پیرامون اهمیت ونقش ارتباطات در جوامع بشری سخنرانی نمود .

وی درادامه به وضعیت ارتباطات مخابراتی در شهرستان خاتم اشاره کرد و در سخنانی اظهار داشت:  جای بسی خوشحالی است که با تلاش و زحمات مخابرات استان وشهرستان، تمام روستاهای شهرستان خاتم از نعمت تلفن بهر ه مندند و از خدمات مخابرات اعم از تلفن  ثابت ، همراه و اینترنت استفاده  می نمایند .

و ی درپایان از خدمات مدیر عامل  ، مدیران ، کارشناسان و کارکنان مخابرات استان وشهرستان به دلیل توسعه ارتباطات در شهرستان خاتم تقدیر و تشکر نمود.

 


    ديدار مسئولان مخابرات استان با امام جمعه يزد 1391/02/27
در آستانه گراميداشت هفته ارتباطات و طبق سنوات گذشته، جمعي از مسئولان شركت مخابرات استان يزد به ديدار آيت اله ناصري نماينده ولي فقيه و امام جمعه يزد رفتند.

در ابتداي اين ديدار مقوم مديرعامل شركت مخابرات استان يزد ضمن تبريك روز زن در گزارشي مبسوط امام جمعه يزد را در جريان آخرين عملكرد شركت مخابرات استان قرارداد.

آيت ا.. ناصري ضمن تبريك فرارسيدن هفته ارتباطات به مقوم و مسئولان شركت مخابرات استان يزد، خدمت به بندگان خدا را يكي از باارزشترين كارها دانست و افزود خوشبختانه مخابرات استان يزد يكي از دستگاههاي خوب و زبانزد استان در ارائه خدمت به مردم استان است.

امام جمعه يزد با اشاره به توسعه زيرساختهاي مخابراتي و دسترسي آسان مردم به خدمات مخابراتي خواستار ارتقاي بيش از پيش كيفيت اين خدمات شد.

نماينده ولي فقيه استان در پايان همت بلند مجموعه كاركنان شركت مخابرات استان را ستود و از آنان خواست كه با تكيه بر علم و فناوري، پله هاي رشد روز افزون ميهن اسلامي را طي نمايند.

شايان ذكر اينكه پس از پايان اين ديدار كاركنان شركت مخابرات استان يزد، با حضور بر سر تربت سومين شهيد محراب حضرت آيت الله صدوقي و فرزند فقيدش شيخ محمد علي صدوقي با اهداي گل و قرائت فاتحه ياد و خاطره آنها را گرامي داشتند.

 


    ديدار كاركنان مخابرات ميبد با امام جمعه اين شهرستان 1391/02/27
به مناسبت آغاز هفته ارتباطات و روز جهاني مخابرات كاركنان مخابرات شهرستان ميبد با آيت ا... اعرافي امام جمعه اين شهرستان ديدار و گفتگو كردند.

در اين ديدار يحيي كارگر رئيس اداره مخابرات ميبد گزارش عملكردي از فعاليتهاي انجام شده در اين مخابرات و همچنين برنامه ها و پروژه هاي سال جاري را به همراه گزارشي از دايري تلفنهاي ثابت و همراه ارائه نمود.

در ادامه اين ديدار آيت ا... اعرافي ضمن تبريك هفته ارتباطات از مسئولان مخابراتي استان و شهرستان ميبد به علت انجام امور زير بنايي و توسعه كه موجبات رشد و بالندگي را فراهم نموده اند تقدير و تشكر كرد و افزود: انسجام و هماهنگي بين مسئولين شهرستان و استان در پيشبرد اهداف انقلاب اسلامي ايران از ضروريات و قابل توجه است.

 


    ضريب نفوذ تلفن همراه اول از مرز 80 درصد گذشت 1391/02/27
مديرعامل شركت مخابرات استان يزد اعلام كرد:در آستانه هفته ارتباطات و روز جهاني مخابرات، ضريب نفوذ تلفن همراه استان به 5/80 درصد رسيد كه همچنان صدرنشين ضريب نفوذ تلفن همراه كشور است.

