مشکلات ارتباطی شهرستان اشکذر بررسی شد

 


تاریخ ثبت: 1396/06/27

 

در نشستی با حضور مسئولان استانی و شهرستان اشکذر ، مسائل و مشکلات حوزه ی ارتباطات و فناوری اطلاعات اشکذر در محل فرمانداری این شهرستان بررسی شد .  

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه یزد - در این نشست مدیر کل ارتباطات و فناوری استان یزد ، مدیر مخابرات منطقه یزد ، مدیر شعب پست بانک استان و برخی از کارشناسان ومسولین مربوطه استانی و شهرستان حضور داشتند و در خصوص نیازها و مشکلات شهرستان اشکذر به بحث و تبادل نظر پرداختند.

در ابتدای این نشست محمدعلی شاه‌حسینی فرماندار اشکذر به بیان بخشی از مشکلات شهرستان در حوزه ارتباطات پرداخت و اظهار کرد: توسعه آنتن دهی تلفن همراه و ثابت مناطق روستایی از ضروریات است و با گسترش این مهم و نیز آموزش و آگاهی بخشی به جامعه هدف از نحوه ایجاد کسب‌وکارهای اینترنتی می‌توان نظاره‌گر ظهور و بروز مشاغل نوین و پایدار بود.

در ادامه اکرم فداکار مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اظهار کرد: منظور از تشکیل این نشست بررسی جامع‌تر مسائل، مشکلات و کمبودها و نواقص باهدف تسریع و تسهیل امور است و باید با شناسایی نیازها و مطالبه گری و پیگیری مسئولین استانی از مقامات کشوری اعتبارات لازم برای توسعه اشتغال و کسب‌وکارهای نو پا انجام گیرد.

دراین نشست مقوم مدیر مخابرات منطقه یزد ضمن ارایه گزارشی از عملکرد مخابرات استان و شهرستان اشکذر اظهار داشت: از سال 95 تاکنون بیش از 40 پروژه بااعتباری بالغ‌بر 67 میلیارد ریال در شهرستان اشکذر به بهره‌برداری رسیده است.

مهدی مقوم در ادامه سخنانش توسعه زیرساخت‌های روستایی را از اولویت‌های پیشرو عنوان کرد و از افزایش و توسعه 2 برابری ظرفیت شبکه دولت در استان در آینده نزدیک خبر داد.

گفتنی است مقوم در جریان سفر به شهرستان اشکذر از قسمتهای اداری و فنی مخابرات این شهرستان بازدید کرد.

 

 


منبع خبر:            تعداد مطالعه: 115


 

  
37333030 پاسخگويي روابط عمومي شركت مخابرات استان يزد


نظرسنجی
نظر شما در خصوص نحوه واگذاری اینترنت پرسرعت شرکت مخابرات استان یزد چیست؟