كتب اهدايي كاركنان مخابرات استان، مقصدي ديگر يافت 1391/09/26
به ابتكار يكي از نانوايان خوش ذوق احمد آباد اردكان، تعدادي كتاب در محل نانوايي ياد شده قرار داده شده بود تا مشتريان بتوانند با مطالعه، از وقت خود بيشترين استفاده را ببرند. در همين رابطه يكي از همكاران شركت مخابرات استان (آقاي سياوش راستي) پيشنهاد كرد تا كاركنان اين شركت با اهداي هر تعداد كه مي توانند به سهم خودشان كتابهاي اين نانوايي را تقويت كنند. كاركنان شركت مخابرات هم با استقبال از اين طرح و پيشنهاد مبادرت به اهداي كتاب براي اين موضوع نمودند.

 

صبح روز گذشته 25 آذر ماه و به مناسبت روز پژوهش با حضور شهردار و يكي از اعضاي شوراي شهر احمد آباد اردكان و مسئولان اداره مخابرات اين شهرستان، كتب ياد شده در ميدان مركزي شهر  در قالب یک ایستگاه مطالعه در دسترس عموم قرار گرفت. چرا كه نانوايي اوليه اي كه باعث اين حركت فرهنگي شده بود، تعطيل و تقريباً برچيده شده بود.

انتظار مي رود با حمايت و پشتيباني مسئولان امور كتابخانه ها و ارشاد اسلامي استان و البته ساير دستگاهها ذيربط، اين حركت فرهنگي و ارزنده، در ديگر اماكن مشابه همچون آرايشگاه، مطب پزشكان و هركجاي ديگري كه مردم اجباراً بخشي از وقت خود را آنجا مي گذرانند، فراگير شده و موجب رشد فرهنگ مطالعه در جامعه گردد./

 


    لاوصولي تلفن ثابت استان در مقايسه با دوره قبل كاهش يافت 1391/09/25
حدود 11 درصد لاوصولي تلفن ثابت و GSM روستايي استان در ماههاي مهر و آبان كاهش يافت.

نوزدهمين جلسه بررسي وضعيت لاوصولي تلفن ثابت و GSMروستايي استان و همچنين ارايه ديدگاههايي در زمينه افزايش درآمد، مشتري مداري با حضور مسئولين و مديران شركت، رؤساي شهرستانها در محل سالن ويدئو كنفرانس مجتمع مخابراتي امام حسين (ع) برگزار شد.

در اين جلسه به بررسي درصد كاهش لاوصولي استان يزد نسبت به دوره قبل پرداخته شد كه شهرستان بافق با 20/80 درصد در مقايسه با ديگر شهرستان ها بالاترين ميزان كاهش لاوصولي را داشته است.

گفتني است منابع سرمايه گذاري طرح و توسعه تلفن هاي استان يزد از محل تلفن هاي ثابت استان تأمين مي شود و در همين رابطه به مشتركين تلفن ثابت توصيه مي شود كه قبوض تلفن خود را در زمان و موعد تعيين شده پرداخت نمايند./

 


    برگزاري نشست كميسيون تخصصي امور حقوقي دستگاه هاي اجرايي استان يزد 1391/09/22
دومين نشست كميسيون علمي، فرهنگي اجتماعي دولت الكترونيك، شوراي هماهنگي امور حقوقي دستگاههاي اجرايي استان يزد در محل شركت مخابرات استان يزد برگزار شد.

در اين نشست كه با حضور سلیمی مشاور حقوقي استاندار، دكتر جعفري حقوقدان شوراي هماهنگي امور حقوقي دستگاههاي اجرايي استان و جمعي از اعضاي اين كميسيون در مجتمع مخابراتي امام حسين (ع) برگزار شد،حاضرین در این نشست با موضوع بررسي پيرامون نياز سنجي آموزشي و تبیین نقش و جايگاه مسئولين و كارشناسان حقوقي دستگاههاي اجرايي استان در صيانت از حقوق دستگاهها و رعايت اصل قانون مداري، به بحث و تبادل نظر پرداختند.

