استاندار يزد: در حوزه زیرساخت شهري اولويت اول، شركت مخابرات است 1392/02/29
به مناسبت هفته ارتباطات، استاندار يزد در ديداري با مديران و مسئولان شركت مخابرات استان گفت: در حوزه زیرساخت شهري اولويت اول، شركت مخابرات است.

 

در اين مراسم كه با حضور رضايي معاون توسعه مديريت منابع انساني و چند تن ديگر از مشاوران استاندار، مقوم مدير عامل مخابرات و مسئولان ستادي این شرکت برگزار شد، فلاح زاده با اشاره به پيشرفت شركت مخابرات استان يزد در زمينه زيرساخت، ضريب نفوذ تلفن همراه و ديتا افزود: اين پيشرفت مديون نظام جمهوري اسلامي و همت و تلاش مديران و مسئولان و كارشناسان مخابرات استان مي باشد.

فلاح زاده در ادامه اظهار داشت: مخابرات يزد در سالهاي اخير كمترين شكايت را از سوي مردم داشته كه اين نشان دهنده تكريم ارباب رجوع در این شرکت است كه جاي سپاس و قدرداني را دارد.

استاندار يزد در پايان سخنانش گفت: با توجه به مصوبات انجام شده، تكريم ارباب رجوع و نيز كسب رتبه هاي كشوري مشخص مي شود كه مدير عامل مخابرات از انجام وظيفه خطيري كه بر عهده دارد به خوبي برآمده و يكي از مديران شاخص و برجسته استان مي باشد.

پیش از سخنان استاندار یزد، مدير عامل مخابرات نيز گزارشي از عملكرد شركت مخابرات استان يزد و برنامه هاي سال جديد را ارائه نمود.

گفتني است فلاح زاده همچنين از مجتمع مخابراتی شهید صدوقی و مركز ديتا، مركز انتقال راه دور، توسعه سوئيچ تلفن همراه و مركز تلفن شهيد صدوقي بازديد به عمل آورد./

 


    ديدار كاركنان مخابرات شهرستان ميبد با فرماندار 1392/02/29
به مناسبت گراميداشت هفته ارتباطات و روز جهاني مخابرات، رئيس اداره مخابرات شهرستان ميبد به همراه كاركنان اين اداره با فرماندار اين شهرستان ديدار كردند.

 

 

در اين ديدار يحيي كارگر رئيس اداره مخابرات شهرستان ميبد گزارش دايري و ضريب نفوذ تلفنهاي سيار و ثابت و همچنين ضريب نفوذ تلفن روستايي، دايري 180 پورت ADSLدر روستاي ركن آباد و ... را بيان نمود كه مورد توجه فرماندار قرار گرفت.

در ادامه، رجايي فرماندار شهرستان ميبد از مجموعه مخابرات استان و مخابرات شهرستان ميبد بابت راه اندازي شبكه دولت تقدير و تشكر نمود و مخابرات را زمينه ساز توسعه صنعتي، فرهنگي و اجتماعي دانست.

در پايان اين ديدار كاركنان مخابرات بر سر مزار شادروان حجت الاسلام يحيي زاده حاضر و ياد و خاطره چهلمين روز درگذشت اين نماينده فقيه شهرستان را گرامي داشتند.

 


    كاركنان مخابرات شهرستان خاتم با امام جمعه ديدار كردند 1392/02/29
به بهانه هفته ارتباطات جمعي از كاركنان مخابرات شهرستان خاتم با امام جمعه مروست ديدار نمودند.

 


به گزارش روابط عمومي شهرستان خاتم، در اين ديدار دقان رئيس اداره مخابرات شهرستان خاتم به جايگاه شركت مخابرات استان در كشور و عملكرد مخابرات اين شهرستان در يكسال گذشته اشاره نمود.

در ادامه حجت الاسلام حسيني امام جمعه مروست روز جهاني ارتباطات را تبريك گفت و با اشاره به وضعيت ارتباطي بسيار خوب منطقه از تلاش پرسنل خدوم شركت مخابرات استان و شهرستان خاتم تشكر و قدرداني نمود.

