برگزاري يكي از نشست هاي دوره اي تفسير قرآن كريم حضرت آيت ا... ناصري در شركت مخابرت استان يزد 1391/03/28
صبح روز شنبه 27 خرداد ماه جلسه تفسير قرآن آيت ا... ناصري نماينده ولي فقيه و امام جمعه يزد، با حضور فلاح زاده استاندار يزد و جمعي از مديران ادارات و دستگاه هاي اجرائي اين استان در نمازخانه مجتمع امام حسين (ع) برگزار شد.

گفتني است اين نشست تفسير قرآن كريم توسط حضرت آيت ا...ناصري، هر صبح شنبه به صورت دوره اي و به ميزباني يكي از ادارات استان برگزار مي شود.

 


    «سومين صعود تيم كوهنوردي شركت مخابرات استان يزد در سال جاري» 1391/03/28
در آستانه مبعث رسول اكرم(ص)، 25 نفر از اعضاي گروه كوهنوردي شركت مخابرات استان در ارتفاعات برفخانه طزرجان كوهپيمايي كردند.

به همت اداره رفاه و باشگاه فرهنگي ورزشي شركت مخابرات استان يزد 25 نفر از اعضاي گروه كوهنوردي شركت مخابرات سومين صعود خود را در آخرين جمعه بهاري در ارتفاعات برفخانه طزرجان سپري كردند.

شايان ذكر است دو صعود ديگر گروه كوهنوردي شركت مخابرات در سال جاري در ارتفاعات منشاد و شيركوه بوده است.

 

 

 


    برگزاري كارگاه آموزشي احياي قلبي و ريوي در شركت مخابرات استان يزد 1391/03/28
كارگاه آموزشي احيا قلبي و ريوي از سوي مركز مديريت حوادث و فوريتهاي پزشكي استان يزد در نمازخانه مجتمع امام حسين (ع)برگزار شد.

اين كارگاه آموزشي به همت اداره آموزش و پژوهش شركت مخابرات استان يزد و به منظور افزايش آگاهي و به روز رساني اطلاعات كاركنان شركت مخابرات از روش هاي جديد احيا قلبي و ريوي برگزار شد.

در اين كارگاه آموزشي دكتر عليشاهي مدير عامل مركز آموزش و طب استان يزد به تدريس روش هاي احيا قلبي و ريوي و نيز مراقبتهاي پس از احيا پرداخت.

گفتني است جلسه دوم كارگاه آموزشي احيا قلبي و ريوي شنبه هفته آينده 3 تيرماه در نمازخانه مجتمع امام حسين (ع) برگزار مي شود.

 

 


    «راه اندازي سي و نهمين سامانه تلفن همراه شهرستان تفت» 1391/03/28
اين سامانه كه سي و نهمين سامانه تلفن همراه شهرستان تفت محسوب مي شود، با سرمايه گذاري بالغ بر يك ميليارد ريال راه اندازي و مورد بهره برداري قرار گرفت.

شايان ذكر است ، اينBTSعلاوه بر پوشش كامل روستاي چاهوك و پندر، روستاي سنگ دراز، درب باغ، علي اكبرخاني، ابراهيم آباد، مهدي آباد و آقا بزرگي را نيز تحت پوشش قرار مي دهد.

گفتني است روستاي چاهوك در 75 كيلومتري شهرستان تفت قرار دارد كه داراي 200 خانوار مي باشد.

 


    «كسب رتبه برتر اداره مخابرات شهرستان تفت در جشنواره روابط عمومي هاي اين شهرستان» 1391/03/20
اداره مخابرات شهرستان تفت در چهارمين جشنواره روابط عمومي هاي برتر اين شهرستان رتبه اول در دو بخش ارتباط با رسانه و مديران را از آن خود كرد.

آيين تقدير از برگزيدگان اين جشنواره در خلال دومين نشست مديران و كارشناسان روابط عمومي هاي دستگاهها و ادارات استان يزد كه به ميزباني فرمانداري شهرستان تفت برگزار ميشد، انجام يافت.

در اين جشنواره كه با حضور دهقان فرماندار تفت، قائم محمدي مشاور استاندار و رئيس امور بين الملل استانداري، دهقان نيري استاد و دانشيار امور ارتباطات از دانشگاه تهران و جمعي از مسئولين ادارات در كانون ولايت تفت برگزار شد، محمد رضا صادقيان رئيس اداره مخابرات شهرستان تفت در بخش مديران برتر و محمد حسين فلاح كارشناس روابط عمومي مخابرت اين شهرستان در بخش اطلاع رساني و ارتباط با رسانه موفق به كسب رتبه برتر شدند.

