دو نفر از مدیران مخابرات منطقه یزد در بین 120 مدیر شایسته مخابرات ایران

 


تاریخ ثبت: 1396/05/10

 

محمد مسعودی مقدم و محمد رضا عیاره فروش دو نفر از مدیران مخابرات منطقه یزد هستند که قرار است در دوره تربیت 120 مدیر شایسته مخابرات ایران شرکت کنند.  

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه یزد-  محمد مسعودی مقدم رئیس اداره نگهداری و پشتیبانی ارتباط سیار و محمد رضا عیاره فروش مدیر شبکه دیتا  که از بین 8 نفر از مدیران داوطلب مخابرات استان و بیش از 350 نفر از مدیران داوطلب مخابرات کشور،  پس از کسب موفقیت در آزمون مربوطه انتخاب شدند، قرار است در دوره تربیت 120 مدیر شایسته مخابرات ایران حضور داشته باشند.

سرائیان مدیر عامل مخابرات ایران در آیین آغاز به کار دوره مزبور گفت: با اجرای این طرح، تجربه و دانش در شرکت مخابرات ایران بومی سازی می شود.

 وی خاطر نشان ساخت، امروز یکی دیگر از برنامه های ره نگاشت که بر روی کاغذ آمده بود به اجرا گذاشته شد. سرائیان تصریح کرد: انتخاب افراد برای حضور در این طرح از بین مجموعه مدیران مخابرات صورت گرفت. چون این انتخاب، همدلی، همراهی و وفاداری را در بین همه همکاران شرکت در پی خواهد داشت.

یادآور می شود در طرح 120 مدیر شایسته مخابرات ایران،  مهندس مسعودی مقدم به همراه 29 دیگر نفر از پذیرفته شدگان در دور Mini MBA دانشگاه اراسموس (Erasmus) هلند،  مهندس عیاره فروش به همراه 29 دیگر نفر در دوره  mini MBA دانشگاه آلتو (Aalto) فنلاند و مابقی در دوره های MBA صنعتی شریف و امیرکبیر حضور خواهند داشت. شایان ذکر است دو دانشگاه فوق به ترتیب رتبه های 10 و 31 دانشگاههای اروپا در رشته MBA را دارا می باشند.

 

 

 

 


منبع خبر:            تعداد مطالعه: 236


 

  
37333030 پاسخگويي روابط عمومي شركت مخابرات استان يزد


نظرسنجی
نظر شما در خصوص نحوه واگذاری اینترنت پرسرعت شرکت مخابرات استان یزد چیست؟