امام جمعه مروست در خطبه هاي نماز جمعه نيز روز جهاني ارتباطات را به نمازگزاران تبريک گفت و در خصوص نقش ارتباطات در جوامع مطالبي بيان نمود.

حجت الاسلام محمودي امام جمعه موقت هرات نيز در خطبه هاي نماز جمعه به وضعيت جهان در عصر ارتباطات اشاره نمود و اظهار داشت: برقراري ارتباط بين انسانها در اين عصر با توسعه ارتباطات بسيار آسان شده و باعث تاثير گذاري و تاثير پذيري در روابط اجتماعي آنان گرديده است.

وي وضعيت ارتباط در استان و شهرستان را بسيار خوب توصيف نمود و از تلاش مديران ، کارشناسان و کارکنان مخابرات در اين شهرستان محروم تشکر نمود .

 


    ديدار آيت الله ناصري با كاركنان شركت مخابرات استان يزد 1392/02/23
به مناسبت 27 ارديبهشت ماه روز جهاني ارتباطات، نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه يزد روز دوشنبه 23 ارديبهشت ماه از مجتمع مخابراتي شهيد صدوقي و مجتمع مخابراتي امام حسين (ع) بازديد و با همكاران اين دو مركز ديدار و گفتگو كرد.

ابتدا آيت الله ناصري در مجتمع مخابراتي شهيد صدوقي حاضر شد و ضمن بازديد از امكانات فني مخابراتي اين مجتمع با همكاران شاغل در اين مركز ديدار و گفتگو كرد. وي ضمن بازديد از پرو‍ژه توسعه سوئيچ تلفن همراه و مركز انتقال راه دور، ديتا و مركز تلفن شهيد صدوقي از خدمات مخابراتي شاياني كه ارايه شده است تقدير و تشكر كرد.

آيت الله ناصري سپس با مسئولان ستادي شركت مخابرات در محل سالن ويدئو كنفرانس مجتمع مخابراتي امام حسين (ع) ديدار كرد.

در ابتداي اين ديدار مهندس مقوم ضمن ارايه گزارشي كوتاه از وضعيت فعلي شركت مخابرات استان يزد برخي از برنامه هاي آتي توسعه مخابرات استان را برشمرد. در ادامه آيت الله ناصري ضمن تشكر از خدمات فعالان و تلاشگران عرصه ارتباطات و مخابرات استان، به بيان خاطراتي از زحمات كاركنان خدوم و انقلابي مخابرات در زمان انقلاب و كمكي كه ايشان به همراهان امام خميني (ره) در نوفل نوشاتو مي كردند، پرداخت و با ارايه و تفسير حديثي از امام صادق (ع) خصوصيات افراد و سازمانهاي پيشرو را برشمرد.

 وي در پايان براي اعتلا و پيشرفت روز افزون ميهن عزيز و اسلامي مان و مسئولان خدوم انقلاب اسلامي دعا كرد./

 

 


    83 طرح مخابراتي در هفته ارتباطات افتتاح خواهد شد 1392/02/21
مدير عامل شركت مخابرات استان يزد از افتتاح و بهره برداري 83 طرح مخابراتي در هفته ارتباطات خبر داد.

 

مهندس مقوم مدير عامل شركت مخابرات استان يزد گفت به مناسبت هفته ارتباطات و روز جهاني مخابرات 83 طرح مخابراتي با سرمايه گذاري  بالغ بر 320 ميليارد ریال آماده بهره برداري شده است.

وي راه اندازي سوئيچ IPتلفن همراه استان (MSC) با ظرفيت 1 ميليون و 100 هزار شماره را يكي از مهمترين اين پروژه ها نام برد و گفت: سوئيچ IPنسل جديد سوئيچ هاي تلفن همراه است که بستري فراهم می نماید تا بتوان سرويس هاي جديدتري را به مشتركين تلفن همراه ارایه کرد.

مدير عامل شركت مخابرات استان همچنين از تأسيس و توسعه اينترنت پرسرعت در 16  سايت به ميزان 9 هزار و 364 پورت خبر داد.

