بهره گیری از توان نظام مهندسی ساختمان در اجرای تانوما

 


تاریخ ثبت: 1396/07/19

 

سمینار آموزشی فیبرنوری تانوما، (FTTH) با حضور تعدادی از مسئولان و اعضای برگزیده گروه برق سازمان نظام مهندسی استان یزد و مخابرات منطقه یزد در محل سالن ویدئو کنفرانس مجتمع مخابراتی امام حسین (ع) برگزار شد.  

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه یزد، در پی تفاهم نامه همکاری شرکت مخابرات ایران و سازمان نظام مهندسی ساختمان در خصوص همکاری دو جانبه در زمینه سرویس های مبتنی بر فیبرنوری، سمینار آموزشی به صورت همزمان با حضور نمایندگان مشابه سایر استانها و مدیران مخابرات از طریق ویدئوکنفرانس برگزار شد.

تبیین مبانی و خدمات مبتنی بر فناوری FTTH و دستیابی به راهکارهایی برای سهولت در بسترسازی ساختمان های موجود و یا در دست ساخت برای پروژه مذکور از جمله هدف های تشکیل این سمینار بود که حاضران در مورد تهیه و تدوین، طراحی اجرا ، آموزش طراحی و  کنترل و بازرسی اجرای فیبرنوری در ساختمان ها، آموزش های لازم را فراگرفتند.

پس از پایان این نشست آموزشی، مهدی مقوم مدیر مخابرات منطقه یزد گزارشی در مورد هزینه های سرمایه ای اجرای طرح ید شده توسط مخابرات را ارایه کرد و افزود: امیدواریم با تعامل و همکاری سازمان نظام مهندسی، مخابرات منطقه یزد بتواند در ارایه خدمات مبتنی بر فیبر نوری در کشور پیشتاز باشد.

 در ادامه، اسدی نایب رئیس سازمان نظام مهندسی ضمن تشکر از مدیر و مسئولان مخابرات آمادگی هرگونه همکاری برای بسترسازی پروژه فیبر نوری در استان را اعلام کرد.

 

 


منبع خبر:            تعداد مطالعه: 108


 

  
37333030 پاسخگويي روابط عمومي شركت مخابرات استان يزد


نظرسنجی
نظر شما در خصوص نحوه واگذاری اینترنت پرسرعت شرکت مخابرات استان یزد چیست؟