گفتني است كميسيون تخصصي امور حقوقي دستگاههاي اجرايي پيرو دستور رئيس جمهور و پيگيري معاونت حقوقي رياست جمهوري در راستاي هماهنگي بين دستگاههاي اجرايي و حل اختلافات اجتماعي و حفظ و صيانت از حقوق اموال بيت المال تشكيل گرديد./

 


    تشكر و قدرداني فرمانده سپاه الغدير استان يزد از همكار مخابراتي 1391/09/22
فرمانده سپاه الغدير استان يزد در تقدير نامه اي از كارشناس و مسئول ارتباطات اجتماعي روابط عمومي شركت مخابرات استان تقدير و تشكر كرد.

سرتیپ دوم پاسدار،اكبر فتوحي در اين تقدير نامه از تلاش و كوشش ارزنده آقاي عباس ملازينلي به عنوان مسئول انجمن نمايش بسيج هنرمندان استان و دبير دهمين جشنواره تئاتر استاني قدرداني نمود.

در بخشی از این تقدیرنامه آمده است؛ خرسندیم که با تلاش، درایت و مدیریت موثر آن جناب، دهمین جشنواره تئاتر استانی بسیج با یاد شهیدان شاهدی که در اوج هنرمندی به مقام فنا و رضا رسیده اند و با مشارکت و حضور خوب هنرمندان متعهد تئاتر استان، با کیفیت مثال زدنی برگزار شد.

 


    تقدير و تشكر از مديرعامل شركت مخابرات يزد 1391/09/22
در تقدير نامه اي از سوي نماينده مردم در تفت و میبد از مديرعامل شركت مخابرات استان تشكر و قدرداني شد.

جلال يحيي زاده در اين تقدير نامه از مديريت شايسته مهندس مهدي مقوم و تلاش و اهتمام همه پرسنل شركت مخابرات جهت كسب رتبه اول اين شركت در ارزيابي عملكرد شاخص هاي ديتا در بین شركت هاي مخابراتي استانی تشكر و قدرداني كرد.

همچنين در تقديرنامه جداگانه اي از سوي علي حکیم جوادی معاون وزير و رئيس سازمان فناوري اطلاعات ایران و حسين رياضي مشاور وزير بهداشت،درمان و آموزشی پزشکی و مسئول دفتر آمار و فناوري اطلاعات این وزارتخانه از تلاش ارزنده و حضور موثر مدير عامل شركت مخابرات در بهره برداري از فاز اول پروژه شبكه ملي سلامت (شمس) در استان يزد تشكر و قدرداني كرد.

در همین رابطه مهندس مقوم نیز از آقای دائمی عضو هیئت مدیره ، حوزه های معاونت نگهداری و معاونت توسعه و اداره برنامه ریزی و آمار تقدیر و تشکر نمود.

 


    60 سایت، اضافه و 120 سایت ،جایگزین سامانه های قبلی BTS تلفن همراه استان می شود 1391/09/15
درفاز 5 توسعه تلفن همراه استان یزد؛ 60 سایت اضافه و 120 سایت جایگزین سامانه های قبلی BTS تلفن همراه استان می شود.

فاز جديد اجرايي تلفن همراه استان با نام فاز 5 با حضور يوسفيان مدير منطقه اي مركزي سيار، مديرعامل شركت مخابرات استان يزد و جمعي از مسئولان مخابرات كليد خورد.

در جلسه اي كه به همين منظور سه شنبه 14 آذر ماه تشكيل شد، وضعيت كمي و كيفي اين شبكه مورد بررسي قرار گرفت و تصميمات لازم در اين زمينه اتخاذ گرديد. همچنين نحوه اجرايي سايتهاي فاز 5 و راهكارها و برنامه ريزي هاي لازم مورد تاييد قرار گرفت.

شايان ذكر است در اجراي اين فاز تعداد 60 سايت جديد به شبكه وارد و تعداد 120 سايت جايگزين سامانه هاي قبلي مي شود.

گفتنی است در حال حاضر 553 سایت تلفن همراه در سطح استان مشغول به کار می باشد.

 


    يادواره شهداي فناوري اطلاعات و ارتباطات در اسفند ماه برگزار مي شود 1391/09/07
دومين جلسه هماهنگي بزرگداشت يادواره شهداي فناوري اطلاعات و ارتباطات (فاوا) روز دوشنبه 6 آذر ماه در دفتر مدير عامل برگزار شد.

در اين جلسه كه با حضور مديرعامل شركت مخابرات استان يزد و اعضاي كميته يادواره شهداي فاوا و جمعي از مسئولان سپاه الغدير برگزار شد مقوم مديرعامل مخابرات در سخناني برگزاري اين يادواره را ترويج فرهنگ ايثار و شهادت و انتقال دلاوريهاي ايثارگران به نسل جوان دانست.