مقوم از ديگر پروژه هاي قابل افتتاح در هفته ارتباطات را، اجراي شبكه كابل در 10 مركز و 8 پروژه مخابراتي، تاسيس 6 سامانه BTSتلفن همراه و افزايش ظرفيت 31 سامانه ديگر، احداث و آماده سازي 6 باب ساختمان، تاسيس يك سايت GSMمركز شهيد صدوقي با ظرفيت TRX3000  ، توسعه سوئيچ به ميزان 700 شماره در يك مركز تلفن و تأسيس 10 سامانه كافو نوري به ميزان 12 هزار و 136 شماره نام برد.

 


    شعار امسال اتحادیه جهاني مخابرات: فناوري هاي اطلاعات و ارتباطات و افزايش ايمني جاده ها 1392/02/21
انحاديه جهاني مخابرات (ITU) شعار روز جهاني مخابرات و جامعه اطلاعاتي سال 2013 را «فناوري اطلاعات و ارتباطات و افزايش ايمني جاده ها» تعیین کرد.

 

دکترحمدون توره دبير كل اتحاديه جهاني مخابرات با بيان اينكه فناوري اطلاعات و ارتباطات (فاوا) نقش مهمی در ايجاد فرصت ها در همه جنبه هاي زندگي بشري دارد، اظهار داشت: امروزه، ما هنگامي كه در خودروهاي مان در حال راننندگي هستيم وسايلي در اختيار داريم كه با چند اشاره انگشت به ما امكان برقراري ارتباط در سراسر جهان هدايت در ترافيك سنگين و مسيريابي در مناطق نا آشنا را مي دهد در حالي كه اين فناوري به طور فراينده در همه جا حاضر مي شوند، ما بايد اين اطمينان را داشته باشيم كه به هنگام رانندگي و به منظور پيشگيري از سوانح و آسيب ديدگي، از آنها مسئولانه و محتاطانه استفاده کنیم./

 


    دیدار زنان همکار مخابرات استان با مدیر عامل 1392/02/14
در ابتدای این دیدار که صبح روز سه شنبه 10 اردیبهشت ماه و در آستانه زادروز بانویدو عالم زهرای مرضیه (س) صورت گرفت، افسانه رحمت مشاور مدیر عامل در امور بانوانگزارشی از عملکرد کمیته بانوان در سال 91 را ارایه کرد و به طرح برخی مسایل ومشکلاتی که بانوان همکار در سطح شرکت با آن روبرو هستند پرداخت.

 

 

 

 

سپس مهندس مقوم مدیر عامل مخابرات استان در سخنانی ضمن سپاسگزاری از عملکرد کمیته بانوان و زحماتی که همکاران زن در شرکت مخابرات استان متحمل می شوند، به تشریح وضعیت فعلی شرکت مخابرات و مقایسه آن با وضعیت پیش از خصوصی سازی پرداخت و از همه کارکنان به ویژه کارکنان زن شرکت خواست تا در پیشبرد اهداف و برنامه های آتی مخابرات استان و کشور، مدیریت شرکت را مثل همیشه، همراه و همیار باشند.

در پایان این نشست صمیمی، لوح تقدیر و هدایایی به کارکنان زن حاضر در این دیدار اهدا شد.

گفتنی است پس از این دیدار هم مدیر عامل شرکت مخابرات استان با حضور در محل کار کارکنان زن بخش خصوصی ضمن دیدار با کارکنان زن بخش خصوصی مستقر در مجتمع مخابراتی امام حسین (ع)، لوح تقدیر و هدایای ایشان را اهدا کرد.

شایان ذکر است  تهیه هدایای اهدا شده با نظر و حمایت مدیرعامل شرکت مخابرات استان یزد بوده است.

ضمنا مهندس زارع ده آبادی نایب رییس هیئت مدیره مخابرات استان و مهندس نظری  مدیر مخابرات مرکز استان هم با کارکنان زن این حوزه دیدار کرده و نسبت به اهدای لوح تقدیر و هدایای ایشان اقدام کردند.

