برگزاري مسابقه طناب كشي در شركت مخابرات استان يزد

 


تاریخ ثبت: 1389/11/13

 

در آستانه سي و دومين سالگرد پيروزي شكوهمند جمهوري اسلامي ايران، شركت مخابرات استان يزد در جهت ارتقاي سلامت جسماني كاركنان خود اقدام به برگزاري مسابقه طناب كشي نمود.  

اين مسابقه با حضور 10 تيم و 5 نفره از حوزه هاي مختلف شركت مخابرات استان يزد برگزار شد و در آن تيم هاي شركت كننده در قالب دو گروه a و b به رقابت به يگديگر پرداختند و در نهايت 4 تيم شهرستان الف، حوزه مالي الف ، مالي (ب )و ستادي (ب) به مرحله پاياني راه يافتند.


در نهايت تيم شهرستان (الف) با غلبه بر حريف خود تيم مالي ب به عنوان قدرتمندترين تيم حاضر در اين مسابقه شناخته شد و در سكوي نخست ايستاد. همچنين به ترتيب تيم هاي مالي (ب) مالي ( الف) مقام دوم و سوم اين مسابقه را از آن خود كردند.

شايان ذكر اينكه، اين مسابقه براي اولين بار در سطح شركت برگزار وبا استقبال خوب كاركنان روبرو شد ضمناً حضور اعضاي هيئت مديره و مسئولان شركت در تيم ها هيجان خاصي به اين مسابقه داده بود.
 

گفتني است ، مسابقه طناب كشي شركت مخابرات استان يزد به همت اداره رفاه و خدمات اداري و باشگاه فرهنگي ورزشي پيام به منظور بهره برداري صحيح و مناسب از امكانات و ايجاد روحيه نشاط و شادابي در بين كاركنان اين شركت برگزار شد.
 

 

 
 

 

 


منبع خبر:            تعداد مطالعه: 3655


 

  
37333030 پاسخگويي روابط عمومي شركت مخابرات استان يزد


نظرسنجی
نظر شما در خصوص نحوه واگذاری اینترنت پرسرعت شرکت مخابرات استان یزد چیست؟