گفتني است كه 40 اداره و نهاد دولتي شهرستان تفت آثار و مستندات فعاليت خود را در 7 بخش ارتباط با رسانه، ارتباط مردمي،
 ارتباط دورن سازماني، ارتباط الكترونيك، تبليغات و انتشارات، پژوهش و افكار سنجي و فعاليتهاي ويژه به دبيرخانه جشنواره ياد شده ارسال نمودند.

 


    «فروش اقساطي وايمكس مبين نت ويژه مشتركين همراه اول» 1391/03/20
همزمان با زادروز فرخنده اميرالمومنين علي (ع) پروژه فروش اقساطي وايمكس مبين نت ويژه مشتركين همراه اول آغاز شد.

مدير عامل شركت خدمات اول اعلام كرد: كليه مشتركين سيم كارت هاي همراه اول مي توانند وايمكس مبين نت را به صورت اقساطي خريداري كنند.

وي در ادامه سخنانش گفت: مودم اين طرح رايگان است و مشتركين با ارائه مدارك لازم مي توانند از سرعت 512 و 20 گيگ ظرفيت دانلود و يك سال اشتراك قابل تمديد بهره مند شوند.او همچنين استفاده از اين طرح از ساعت 2 بامداد تا 8 صبح را رايگان اعلام كرد واضافه كرد: استفاده همزمان بيش از 4 نفر از اينترنت وايمكس مبين نت مقدور مي باشد.

 كاشاني اظهار داشت: قيمت وايمكس در حال حاضر 250 هزار تومان محاسبه شده است كه لازم است متقاضيان مبلغ 62 هزار و 500 تومان را نقد و مابقي را در 10 قسط 20 هزار توماني پرداخت نمايند. وي روشهاي زير را براي خريد اشتراك وايمكس مبين نت معرفي كرد:

تماس با تلفن 1868 در شهر تهران و انتخاب گزينه 2

تماس با تلفن 89369 از شهرستانها و انتخاب گزينه 2

ثبت نام در سامانه co.ir-1868.www

ثبت نام در سامانه mci.ir.www

ثبت نام در سامانه mobinnet.ir.www

گفتني است به زودي كالاهاي مرتبط از جمله گوشي موبايل با برندهاي مختلف وlaptapوIpadنيز به مشتركين سيم كارت هاي دائمي همراه اول به صورت قسطي واگذار مي شود.

 


    ديدار مديرعامل مخابرات استان يزد با امام جمعه شهرستان ميبد 1391/03/17
مديرعامل شركت مخابرات استان يزد با حضور در دفتر امام جمعه شهرستان ميبد با آيت الله اعرافي امام جمعه اين شهرستان ديدار و گفتگو كرد

در اين ديدار مقوم مديرعامل شركت مخابرات استان ضمن تشكر و قدرداني از امام جمعه شهرستان ميبد به جهت پشتيباني و حمايت از شركت مخابرات استان، گزارش مبسوطي از فعاليتهاي شركت مخابرات استان را در سال 90 و برنامه هاي پيش بيني شده سال جاري را به وي ارايه كرد.

 در ادامه اين ديدار امام جمعه شهرستان ميبد به خدمات و موفقيت هاي شركت مخابرات اشاره كرد و گفت: شركت مخابرات تاكنون كارآمدي خود را به اثبات رسانده است و رمز موفقيت آن استفاده از نيروهاي متخصص و متعهد است و همچنين از مقوم مديرعامل شركت مخابرات استان و نيز رئيس اداره مخابرات شهرستان ميبد و همكاران ايشان تشكر و قدرداني كرد.

 


    حضور كاركنان شركت مخابرات استان يزد در مراسم ارتحال بنيانگذار جمهوري اسلامي 1391/03/17
به مناسبت گراميداشت بيست و سومين سالگرد ارتحال حضرت امام خميني (ره) كاركنان شركت مخابرات استان يزد رهسپار بارگاه ملكوتي امام خميني (ره) شدند.

به همت پايگاه شهيد قندي شركت مخابرات استان يزد 42 نفر از كاركنان مخابرات استان جهت شركت در مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام خميني (ره) و تجديد ميثاق با آرمانهاي رهبر كبير انقلاب اسلامي عازم تهران و حرم آن عزيز سفر كرده شدند.

گفتني است همكاران در مسير اين سفر معنوي از اماكن مذهبي آقاعلي عباس، مسجد مقدس جمكران و بارگاه ملكوتي حضرت فاطمه معصومه (س) بازديد كردند.

