خدمات ارزان آی پی مدیا در استان یزد آغاز شد

 


تاریخ ثبت: 1396/03/31

 

«مخابرات» با همکاری «آی سیما» ، خدمات جذاب آی پی مدیا را با استفاده از پروتکل اینترنت و زیرساخت مخابراتی در قالب مجموعه گسترده ای از خدمات رسانه های تصویری و سرگرمی به شهروندان استان یزد ارائه می کند.  

این خدمات شامل مجموعه کم نظیری از هزاران فیلم سینمایی ایرانی و خارجی، سریال، موسیقی، ویدیوهای متنوعی با موضوع های گوناگون آموزشی، سرگرمی، ورزشی، کنسرت و  ... است که این محتواهای تصویری و صوتی بازار فرهنگی جهان، با یک پهنای باند و سرعت و کیفیت بالا و با قیمتی بسیار پایین تر به متقاضیان عرضه می شود.

متقاضیان می توانند با تهیه دستگاه گیرنده سامانه آی پی مدیا (STB) و با اتصال به دستگاه تلویزیون ، بدون اینکه هزینه ای بابت ترافیک اینترنت بپردازند،هزاران ساعت ازمحتواهای جذاب را با بالاترین کیفیت موجود بردستگاه گیرنده خود مشاهده کنند.
دستگاه STB با مودم ADSL کار می کند و تجهیزات دیگری مثل دسته بازی و صفحه کلید و ورودی حافظه جانبی از درگاه یو اس پی به آن متصل می شود.
خدمات آی پی مدیا شامل سه گروه محتوای ویدیوی درخواستی،صدای درخواستی وبرنامه های کاربردی است که درقالب یک آرشیوجامع در دسترس مشترکان قرا رمیگیرد.
متقاضیان برای ثبت نام و دریافت اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانند با شماره تلفن 2020 تماس بگیرند.

هزینه آبونمان این سرویس 5هزار تومان، هزینه خرید دستگاه STB و 77 هزار 390 تومان ، هزینه نصب 15 هزار تومان  و 9 درصد نیز ارزش افزوده است که در حال حاضر با ارائه تخفیف آغاز راه اندازی مبلغ حدود 99 هزار تومان دریافت می شود.

 

 


منبع خبر:            تعداد مطالعه: 384


 

  
37333030 پاسخگويي روابط عمومي شركت مخابرات استان يزد


نظرسنجی
نظر شما در خصوص نحوه واگذاری اینترنت پرسرعت شرکت مخابرات استان یزد چیست؟