مدیر مخابرات یزد با شهردار جدید دیدار کرد

 


تاریخ ثبت: 1396/07/19

 

در پی انتصاب جمالی نژاد به سمت شهردار یزد ، مدیر مخابرات منطقه یزد با حضور در محل شهرداری مرکزی با وی دیدار و گفتگو کرد.  

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه یزد، به منظور گسترش همکاری بیشتر و تعامل های متقابل، مقوم مدیر مخابرات به همراه رئیس زاده معاون شبکه مخابرات یزد با جمالی نژاد شهردار یزد در نشستی مشترک دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار مقوم انتصاب جمالی نژاد به سمت جدید را تبریک گفت و گزارشی از عملکرد مخابرات منطقه یزد و وضعیت شاخص های ارتباطی استان را ارائه کرد و در مورد پروژ ه های متعددی که توسط مخابرات برای توسعه زیرساختهای ارتباطی استان در دست اقدام است توضیحات کاملی بیان نمود.

مقوم در ادامه سخنانش ضمن اشاره به تعامل و همکاری مطلوب مخابرات و شهرداری در سالیان متمادی اظهار داشت: امیدواریم با گسترش همکاری بیشتر دو سازمان، زمینه افزایش ارائه خدمات مطلوب تر به مردم استان فراهم شود.

جمالی نژاد ضمن خوش آمد و تشکر از حضور مدیر مخابرات منطقه یزد از زحمات همه شهرداران قبلی تقدیر و تشکر نمود و افزود: با توجه به اهمیت شهر یزد و ثبت جهانی آن باید تحرکی جدید در فعالیتهای شهرداری در همه زمینه ها از جمله ترمیم آسفالت خیابانها ، ایجاد مکان هایی برای ارائه سرویس به مسافرین به خصوص توریست ها، توسعه و تکمیل شهر الکترونیک و شهر هوشمند ایجاد شود و در این راه باید از همه امکانات سازمانها و دستگاههای اجرائی استان استفاده نمائیم.

 وی افزود :امیدواریم با تعامل مخابرات زیرساختهای ارتباطی لازم جهت شهر الکترونیک و شهر هوشمند به وجود آید.

همچنین در این نشست مقوم موضوعاتی چون اجرای روش های جدید شبکه و کاهش خسارت به آسفالت خیابان ها و نیز اصلاح دستورالعمل محاسبه خسارت را مطرح کرد که شهردار یزد قول مساعدت و پیگیری این مسایل را در دستور کار خود قرار داد.

 

 


منبع خبر:            تعداد مطالعه: 141


 

  
37333030 پاسخگويي روابط عمومي شركت مخابرات استان يزد


نظرسنجی
نظر شما در خصوص نحوه واگذاری اینترنت پرسرعت شرکت مخابرات استان یزد چیست؟