باز هم خوش شانسی یزدی ها 1392/10/30
در پی قرعه کشی طرح تابستانی همراه اول، 2 دستگاه از 12 دستگاه خودروی قشقایی به دو برنده خوش شانس یزدی رسید.

برهمین اساس شرکت مخابرات استان یزد در آیینی به مناسبت فرارسیدن میلاد حضرت محمد (ص) و امام جعفرصادق (ع) دو دستگاه خودروی مذکور را با حضور رضائی معاون نیروی انسانی استاندار، سیفی فرماندار یزد و اصحاب رسانه و جمعی از مسئولان استان در نمازخانه مجتمع مخابراتی امام حسین (ع) اهدا نمود.

در ابتدای این آیین مقوم مدیرعامل شرکت مخابرات استان یزد ضمن خیرم قدم به حاضران و تبریک میلاد خجسته حضرت ختمی مرتبت (ص) و امام جعفرصادق (ع) در گزارشی مسبوط، حضار را در جریان آخرین وضعیت ارتباطی و تلفن همراه استان قرار داد.

در ادامه رضایی معاون نیروی استانی استاندار ضمن تبریک میلاد، از شرکت مخابرات استان یزد به عنوان یکی از شرکت های موفق استان یزد یادکرد و از مدیرعامل و تمامی کارکنان تلاشگر این شرکت تقدیر و تشکر کرد.

در پایان این آیین، 2 دستگاه خودروی قشقایی به برندگان خوش شانس طرح تابستانه همراه اول (حامد خاکسار و محبوبه سادات حسینی) اهدا شد.

شایان ذکر اینکه اجرای موسیقی زنده، تئاتر کمدی و سایر برنامه های متنوع اجرا شده در این آیین، مورد استقبال حضار قرار گرفت.

 

 


    تجلیل از پژوهشگران دانشکده علمی کاربردی مخابرات در هفته پژوهش 1392/10/01
همزمان با برگزاری نمایشگاه هفته ی پژوهش ، دانشکده علمی کاربردی مخابرات یزد در این نمایشگاه حضور پیدا کرد.

این نمایشگاه به مدت 4 روز درمحل مرکز آموزش علمی کاربردی ملاصدرا برگزار شد که مورد استقبال مسئولان ، مدرسان و  دانشجویان و عموم مردم قرار گرفت.

در روز پایانی این نمایشگاه از پژوهشگران برتر مراکز 24 گانه آموزش عالی علمی کاربردی استان تجلیل بعمل آمد و مرکز علمی کاربردی مخابرات موفق به دریافت 2 لوح تقدیر شد.

شایان ذکر اینکه ، آثار پژوهشی خانم مهندس احمدی مدیر آموزش و پژوهش و نیز مدرس مرکز علمی کاربردی مخابرات و مهندس فریور پور مدرس دانشکده در این نمایشگاه ، لوح تقدیر دریافت نمودند.

 

 


    مخابرات یزد، میزبان نشست منطقه ای راهبردی برنامه های شرکت ارتباطات سیار 1392/10/01
شرکت مخابرات استان یزد در محل هتل صفائیه یزد میزبان برگزاری نشست راهبردی برنامه ها و پروژه های شرکت ارتباطات سیار در استان های اصفهان، کرمان، چهارمحال و بختیاری و یزد بود.

 

این نشست که با حضور مهردادی رئیس هیئت مدیره شرکت ارتباطات سیار، صدوقی مدیر عامل، سرائیان و یوسف پور عضو هیئت مدیره شرکت ارتباطات سیار، تراکمه معاون توسعه و کسب و کار شرکت مخابرات ایران، مدیران عامل استان های یزد، کرمان، چهارمحال و بختیاری و اصفهان و جمعی از مسئولان استان های مذکور، در هتل صفائیه یزد برگزار شد.

در ابتدای این نشست مقوم مدیر عامل شرکت مخابرات استان یزد ضمن خیر مقدم به حاضرین، گزارش آخرین وضعیت شاخصهای مخابرات استان به ویژه عملکرد این شرکت در بخش تلفن همراه را به آگاهی حاضران رساند.

در ادامه مهردادی رئیس هیئت مدیره شرکت ارتباطات سیار ضمن بیان رهنمود ها و تبیین اهداف این نشست وضعیت همراه اول را نسبت به رقیب، خوب توصیف کرد و افزود: شرکت ارتباطات سیار این افتخار را دارد که در 10 سال گذشته هیچ گونه افزایشی در زمینه تعرفه نداشته است.

این نشست به مدت 10 ساعت به طول انجامید علاوه بر اینکه مدیران عامل شرکتهای مخابرات استانهای یزد و کرمان، اصفهان و چهارمحال و بختیاری به مسائل و موضوعات کلان و مدیریتی حوزه ارتباطات سیار استانهای متبوع خودپرداختند، بخشهایی چون بررسی مسائل و مشکلات اجرایی بازاریابی و فروش و خدمات مشتریان ، الزامات و انتظامات در توسعه فاز بخش RAN ، وضعیت کیفیت و نگهداری شبکه، وصول درآمد و تعاملات مابین نیز مطرح شده و مورد بررسی قرار گرفت.

در پایان، مهردادی ضمن تشکر از میزبانی شرکت مخابرات استان یزد ضمن جمع بندی مطالب مطرح شده در این نشست دغدغه های هیئت مدیره شرکت ارتباطات سیار پیرامون استان های حاضر در این نشست را گوشزد کرد.

 

 


 
37333030 پاسخگويي روابط عمومي شركت مخابرات استان يزد


نظرسنجی
نظر شما در خصوص نحوه واگذاری اینترنت پرسرعت شرکت مخابرات استان یزد چیست؟