 


    اجراي عمليات كابل كشي پروژه مسكن مهر در شهرستان طبس آغاز شد 1391/03/17
همزمان با سفر معاون توسعه و مهندسي شركت مخابرات استان يزد به شهرستان طبس و بازديد وي از پروژه مسكن مهر اين شهرستان، عمليات اجرائي كابلكشي خاكي مسكن مهر شهرستان طبس آغاز شد.

در جلسه اي كه با حضور بهزادي فرماندار شهرستان طبس، حيدري معاون توسعه و مهندسي شركت مخابرات استان، رئيس اداره مخابرات اين شهرستان و رئيس اداره تعاون كار و رفاه اجتماعي و همچنين مديرعامل اتحاديه شركت تعاوني مسكن مهر در فرمانداري شهرستان طبس برگزار شد در خصوص ايجاد شبكه مخابراتي براي پوشش تلفن ثابت در مسكن مهر تبادل نظر شد.

شايان ذكر است طرح مسكن مهر طبس در حال حاضر بالغ بر 1500 واحد مسكوني را شامل مي شود كه از مجموع 1280 واحد مسكوني كه در قالب شركت هاي تعاوني مسكن مهر در دست اقدام است حدود 1100 واحد تاكنون به انجام رسيده و در آستانه واگذاري است.

 


    ثبت نام تلفن ثابت در آينده اي نزديك مكانيزه خواهد شد 1391/03/13
مقوم مديرعامل شركت مخابرات استان يزد در جمع خبرنگاران با اعلام اين مطلب گفت: در حال حاضر 9 خدمت الكترونيكي در سايت شركت مخابرات استان ارائه مي شود كه در آينده اي نه چندان دور امكان ثبت نام تلفن ثابت به صورت مكانيزه در سايت مزبور، فراهم خواهد شد.

مقوم مديرعامل شركت مخابرات استان اظهار داشت: از جمله خدمات الكترونيكي كه در پرتال اطلاع رساني شركت مخابرات استان به نشاني www.yazdtelecom.ir  ارائه مي شود عبارتند از:

حذف و اضافه سرويس هاي ويژه، قطع و وصل تلفن شخصي،درخوست مزاحمت،قطع و وصل صفر دوم، تغيير آدرس تلفن، دريافت ريز مكالمات، دريافت آخرين صورتحساب،  ثبت اطلاعات در تلفن 118و خدماتADSLكه مشتركان و متقاضيان مي توانند با مراجعه به پايگاه اطلاع رساني ياد شده از اين خدمات بهره مند شوند.

گفتني است مشتركان تلفن ثابت براي دريافت اين خدمات مي توانند با يك بار مراجعه به دفاتر خدمات ارتباطي و دريافت كد كاربر و كلمه عبور از اين خدمات استفاده  نمايند.

شايان ذكر است دريافت صورتحساب نياز به كد كاربر و كلمه عبور ندارد.

 


    تقدير و تشكر معاون استاندار يزد از مديرعامل شركت مخابرات در جمع اصحاب رسانه 1391/03/09
رضايي معاون توسعه مديريت و منابع انساني استاندار يزد در نشست خبري مطبوعات از تلاشهاي وافر و ارزنده مديرعامل شركت مخابرات استان يزد تقدير و قدرداني كرد

در اين نشست كه با حضور مقوم مديرعامل شركت مخابرات استان يزد و جمعي از مسئولان استانداري برگزار شد رضايي معاون توسعه مديريت و منابع انساني استانداري يزد از عملكرد و فعاليتهاي خوب شركت مخابرات تقدير و تشكر كرد.

مهندس مقوم در اين نشست در مورد عملكرد شركت مخابرات در سال 90 و همچنين برنامه هاي پيش بيني شده سال جاري توضيحاتي را ارائه كرد و افزود: در حال حاضر892 هزار و 866 شماره تلفن همراه تحت پوشش 542 سامانه BTSو با ضريب نفوذ 2/81 درصد در استان مشغول به كار است.

مدير عامل شركت مخابرات استان در بخش ديگري از سخنانش در زمينه ديتا گفت: در حوزه ديتا 30 هزار و 750 پورت اينترنت پرسرعت (ADSL) نصب شده است كه از اين تعداد 20 هزار و 200 پورت (ADSL) مشغول به كار است.

 

 


    بازديد مشاوران جوان دستگاه هاي دولتي استان يزد از مركز مخابراتي شهيد صدوقي 1391/03/09
به بهانه هفته ارتباطات 25 نفر از مشاوران جوان دستگاه هاي اجرايي استان به منظور آشنايي با قسمتهاي مختلف مركز مخابراتي شهيد صدوقي از اين مركزبازديد كردند.

