مشکلات ارتباطی شهرستان اردکان بررسی شد

 


تاریخ ثبت: 1396/06/06

 

مدیر مخابرات منطقه یزد در نشست بررسی مسائل و مشکلات ارتباطی شهرستان اردکان با فرماندار این شهرستان، حضور یافت.  

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه یزد ، مقوم مدیر مخابرات منطقه یزد در نشست بررسی مسائل و مشکلات ارتباطی شهرستان اردکان که با حضور مدیران ارشد ارتباطات استان در دفتر فرمانداری اردکان برگزار شد به ارائه گزارشی از وضعیت فعلی مخابرات استان و شهرستان اردکان پرداخت و از پشتیبانی مسئولین در پیشبرد اهداف مخابرات تشکر کرد.

وی اظهار داشت : در یک سال گذشته 70 پروژه با اعتباری بالغ ‌بر 95 میلیارد ریال در شهرستان اردکان به بهره‌برداری رسیده و در هفته دولت سال ۹۶ نیز ۱۳ پروژه دیگر با سرمایه‌گذاری بالغ‌بر ۱۵ میلیارد ریال به بهره برداری می رسد.

مهدی مقوم افزود: همچنین در مدت یک سال گذشته ۳۹ سایت4و 3Gدر شهرهای اردکان، احمدآباد به منظور رفاه حال مشترکان راه‌اندازی شده است.

وی همچنین از آغاز پروژه FTTH در هفته دولت در شهرستان اردکان خبر داد و افزود: اردکان جزء اولین شهرهای بهره‌بردار از پروژه FTTH در سطح کشور است که با اجرای این پروژه مشترکانی که در محدوده این طرح هستند، می‌توانند تمامی ارتباطات را از طریق فیبری نوری داشته باشند.

هادی مقیمی فرماندار اردکان با بیان توضیحاتی درمورد شهرستان اردکان به ارایه مشکلات ارتباطی این شهرستان پرداخت و گفت: در فرآیند برنامه‌ریزی توسعه روستایی، یکی از اولویت‌های اساسی توجه به فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات به‌عنوان پیشران توسعه است.

بنا به این گزارش در ادامه جلسه مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات، ، مدیرکل پست ، مدیرکل ارتباطات زیرساخت ، مدیر امور شعب پست بانک به ارایه گزارشی از عملکرد حوزه خود پرداختند.

 

 

 

 

 


منبع خبر:            تعداد مطالعه: 100


 

  
37333030 پاسخگويي روابط عمومي شركت مخابرات استان يزد


نظرسنجی
نظر شما در خصوص نحوه واگذاری اینترنت پرسرعت شرکت مخابرات استان یزد چیست؟