بهسازی 328 سایت همراه اول استان در سال 91 1392/07/30
پروژه بهسازی 328 سایت همراه اول استان در سال 91 با موفقیت به انجام رسید.

بنابر اعلام اداره نگهداری ارتباطات سیار، در یکسال گذشته بهسازی 328 سایت همراه اول را انجام داده است که این مراحل شامل پیشنهاد ، ثبت در سامانه ، پیگیری ، تایید، برنامه ریزی، زمانبندی هماهنگی ، پیگیری و اجرای این عملیات در مدت زمان 10 ماه توسط این اداره انجام شد.

لازم به ذکر است بالغ بر 562 مورد عملیات بهسازی برای این 328 سامانه BTSانجام شده است که منجر به بیش از 160 میلیارد ریال سرمایه گذاری در استان شده است.

 


    کمپین "ساعت گپ"آغاز شد 1392/07/29
سرویس "ساعت گپ"برای کلیه مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول به مدت سه ماه شروع شد.

 به گزارش روابط عمومی شرکت مخابرات استان یزد: مشترکین همراه اول با ثبت نام در طرح"ساعت گپ"،‌ اگر حداقل 6 دقیقه مکالمه (‌داخل و یا خارج از شبکه ) را  تا قبل از ساعت 15 در هر روز داشته باشند، می توانند از ساعت 15 تا 16 همان روز از مکالمات رایگان این سرویس را استفاده نمایند.

گفتنی است مشترکین با ارسال عدد 9 به سامانه 8056 و یا ارسال کد (‌#334 *111 *)
می توانند راهنمای فعال سازی این طرح را دریافت نمایند.

لازم به ذکر است که این طرح از مهرماه و همزمان با آغاز نمایشگاه تلکام آغاز و تا 30 آذرماه ارائه
می گردد.

شایان ذکر است در این طرح، از ساعت 15 تا 16 مکالمه داخل شبکه رایگان خواهد بود

 


    اعضای کمیته انضباط کار معرفی شدند 1392/07/29
از سوی مدیر عامل شرکت مخابرات ایران، اعضای کمیته انضباط کار کارکنان منصوب شدند.

مظفر پور رنجبر مدیر عامل شرکت مخابرات ایران در ابلاغ های جداگانه و به موجب اجرای مواد 5 و 6 آیین نامه انضباطی کار، علی اکبر رئیس زاده به نمایندگی از سوی سرپرستان، سیاوش راستی و محمد حسین اخباریه به نمایندگی از سوی کارکنان و مصطفی میرجلیلی و احمد شاکری به نمایندگی از سوی کار فرما به عنوان عضو اصلی کمیته انضباط کار شرکت مخابرات استان یزد و حمیدرضا خلیلیان به نمایندگی از سوی سرپرستان به عنوان عضو علی البدل این کمیته منصوب کرد.

گفتنی است اعضای این کمیته به مدت 2 سال به عنوان نمایندگی کمیته انضباط کار شرکت مخابرات استان یزد منصوب شدند.

شایان ذکر است نمایندگان سرپرستان در پی برگزاری انتخابات توسط سرپرستان مخابرات استان یزد انتخاب شده بودندو انجمن صنفی مخابرات استان یزد مبادرت به معرفی نمایندگان خود  به عنوان نماینده کارکنان درکمیته انضباط کار نمود ضمناً نماینده کارفرما توسط مخابرات استان جهت این انتصاب ها به مدیرعامل ایران معرفی شده بودند.

 


    برگزاری کارگاه آموزشی مدیریت بحران در اتاق بحران استانداری 1392/07/29
در دومين روز هفته كاهش اثرات بلاياي طبيعي يك دوره كارگاه آموزشي در محل ساختمان بحران استانداري برگزار شد

در اين كارگاه آموزشي كه با حضور مسئولان مديريت بحران استانداري و مسئولين و دبيران كارگروه هاي 14 گانه بحران  برگزار شد،  آقاي جواد دهقاني رئيس اداره نگهداري سيستم هاي انتقال و دبير ستاد حوادث شركت مخابرات در طول مدت2 ساعت مطالبي را در خصوص توپولوژي ارتباطي استان ارائه و در مورد نقاط و مراكز حساس مخابراتي توضيحاتي ارائه نموده  تا مسئولين كارگروه ها در برنامه ريزي خود با دقت و توجه به اهميت اين نقاط  تصميم گيري نموده و در زمان وقوع بحرانها به اين نقاط توجه خاصي داشته باشند.

همچنين مقايسه ارزيابي علل وقوع خسارات به ساختمان ها و اماكن دولتي در هنگام وقوع زلزله با حضور مهندس صالح ملك پور كارشناس پهنه بندي زمين لرزه سازمان مديريت بحران كشور برگزار شد .

