اعلام آمادگی مخابرات برای تامین نیازهای ارتباطی دستگاه های اجرایی در برنامه ششم توسعه

 


تاریخ ثبت: 1396/07/17

 

مدیران مخابرات منطقه یزد در دیداری با نصیری زاده رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان یزد به منظور تحقق اهداف برنامه ششم توسعه اقتصادی اجتماعی و فرهنگی کشور ، آمادگی مخابرات منطقه یزد را برای تامین نیازهای ارتباطی و فناوری اطلاعات دستگاه های اجرایی استان اعلام کردند.  

در این نشست که روز شنبه پانزدهم مهرماه سال جاری در محل دفتر رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان یزد برگزار شد، ابتدا مهدی مقوم مدیر مخابرات منطقه یزد با ارائه گزارشی از جایگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات و وضعیت مخابراتی استان در زمینه تلفن ثابت، تلفن همراه، دیتا و  اینترنت پرسرعت و فناوری های جدید اظهار داشت: با تلاش متخصصان مخابراتی و همکاری مسئولان استان و دستگاه های اجرایی، خوشبختانه در حال حاضر استان یزد از بستر مناسبی برای بهره مندی از ارتباطات و فناوری اطلاعات برخوردار است و امیدواریم با همکاری تنگاتنگ دستگاه های اجرایی بتوانیم یاور خوبی برای آنان در اجرای وظایف و تکالیف برنامه ششم توسعه باشیم.

امجد رییس اداره برنامه ریزی مخابرات منطقه یزد نیز با یادآوری سرفصل های هشتگانه برنامه ششم توسعه، و برجسته بودن فصل زیربنایی ارتباطات ، گفت: هم اکنون بستر خوبی در زمینه فیبر نوری داریم و بر اساس نیازها امکان افزایش پهنای باند وجود دارد.

رییس زاده معاون شبکه مخابرات منطقه نیز در این نشست با اشاره به تحول چشمگیری که در زمینه تامین بسترهای سیستم انتقال و دیتا و فیبر نوری و دیگر فناوری های روز مخابراتی و ارتباطی در استان یزد صورت گرفته خاطر نشان ساخت: برای تحقق برنامه ششم توسعه ما هیچگونه محدودیتی برای واگذاری پهنای باند مورد نیاز دستگاه های اجرایی استان نداریم.

ساجدی مدیر تجاری مخابرات منطقه یزد نیز در این نشست با اعلام آمادگی برای تامین بسترهای مخابراتی مورد نیاز برای تحقق برنامه ششم توسعه اظهار داشت: مخابرات منطقه یزد سرمایه گذاری های گسترده ای داشته تا بتواند نیازهای ارتباطی دستگاه های اجرایی را تامین کند، و دستگاه های اجرایی استان باید برای نیازهای خود اولویت بندی داشته باشند و برای تامین این نیازها با مخابرات تعامل داشته باشند.

امامی رییس اداره بازاریابی مخابرات منطقه یزد نیز با اشاره به ضرورت ارتقای وضعیت ارتباطی و فناوری اطلاعات دستگاه های اجرایی استان در سه سطح دسترسی، استفاده و مهارت های لازم، خواستار تشکیل نشست های چندجانبه با محوریت سازمان مدیریت و
برنامه ریزی و همکاری اداره کل فناوری اطلاعات استان برای احصای دقیق تر نیازها و اولویت های دستگاه های اجرایی استان به منظور ایفای وظایف و تکالیف برنامه ششم توسعه شد.

نصیری زاده رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان یزد در این نشست ضمن استقبال از پیشگامی مخابرات برای همکاری در تحقق اهداف برنامه ششم توسعه، گفت: فناوری اطلاعات از هر زیرساخت دیگری مهم تر است و ما آمادگی داریم تا در بخش زیرساخت ها کمک کنیم تا رقابت بهتری شکل بگیرد.

وی افزود: به منظور تامین نیازهای دستگاه هایی که در زمینه فراهم آوردن زیرساخت با محدودیت اعتبار روبرو هستند، بودجه متمرکزی داریم که این بودجه با توجه به وضع موجود و جمع بندی و اولویت بندی این نیازها توزیع خواهد شد.

شایان یادآوری است این نشست با حضور مهدی مقوم رییس مخابرات منطقه یزد، نصیری زاده رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان یزد ، دهقانی زاده معاون برنامه سازمان مدیریت، رییس زاده معاون شبکه مخابرات منطقه یزد، ساجدی مدیر تجاری ، یاوری نسب مدیر فناوری اطلاعات، امجد رییس اداره برنامه ریزی و امامی رییس اداره بازاریابی مخابرات منطقه یزد در محل دفتر رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان یزد برگزار گردید.

 

 


منبع خبر:            تعداد مطالعه: 95


 

  
37333030 پاسخگويي روابط عمومي شركت مخابرات استان يزد


نظرسنجی
نظر شما در خصوص نحوه واگذاری اینترنت پرسرعت شرکت مخابرات استان یزد چیست؟