برای استفاده از سرویس 4G گوشی مناسب باید داشته باشید

 


تاریخ ثبت: 1396/07/17

 

مشترکینی که سرویس پر سرعت 4Gرا روی شماره تلفن همراه خود فعال کرده اند و مکالمات ایشان با اختلال مواجه شده ، باید گوشی مناسب این سرویس را تهیه نمایند.  

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه یزد، محمد ارجمندی زاده مدیر ارتباطات سیار مخابرات منطقه یزد با بیان این مطلب اعلام کرد: همراه اول با راه اندازی اینترنت پرسرعت 4G در بستر ارتباطی خود سعی در ارایه خدمات همگام با فناوری روز دنیا دارد که رضایتمندی تعداد زیادی از مشترکان خود را در پی داشته است.

وی افزود: متاسفانه برخی از مدل گوشی ها امکان مکالمه صوتی در حالت LTE را پشتیبانی نمی کنند، لذا مکالمات صوتی این دسته از مشترکان با وجود اینترنت پرسرعت4G دچار اختلال می شود.  

مدیر ارتباطات سیار مخابرات استان یزد اعلام کرد: با تلاش متخصان مخابرات سرویس فناوری انتقال صدا بر بستر نسل چهارم تلفن همراه با نام  سرویس( voice over LTE - (VOLTE که امکان مکالمه با کیفیت بالا و برقراری سریع تماس را فراهم میکند فعال گردیده است.

وی از مشترکان تلفن سیار مخابرات (همراه اول) خواست در صورتی که تلفن همراه ایشان سرویس یاد شده را پشتیبانی میکند با شماره گیری (#245*10*) از آن استفاده کنند.

 

 


منبع خبر:            تعداد مطالعه: 94


 

  
37333030 پاسخگويي روابط عمومي شركت مخابرات استان يزد


نظرسنجی
نظر شما در خصوص نحوه واگذاری اینترنت پرسرعت شرکت مخابرات استان یزد چیست؟