مقوم با بيان اين مطلب افزود: با واگذاري 130هزار شماره تلفن همراه در سال گذشته هم اكنون نزديك به 883 هزار تلفن همراه با ضريب نفوذ 5/80 درصد در استان مشغول به كار است كه از اين تعداد 296 هزار و 422 شماره تلفن دائمي و 586 هزار و459 شماره آن اعتباري همراه اول است .

شايان ذكر است اين تعداد تلفن همراه تحت پوشش 542 سامانه تلفن همراه مي باشد.

 


    تقديراز بانوان همكار شركت مخابرات استان يزد 1391/02/27
به مناسبت ميلاد با سعادت ام ابيها، حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن از بانوان شاغل شركت مخابرات استان يزد تقدير به عمل آمد.

در اين آيين مديرعامل شركت مخابرات به همراه اعضاي هيات مديره با حضور در محل كار بانوان شاغل اين شركت با اهدا گل و هديه ضمن تبريك اين روز از زحمات و تلاشهاي اين همكاران  تقدير و تشكر كرد.

همچنين به مناسبت اين روز دكتر فلاح دكتراي مشاوره و روانشناسي در نمازخانه مجتمع مخابراتي امام حسين(ع) درمورد نقش همسر در زندگي سخناني را ارائه كرد.

 


    كوهپيمايي همكاران شركت مخابرات به مناسبت هفته ارتباطات 1391/02/27
به مناسبت آغاز هفته ارتباطات همكاران شركت مخابرات استان در ارتفاعات دره گاهان تفت كوهپيمايي كردند.

این کوهپیمایی به همت پايگاه شهيد قندي شركت مخابرات استان و با حضور 22 نفر از همكاران اين شركت برگزار شد كه در آن ساعات خوشي را در كنار هم رقم زدند.

 


    « افتتاح 93 پروژه مخابراتي به مناسبت هفته ارتباطات» 1391/02/23
مديرعامل شركت مخابرات استان يزد اعلام كرد: امسال به مناسبت هفته ارتباطات و روزجهاني مخابرات 93 پروژه مخابراتي با سرمايه گذاري بالغ بر 83 ميليارد ريال در استان به بهره برداري مي رسد.

مهدي مقوم با بيان اين مطلب اظهار داشت اين تعداد پروژه ها شامل تاسيس و توسعه سوئيچ، تاسيس كافونوري، اجراي شبكه كابل مسكن مهر، تاسيس BSCمركز تلفن شهيد صدوقي، تاسيس 24 سايت BTSتلفن همراه، تاسيس و توسعه اينترنت پرسرعت، توسعه زيرساخت داخل استاني  احداث و آماده سازي 4 باب ساختمان و همچنين اجراي 10كيلومتر فيبرنوري و شبكه كابل جهت تامين زيرساختهاي مخابرات است.

مديرعامل شركت مخابرات استان افزود: در سال گذشته 290 پروژه مخابراتي به ارزش بيش از 211 ميليارد و800 ميليون ريال به بهره برداري رسيده است.

 


    مظفر پوررنجبر مديرعامل جديد شركت مخابرات ايران شد 1391/02/20
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل ، هیئت مدیره شرکت مخابرات ایران به اتفاق آراء ، مظفر پور رنجبر را بعنوان مدیر عامل جدید این شرکت انتخاب کرد.

جلسه هیئت مدیره شرکت مخابرات ایران با حضور دکتر سید مصطفی سید هاشمی ، مسعود مهردادی ، علی بقایی ، محمد روح اللهی و علی اصغر عمیدیان برگزار شد.

مظفر پور رنجبر که دارای مدرک لیسانس مهندسی سیستم های دیجیتال است تا پیش از این مدیر عامل شرکت توسعه اعتماد مبین (مالک بلوک سهام مدیریتی شرکت مخابرات ایران ) بود.

وی همچنین عضویت در هیئت مدیره شرکت ایرانسل ( اپراتور دوم تلفن همراه ) ، عضو هیئت مدیره و نایب رئیس هیئت مدیره شرکت ارتباطات سیار، عضو هیئت مدیره و رئیس هیئت مدیره شرکت ایران برنا ، شرکت توسعه الکترونیک ایران ، شرکت الکترونیک پیشگام رشد و عضو هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت ایزیران (ISIRAN) را در کارنامه خود دارد.