همچنين در اين نشست سرهنگ طباطبايي مسئول فاوا الغدير يزد با بيان اينكه اين يادواره مقارن با سالروز دستور امام خميني (ره) برتشكيل بنياد شهيد در 22 اسفند ماه سال جاري برگزار ميشود گفت: اميد است تعامل و همكاري تنگاتنگي بين مخابرات استان يزد و سپاه الغدير براي برگزاري هرچه بهتر اين يادواره برقرار شود.

وي در ادامه سخنانش از تشكيل 8 كميته جهت برگزاري اين يادواره خبر داد و افزود: اين كميته ها و عملكرد آنها در انتقال فرهنگ ايثارگري و شهادت از اهميت بسزايي برخوردار هستند./

 


    رئيس مخابرات طبس با فرماندار جديد شهرستان ديدار كرد 1391/09/07
به گزارش روابط عمومي اداره مخابرات شهرستان طبس، سجادي رئيس مخابرات طبس با احمد طالبيان مُقدم فرماندار جديد اين شهرستان ديدار و گفتگو كرد.

در اين ديدار سجادي ضمن تبريك به جهت انتخاب شايسته  طالبيان مُقدم فرماندار جديد، گزارش مبسوطي از عملكرد و شاخص هاي مخابرات شهرستان طبس راارایه کرد و در مورد برنامه هاي در دست اجرا توضيحاتي داد.

همچنين در ادامه اين ديدار فرماندار طبس از فعاليت هاي كاركنان مخابرات اين شهرستان جهت توسعه وضعيت ارتباطات ابراز خرسندی كرد و گفت: اميد که در آينده با تعامل بيشتر بتوانيم خدمات بهتر و بيشتري به مردم شهرستان طبس ارايه بدهيم./

 


    صعود كوهنوردان مخابرات اصفهان و يزد به ارتفاعات طزرجان 1391/09/07
كوهنوردان شركت مخابرات استان های اصفهان و يزد، يك روز خاطره انگيز را در برفخانه طزرجان تفت سپري كردند.

اين برنامه كه با حضور 15 نفر از كوهنوردان شركت مخابرات استان اصفهان به همراهي 3 نفر از كوهنوردان شركت مخابرات استان يزد انجام شد، گروه كوهنوردي یاد شده توانستند با موفقيت قله 3990 متري برفخانه طزرجان را فتح نمايد.

کوه نوردان استان یزد در اين صعود آقايان سيد احمد حسينيان و سيد مجتبي قريشي به سرپرستي عباس عبدلي بودند.

گفتني است قله برفخانه طزرجان در قسمت جنوب طزرجان قرار گرفته كه اين منطقه يكي از بهترين مناطق صعودهاي فني با درجه سختي هاي متفاوت در ايران است./

 


    قهرماني تيم پيمانكاران در مسابقات فوتسال داخلي مخابرات 1391/09/07
به همت اداره رفاه و خدمات اداري و باشگاه فرهنگي ورزشي مخابرات، مسابقات فوتسال داخلي شركت مخابرات با قهرماني تيم پيمانكاران مخابرات پايان يافت.

چهارشنبه گذشته 24 آبان ماه مراسم فينال دوره مسابقات فوتسال داخلي شركت مخابرات بين دو تيم طبس و پيمانكاران انجام شد كه تيم پيمانكاران موفق شد در يك بازي نزديك با نتيجه 5 به 4 از سد تيم طبس بگذرد و مقام اول اين دوره مسابقات را ازآن خود كند. همچنين تيم هاي مديريت شهرستان یزد و منابع انساني مشتركاً مقام سوم را كسب كردند.

در اين مراسم كه با حضور جمعي از همكاران در سالن ورزشي مخابرات برگزار شد غياثي مدير باشگاه فرهنگي ورزشي مخابرات در رابطه با اهميت ورزش در بين همكاران به ايراد سخن پرداخت.

گفتني است اين دوره از مسابقات از تاريخ 9 مهر ماه آغاز شده و بين دو گروه 5 تيمي بعد از 24 مسابقه به كار خود پايان داد./

 


 
37333030 پاسخگويي روابط عمومي شركت مخابرات استان يزد


نظرسنجی
نظر شما در خصوص نحوه واگذاری اینترنت پرسرعت شرکت مخابرات استان یزد چیست؟