 


    ديدار با دانشجويان مركز علمي كاربردي مخابرات 1392/02/14
به مناسبت ميلاد فرخنده حضرت فاطمه (س) و گراميداشت مقام زن ، محمدرضازارع ده آبادي عضو هيئت مديره وافسانه رحمت مشاور مدير عامل در امور بانوان با جمعي از دانشجویان مركز آموزشي علمي كاربردي مخابرات ديدار و گفتگو كردند.

 


در اين ديدار که حكمتي مقدم سرپرست مركز علمي كاربردي،نماينده بسيج بانوان اين مركز و ناظر نماينده پايگاه شهيد قندي مخابرات حضور داشتند حكمتي مقدم ضمن تبريك ميلاد حضرت فاطمه زهرا (س) درباره خصايص و ويژگيهاي اين بانوي بزرگوار مطالبي بيان نمود و به تشریح فعالیت های بانوان در مرکز علمی کاربردی مخابرات یزد پرداخت.

در ادامه زارع ده آبادي گزارشي از عملكرد مخابرات در سال 91 ارائه کرد و اين ميلاد خجسته را به تمام دانشجويان آن مركز تبريك گفت.

در پايان اين ديدار به برندگان مسابقه"اثرات بدحجابي در جامعه"جوايزي اهدا شد.

 


    كسب رتبه نهم توسط شركت مخابرات استان يزد 1392/02/14
شركت مخابرات استان يزد رتبه نهم واريز حقوق بازنشستگان ، موظفين را كسب كرد.

 

بنابر اعلام سازمان بازنشستگي كشوري استان يزد ، شركت مخابرات اين استان توانست رتبه نهم را در بين 70سازمان و شركت دولتي كسب نمايد.

لازم به ذكر است كه كسب اين رتبه نتيجه زحمات واحد مالي در ارسال اسناد مربوطه در كوتاهترين زمان ممكن به نمايندگي سازمان بازنشستگي كشوري استان يزد مي باشد.

 


    پرداخت سود سهام شركت ارتباطات سيار 1392/02/03
همكاران دارنده سهام شركت ارتباطات سيار مي توانند سود خود را از تاريخ 2 ارديبهشت ماه دريافت نمايند.

 

بر اساس اعلام مجمع عمومي سهامداران ارتباطات سيار همكاراني كه طي سالهاي گذشته سهام شركت ارتباطات سيار را خريداري نموده اند مي توانند با ارائه كپي برگ سهام و كپي كارت ملي به يكي از شعب بانك ملت مراجعه نموده و سود سهام خود را دريافت نمايند.

گفتني است به ازاي هر سهم مبلغ 9 هزار و 20 ريال به سهامداران پرداخت خواهد شد.

 


    رشد شاخص های تلفن ثابت و همراه در دولت نهم و دهم 1392/02/01
مديرعامل شركت مخابرات استان يزد وضعيت دو شاخص تلفن همراه و تلفن ثابت را در طول دولت نهم و دهم تشريح كرد.

 

مقوم مدير عامل شركت مخابرات استان يزد ، تعداد تلفنهاي مشغول به كار در استان را 495 هزار و 445 شماره تلفن با ضريب نفوذ4/45 درصد اعلام كرد كه از ابتداي سال 84 تا 91 رشدی بيش از 46 درصد را داشته است.

وي افزود: در زمينه تلفن همراه تعداد 1 ميليون و 15 هزار و 439 شماره تا پايان سال 91 مشغول به كار است كه با ضريب نفوذ 93 درصد رتبه اول كشور را به خود اختصاص داده است.

مهندس مقوم تعداد سايتهاي BTS‌ تلفن همراه استان را 557 سايت برشمرد كه با رشد 5/235 درصدي در دولت نهم و دهم باعث افزايش كيفيت آنتن دهي تلفن همراه شده است.

 


 
37333030 پاسخگويي روابط عمومي شركت مخابرات استان يزد


نظرسنجی
نظر شما در خصوص نحوه واگذاری اینترنت پرسرعت شرکت مخابرات استان یزد چیست؟