در اين بازديد كه با حضور برخي از كارشناسان و مسئولان فني شركت مخابرات انجام شد گروه مشاورين جوان در مركز شهيد صدوقي ضمن بازديد از مركز سوييچ موبايل، ديتا و نيز مايكروويو با اين قسمتهاي مهم و زير بنايي مخابراتي آشنايي پيدا كردند.

گفتني است در اين بازديد، كارشناسان و مسئولان فني شركت مخابرات استان به سئوالات حاضرين پاسخ دادند.

 


    همكاري مخابرات استان در تقويت زيرساخت هاي شهر الكترونيك 1391/03/03
جلسه شهروند الكترونيك در شهرستان اردكان با حضورمديران شركت مخابرات استان يزد و جمعي از مسئولين شهرستان اردكان برگزار شد.

به منظور بستر سازي و بالا بردن سطح اطلاعات شهروندان شهرستان اردكان، جلسه اي پيرامون شبكه اينترانت و اينترنت پرسرعت با حضور دائمي عضو هيئت مديره مخابرات استان يزد،
عياره فروش رئيس اداره نگهداري ارتباطات ديتا، كلانتري رئيس اداره مخابرات شهرستان اردكان و نيز مروتي شهردار اين شهرستان در محل شهرداري شهرستان اردكان تشكيل شد .

در اين جلسه شركت مخابرات استان يزد پتانسيل ها و فرصتهاي مخابرات را در زمينه تاسيسات زيربنائي مناسب در جهت تقويت زيرساخت هاي شهر الكترونيك بيان داشت و آمادگي مخابرات را براي همكاري در اين زمينه اعلام كرد.

همچنين بعد از پايان اين نشست دائمي، عياره فروش به همراه كلانتري از اولين كارخانه شيشه فلوت خاورميانه در اردكان بازديد كردند.

 

 


    دريافت گواهينامه جشنواره ملي كيفيت ارتباطات و فناوري اطلاعات 1391/03/01
همزمان با روز جهاني مخابرات دومين جشنواره ملي فناوري اطلاعات و ارتباطات با حضور معاون اول رئيس جمهوري و وزيرارتباطات و فناوري اطلاعات در سالن همايش هاي بين المللي صدا و سيماي تهران برگزار شد.

دراين همايش سازمانها و نهادهاي برتر، در زمينه هاي مختلف ارتباطات و فناوري اطلاعات معرفي و از آنها تقدير بعمل آمد.

شايان ذكر است شركت مخابرات استان يزد در زمينه ارائه خدمات تلفن ثابت، تلفن همراه و ديتا متفخر به دريافت گواهي اهتمام به كيفيت در فرآيند جايزه ملي كيفيت ارتباطات و فناوري اطلاعات (ICT INQA)گرديد كه مقوم مديرعامل شركت مخابرات استان اين لوح را دريافت كرد.

 


    سخنراني مديرعامل شركت مخابرات استان پيش از خطبه هاي نماز جمعه يزد 1391/03/01
به مناسبت 27 ارديبهشت ماه و هفته ارتباطات، و طبق سنوات گذشته مديرعامل شركت مخابرات استان يزد قبل از خطبه هاي نماز جمعه ، در حضور جمع كثيري از نمازگزاران يزد سخنراني كرد.

مقوم در اين سخنراني كه جمعي از كاركنان مخابرات نيز در بين نمازگزاران حاضر بودند، ضمن تبريك هفته ارتباطات با اشاره به نامگذاري سال جاري از سوي مقام معظم رهبري به سال توليد ملي و حمايت از كارو سرمايه ايراني گفت: با سرلوحه قراردادن اين شعار اميدواريم كه بتوانيم هر چه بيشتر از پتانسيل هاي داخلي، در روند توسعه و پيشرفت كشورو صنعت ارتباطات استفاده كنيم.

در ادامه اين سخنراني مقوم آخرين وضعيت عملكرد شركت مخابرات استان و برنامه هاي سال جاري اين شركت را به آگاهي نمازگزاران رساند.

آيت ا... ناصري امام جمعه يزد و نماينده ولي فقيه در استان نيز در خطبه دوم نماز جمعه يزدضمن تبريك هفته ارتباطات و مخابرات به تلاشگران اين عرصه ، از زحمات مجموعه كاركنان پرتلاش اين شركت تقدير و تشكر كرد.

 

 


 
37333030 پاسخگويي روابط عمومي شركت مخابرات استان يزد


نظرسنجی
نظر شما در خصوص نحوه واگذاری اینترنت پرسرعت شرکت مخابرات استان یزد چیست؟