سخنراني مديرعامل مخابرات استان يزد در نماز جمعه

 


تاریخ ثبت: 1390/02/25

 

به بهانه گرامي داشت هفته ارتباطات ، مديرعامل شركت مخابرات استان يزد بعنوان سخنران پيش از خطبه ، در نماز جمعه شهرستان يزد حضور يافت.  

مقوم در اين سخنراني ضمن تبريك فرارسيدن هفته ارتباطات با اشاره به شعار روز جهاني مخابرات گفت: شعار امسال اتحاديه بين المللي مخابرات با نام" زندگي بهتر در جوامع روستايي با استفاده از فناوري اطلاعات " نامگذاري شده است كه اميدواريم بتوانيم تمام خدمات فناوري اطلاعاتي را كه در شهرها ارائه مي شود در روستاها نيز ارائه دهيم.

رئيس هيت مديره شركت مخابرات استان يزد در ادامه با اشاره به نام گذاري سال جاري از سوي مقام معظم رهبري به سال جهاد اقتصادي اظهار اميدواري كرد: كه در اين سال شاهد شكوفايي اقتصاد كشور به خصوص، اقتصاد مردم روستاها باشيم.

وي در ادامه آخرين وضعيت شاخصهاي مخابرات استان، و برنامه هاي سال جاري استان را به سمع نمازگزاران رساند و در پايان از تمامي مسئولان استان كه پشتيبان شركت مخابرات استان هستند تقدير و تشكر كرد.

حجه الاسلام والمسلمين صدوقي امام جمعه يزد نيز در بيانات خود فرا رسيدن هفته ارتباطات را به همه تلاشگران اين عرصه در استان تبريك گفت و تاثير ارتباطات را در زندگي انسانها انكار ناپذير دانست.

امام جمعه يزد عملكرد مخابرات استان را خوب ارزيابي كرد و از اين دستگاه بعنوان يكي از دستگاههاي با برنامه استان خواند و از مديرعامل، مسئولان وتمامي كاركنان مخابرات استان تقدير و تشكر كرد.
 

 

 


منبع خبر:            تعداد مطالعه: 2206


 

  
37333030 پاسخگويي روابط عمومي شركت مخابرات استان يزد


نظرسنجی
نظر شما در خصوص نحوه واگذاری اینترنت پرسرعت شرکت مخابرات استان یزد چیست؟