در اين نشست، ساختمان هاي دولتي ايران در هنگام وقوع زلزله آذربايجان و بوشهر مورد مقايسه با زلزله شهر وان تركيه قرار گرفت و بر لزوم اتخاذ تمهیدات و تصمیمات لازم در رابطه با مستحکم سازی ساختمانها تاکید شد.

 


    برگزاری مراسم سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) در مخابرات استان یزد 1392/07/16
مراسم گرامیداشت سالروز ازدواج حضرت علی (‌ع)‌ و حضرت فاطمه (‌س)‌ در شرکت مخابرات استان یزد برگزار شد.

به مناسبت اول ذی الحجه سالروز ازدواج فرخنده حضرت علی (‌ع)‌ و حضرت فاطمه (س)‌ مراسمی با سخنرانی دکتر ترکمانی از مدرسان دانشگاه یزد و با حضور مدیر عامل شرکت مخابرات و جمعی از  مسئولان و همکاران در نمازخانه مجتمع مخابراتی امام حسین (ع) برگزار شد.

در این مراسم دکتر ترکمانی دکترای روانشناسی و مدرس دانشگاه در سخنانی در مورد آسان نمودن ازدواج جوانان مطالبی را بیان نمود .

وی گفت: جوانان ما باید زندگی حضرت علی (‌ع)‌ و حضرت فاطمه (س)‌ را الگوی خویش قرار دهند و روش زندگی ایشان را بیاموزند.

ترکمانی در ادامه سخنانش افزود: ترویج ازدواج آسان در جوانان و تشکیل خانواده می تواند از بروز مشکلات اجتماعی جوانان پیشگیری نماید.

گفتنی است این مراسم با همکاری پایگاه شهید قندی شرکت مخابرات و اداره روابط عمومی برگزار شد.

 


    مراسم استقبال از دانشجویان مرکز علمی کاربردی مخابرات استان یزد برگزار شد 1392/07/16
مراسم استقبال از دانشجویات تازه ورود نیم سال 92 مرکز آموزش علمی کاربردی استان یزد با حضور مسئولان این مرکز و جمعی از دانشجویان ورودی سال جدید در مجتمع مخابراتی امام حسین (ع) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مخابرات استان یزد: در این مراسم حکمتی مقدم سرپرست مرکز آموزش با تبریک سال جدید تحصیلی به دانشجویان تازه ورود گفت: دانشگاه محل علم و همفکری و نشاط است.

وی دانشجویان را مدیران و آینده سازان کشور دانست و افزود: دانشجویان موظفند که از تمامی امکانات و ابعاد دانشگاه استفاده کنند که در پایان تحصیلات، فردی آگاه و کارآمد، متعهد و برای حل مشکل جامعه مفید باشد.

در ادامه این نشست زارع ده آبادی عضو و نایب رئیس هیئت مدیره مخابرات استان یزد در سخنانی به جایگاه مخابرات استان در کشور اشاره کرد و گفت: شرکت مخابرات استان یزد در زمینه کارهای خدمت رسانی به مردم در بین مخابرات های کشور دارای جایگاه ویژه و برتری است و امیدواریم که مرکز علمی کاربردی مخابرات نیز به همت شما دانشجویان و مسئولان در بین همه دانشگاه ها سرآمد و نمونه باشد.

گفتنی است مرکز علمی کاربردی مخابرات یزد در سال تحصیلی جدید در مقطع کارشناسی در 4 رشته مهندسی فناوری ارتباطات و اطلاعات دیتا، مهندسی فناوری ارتباطات و اطلاعات مخابرات نوری، مهندسی فناوری اطلاعات امنیت اطلاعات و مهندسی فناوری شبکه های کامپیوتری دانشجو پذیرفته است./

 


    پرسنل بخش خصوصی مخابرات شناسنامه سلامت دریافت می کنند 1392/07/16
پرسنل بخش خصوصی شرکت مخابرات استان یزد مورد معاینات شغلی قرار گرفتند.

با همکاری اداره رفاه و خدمات اداری شرکت مخابرات و شرکت خدماتی راه نشان (پیمانکار مخابرات)، در جهت تعیین استعداد و توانایی های جسمی، تشخیص بیماری و درمان آن، پرسنل بخش خصوصی مخابرات مورد آزمایشات خون، فشارخون، تست تنفسی ، شنوایی سنجیو بینایی سنجی قرار گرفتند.

لازم به ذکر است که با توجه به اجرایی شدن قانون 90 تأمین اجتماعی، از این پس انجام معاینات پزشکی برای بستن قرارداد و بیمه افراد ضروری می باشد.

 


 
37333030 پاسخگويي روابط عمومي شركت مخابرات استان يزد


نظرسنجی
نظر شما در خصوص نحوه واگذاری اینترنت پرسرعت شرکت مخابرات استان یزد چیست؟