بنا بر همین گزارش ، صابر فیضی مدیر عامل سابق شرکت مخابرات ایران ، به عنوان مدیر عامل شرکت توسعه اعتماد مبین ( مالک سهام مدیریتی شرکت مخابرات ) برگزیده شد.

لازم به ذکر است معارفه مدیر عامل جدید شرکت مخابرات ایران و تودیع مدیر عامل سابق در روز شنبه 23 اردیبهشت ماه برگزار می شود.

 


    « سامانه گلچين همراه اول بازگشايي شد» 1391/02/19
سامانه فروش اينترنتي شماره هاي گلچين اپراتوراول، با فرايند جديد از 17 ارديبهشت ماه سال جاري مجدداً راه اندازي شد.

علاقمندان مي توانند با مراجعه به پايگاه اينترنت همراه اول )WWW.MCI.IR) شماره مورد نظر خود را كه تاكنون واگذار نگرديده انتخاب و خريداري نمايند.

شايان ذكر است از ويژگي هاي اين سامانه، سهولت نحوه پرداخت وجه ثبت نام از بانكهاي عضو شتاب است بطوري كه متقاضي پس از دريافت شناسه قبض و شناسه پرداخت 24 ساعت فرصت خواهد داشت از يكي از بانكهاي عضو شتاب وجه خود را پرداخت كند.

 


    « 420 ريال سود، به ازاي هر سهم در سال 1390» 1391/02/17
مجمع عمومي عادي سالانه صاحبان سهام شركت مخابرات ايران دوشنبه 11 ارديبهشت ماه سال جاري با حضور سهامداران برگزار شد و براساس ارايه گزارش و نظر هيئت مديره و سهامداران حاضر، 420 ريال سود به ازاي هر سهم تصويب شد.

اين نشست كه با حضور دكتر سيد هاشمي رئيس هيئت مديره  شركت مخابرات، صابر فيضي مديرعامل شركت مخابرات ايران، خانم خسروي ( نماينده دولت)، بزرگي اصل ( نماينده سازمان حسابرسي)، بيگدلي( معاون مالي و اداري شركت مخابرات ايران) و همچنين نماينده سازمان بورس و جمعي از ناظران مجمع و سهامداران و ساير اعضا هئيت مديره برگزار شد، گزارش هئيت مديره به مجمع ارايه شد و پس از بررسي صورتهاي مالي مصوب سال 90 ، سود سهام شركت مخابرات ايران 420 ريال به ازاي هر سهم تعيين و تصويب شد.

 گفتني است سال گذشته به ازاي هر سهم 430 ريال سود تعيين و تصويب شده بود. 

 

 

  

 

 

 


    « همايش آموزشي جايزه ملي كيفيت ارتباطات و فناوري اطلاعات(ICT INQA) برگزار شد» 1391/02/17
همايش يك روزه‌اي به منظور بازآموزي و تطبيق نتايج خودارزيابي در تاريخ چهارشنبه 13 ارديبهشت ماه سال جاري در سالن ويدئوكنفرانس مجتمع مخابراتي امام حسين(ع) با حضور 21 نفر از همكاران كه قبلاً در فرايند خود ارزيابي براساس مدل (EFQM) مشاركت نموده بودند، برگزار شد.

دراين همايش مهندس مزيدي ( مشاور پروژه EFQM) ضمن يادآوري اصول و معيارهاي مدل (EFQM)، توضيحاتي در مورد ويژگيهاي خاص مدل (ICT INQA)ارائه نمود.

 در ادامه، ضمن تقسيم همكاران حاضر در اين نشست در گروههاي چند نفره خود ارزيابي، وضعيت موجود شركت در هر كدام از معيارها و زير معيارهاي مدل ياد شده، انجام شد.

 يادآور مي شود شركت مخابرات استان يزد در سال گذشته دوره مدل تعالي سازماني (EFQM)را در شركت مخابرات استان اجرا نمود كه در ادامه، در اولين دوره جايزه ملي كيفيت ارتباطات وفناوري اطلاعات نيز شركت نموده است.

