همراه اول به همه مشترکان دائمی و اعتباری خود114 میلیارد تومان عیدی می دهد 1392/12/28
شرکت همراه اول به مناسبت بیستمین سال آغاز کارش، به همه ی 57 میلیون مشترک دائمی و اعتباری خود، مبلغ 20 هزار ریال عیدی می دهد.

مشترکان یاد شده می توانند با شماره گیری کد دستوری #44*111* نسبت به فعال سازی این مبلغ عیدی که تا 13 فروردین 1393  اعتبار خواهد داشت، اقدام نمایند.

این هزینه صرفاً برای مکالمه درون شبکه همراه اول و تماسهای همراه اول به تلفن های ثابت سراسر کشور در نظر گرفته شده است.

گفتنی است جمع این عیدی که همراه اول برای مشترکان خود در نظر گرفته است بیش از 000/000/000/114 تومان (114 میلیارد تومان) خواهد شد.
 

 


    دیدار مسئولان مخابرات استان با استاندار 1392/12/26
در آستانه فرارسیدن سال نو، مدیرعامل و جمعی از مسئولان شرکت مخابرات استان به دیدار استاندار یزد رفتند.

در این دیدار، مقوم مدیر عامل شرکت مخابرات استان یزد ضمن تسلیت ایام سوگواری شهادت فاطمه زهرا (س) انتصاب شایسته میرمحمدی را تبریک گفت و در سخنانی مبسوط استاندار یزد را در جریان آخرین وضعیت عملکرد شرکت مخابرات استان قرار داد.

استاندار یزد نیز در این دیدار ضمن خیرمقدم به مدیرعامل و مسئولان مخابرات، گسترش شبکه های ارتباطی در دورافتاده ترین نقاط کشور را، عامل موثری در کمک به بهبود زندگی مردم و رفع گرفتاریهای آنان ارزیابی کرد و گفت: مزایای متعددی بر فعالیت های مخابرات مترتب است که اگر به آن توجه کنیم خواهیم دید که مخابرات به تنهایی می تواند به عنوان اساس و مبنای بسیاری از کارها در کشور قرار گیرد و زمینه های گوناگونی چون کاهش آلاینده های صوتی و زیست محیطی، کاهش ترافیک و سهولت در حمل و نقل و مباحث اینچنینی نقش آفرینی کند.

استاندار یزد در پایان از زحمات و خدمات ارزنده همه مدیران و کارکنان مخابرات استان تقدیر کرد و ابراز امیدواری کرد تا مخابرات استان یزد و دیگر مدیران استان بتوانند با تلاش و مجاهدت، فرهنگ غنی استان را تقویت کنند و موجبات تسهیل امور و افزایش سرعت خدمات رسانی به مردم را فراهم آورند.

گفتنی است در پایان این دیدار، با اهدای لوح تقدیر توسط استاندار یزد از چند نفر از مدیران بازنشسته شرکت مخابرات استان یزد تقدیر بعمل آمد.

 

 


    35 اصله نهال در مجتمع مخابراتی امام حسین (ع) کاشته شد 1392/12/19
به مناسبت روز درختکاری و هفته منابع طبیعی، مراسم درختکاری صبح روز شنبه 17 اسفند ماه در محوطه مجتمع مخابراتی امام حسین (ع) برگزار شد.

این مراسم که به همت مشاور مدیرعامل در امور ایثارگران، پایگاه شهید قندی شرکت و با حضور مدیرعامل و جمعی از همکاران مستقر در این مجتمع برگزار شد، 35 اصله نهال سرو و نارون به منظور گرامیداشت سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در محوطه مجتمع مخابراتی امام حسین (ع) کاشته شد.

عباس شاکر مشاور امور ایثارگران مدیرعامل ضمن بیان این مطلب که شرکت مخابرات استان یزد 4 سال متوالی در این امر خداپسندانه شرکت داشته است، مواردی در خصوص فواید درخت و درختکاری و اهمیت کاشتن درخت در دین اسلام بیان کرد و در این باره به ذکر احادیثی پرداخت.

در پایان همکاران حاضر نهالهای یادشده را با ذکر نام خداوند متعال و فرستادن درود بر محمد و خاندان پاکش  غرس کردند.

 

 


    گلگشت خانوادگی کارکنان شرکت مخابرات استان یزد 1392/12/17
در آستانه فرارسیدن سال نو، به همت باشگاه فرهنگی ورزشی مخابرات و با همکاری اداره رفاه و خدمات اداری، گلگشت خانوادگی کارکنان این شرکت در ارتفاعات ده بالا برگزار شد.

در این گلگشت 200 نفر از همکاران و خانواده هایشان سومین آدینه اسفندماه سال 92 را با کوهپیمایی در ارتفاعات ده بالا و با خاطره ای خوش رقم زدند.

برگزاری مسابقه فرهنگی بین فرزندان پسر و دختر همکاران و خانواده هایشان و اهدای جایزه به 15 نفر از برندگان از برنامه های دیگر این کوهنوردی بود.

شایان ذکر اینکه، این گلگشت نیز با استقبال همکاران بازنشسته و خانواده هایشان قرار گرفت.

 


    آیین پایانی مسابقات دوره های مختلف مسابقات فرهنگی ورزشی خانواده شرکت مخابرات استان یزد 1392/12/17
در مراسمی با حضور زارع ده آبادی نایب رئیس هیئت مدیره شرکت مخابرات استان یزد، از فعالان و برگزیدگان مسابقات فرهنگی ورزشی مخابرات در سال 92 تقدیر شد.

دراین مراسم که به همت مجموعه فرهنگی ورزشی و اداره رفاه و خدمات اداری شرکت مخابرات برگزار شد، جمعی از مدیران و کارکنان شرکت مخابرات و خانواده هایشان که در برنامه های یاد  شده فعال بودند، حضور داشتند.

در ابتدای این آیین زارع ده آبادی نایب رئیس هیئت مدیره شرکت، ضمن خیر مقدم به حاضران از اهمیت ورزش برای بالا بردن سلامت جسم و روح یاد کرد و خواستار شرکت هرچه بیشتر همکاران و خانواده هایشان از امکانات فراهم شده در این مجموعه شد و در ادامه از همکارانی که حضوری فعال در این فعالیت داشته اند قدردانی کرد.

غیاثی مدیر اجرایی مجموعه فرهنگی ورزشی شرکت مخابرات استان یزد ضمن تشکر از حاضرین در مورد روند انجام ورزش در شرکت مخابرات استان، بیان شاخص های مورد نظر کمیته ورزشی، گزارش اعتبارات ورزشی را ارائه کرد و در پایان از رشته های ورزشی فعال در شرکت مخابرات که در سال جاری به 19 رشته ورزشی رسیده است نام برد.

در پایان این مراسم با اهدای جوایز از برندگان مسابقات بسکتبال، والیبال، پینگ پنگ،ورزش های رزمی، شنا و ...  تقدیر و تشکر شد.

گفتنی است قبل از این آیین، مسابقه والیبال به صورت نمادین بین فرزندان و پدرانشان پدرانشان برگزار شد.

 

 


 
37333030 پاسخگويي روابط عمومي شركت مخابرات استان يزد


نظرسنجی
نظر شما در خصوص نحوه واگذاری اینترنت پرسرعت شرکت مخابرات استان یزد چیست؟