گفتني است وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات براي ارزيابي عملكرد موسسات و شركتهاي فعال در حوزه ارتباطات و فناوري اطلاعات اقدام به تدوين مدلي بومي بر اساس مدل اروپايي تعالي سازماني (EFQM)نموده است.

 


    « تشكر و قدرداني استاندار يزد از مديرعامل شركت مخابرات استان» 1391/02/16
استاندار يزد در تقديرنامه اي از مهدي مقوم مديرعامل شركت مخابرات استان تشكر و قدرداني كرد.

محمدرضا فلاح زاده در اين تقديرنامه ضمن تبريك، از زحمات و تلاشهاي ارزنده مقوم مديرعامل شركت مخابرات در برگزاري انتخابات نهمين دوره مجلس شوراي اسلامي تشكر و قدرداني كرد وي در اين تقديرنامه آورده است، انتخابات مظهر تجلي اراده ملت براي تعيين سرنوشت خوش و مشاركت در پيشرفت و آباداني و حمايت از نظام سياسي –الهي ايران اسلامي مي باشد.

 


    « سامانه 09990 به 9990 تغيير يافت» 1391/02/13
سامانه اطلاع رساني همراه اول از 09990 به 9990 تغيير شماره داد.

مشتركان همراه اول از اين پس مي توانند براي تماس با سامانه اطلاع رساني همراه اول (Call Center)بجاي تماس با شماره «09990»از طريق خطوط تلفن همراه اول با شماره «9990» و از طريق تلفن هاي ثابت و خطوط ساير اپراتورهاي تلفن همراه با شماره 09129990 تماس بگيرند.

گفتني است تماس با سامانه اطلاع رساني همراه اول رايگان بوده و مشتركان مي توانند براي پيگيري مشكلات ارتباطي، پرداخت قبوض، استفاده از خدمات غيرحضوري، بررسي مشكلات ارتباطي، پرداخت قبوض، استفاده از خدمات غيرحضوري، بررسي مشكلات آنتن دهي، آگاهي از اسامي برندگان طرح هاي تشويقي و .... با اين سامانه تماس بگيرند.

 


    قطع شبکه دیتای استان 1391/02/09
روابط عمومی شرکت مخابرات استان یزد اعلام کرد:به منظور ارتقای ظرفیت شبکه دیتای استان،از ساعت 24 شنبه (امشب) مورخ 9 اردیبهشت ماه شبکه دیتای استان تا ساعت 6 بامداد قطع و دسترسی مشترکان به این شبکه امکان پذیر نخواهد بود.

روابط عمومی شرکت مخابرات استان یزد اعلام کرد:به منظور ارتقای ظرفیت شبکه دیتای استان،از ساعت 24 شنبه (امشب) مورخ 9 اردیبهشت ماه شبکه دیتای استان تا ساعت 6 بامداد قطع و دسترسی مشترکان به این شبکه امکان پذیر نخواهد بود.

 


    «تقدير و تشكر مدير عامل شركت مخابرات ايران از مدير عامل شركت مخابرات استان » 1391/02/09
صابر فيضي مدير عامل شركت مخابرات ايران در تقدير نامه اي از مهدي مقوم مدير عامل شركت مخابرات استان تقدير و تشكر كرد.

فيضي در اين تقديرنامه از حضور درخشان و مفيد مقوم در همايش بنگاههاي اقتصادي كه در شهر تبريز برگزار شد و نيز از پاسخگويي به سئوالات مطرح شده پيرامون مباحث راهبردي و مدل عملياتي شركت مخابرات ايران تقدير و تشكر كرد.

همچنين در تقدير نامه جداگانه اي غلامحسين دشتي معاون سياسي و امنيتي استاندار و رئيس ستاد انتخابات استان يزد از مهندس مقوم به جهت مشاركت در برگزاري انتخابات نهمين دوره مجلس شواري اسلامي تشكر و قدرداني كرد.

 


1 2 صفحه:
 
37333030 پاسخگويي روابط عمومي شركت مخابرات استان يزد


نظرسنجی
نظر شما در خصوص نحوه واگذاری اینترنت پرسرعت شرکت مخابرات استان یزد چیست؟