جلسه بررسی و رفع مشکلات حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات شهرستان مهریز برگزار شد

 


تاریخ ثبت: 1396/08/03

 

در نشستی با حضور مسئولان استانی و شهرستان مهریز، مسائل و مشکلات حوزه ی ارتباطات و فناوری اطلاعات مهریز در محل فرمانداری این شهرستان بررسی شد.  

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه یزد - در این نشست مدیر کل ارتباطات و فناوری استان یزد ، مدیر مخابرات منطقه یزد ، مدیر شعب پست بانک استان و برخی از کارشناسان ومسولین مربوطه استانی و شهرستان حضور داشتند و در خصوص نیازها و مشکلات شهرستان مهریز به بحث و تبادل نظر پرداختند.

در ابتدای این نشست سید محمد رستگاری ، فرماندار مهریز با بیان مشکلات و نیازهای بخش ارتباطات شهرستان مهریز به  عدم پوشش مخابراتی تلفن ثابت  در بعضی از روستاها و همچنین عدم آنتن دهی در بعضی از محورهای کوهستانی شهرستان اشاره کرد و خواستار رفع مشکلات شد .

 در ادامه اکرم فداکار مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اظهار کرد: بررسی مسائل ، مشکلات و نیازهای ارتباطی شهرستان ها به خصوص در روستاها جزو اولویت همیشگی است که مورد تاکید دولت است و پیگیری های لازم انجام خواهد شد.

دراین نشست مقوم مدیر مخابرات منطقه یزد ضمن ارایه گزارشی از عملکرد مخابرات استان و شهرستان مهریز اظهار داشت: از ابتدای سال 96 تاکنون بیش از 20 پروژه با اعتباری بالغ ‌بر 25 میلیارد ریال در شهرستان مهریز به بهره‌برداری رسیده است.

وی در ادامه سخنانش در مورد رفع مشکلات پوشش دهی تلفن همراه در روستاهای سریزد و هرفته قول مساعدت و همکاری داد.

گفتنی است مقوم در جریان سفر به شهرستان مهریز از قسمتهای اداری و فنی مخابرات این شهرستان بازدید کرد.

 

 


منبع خبر:            تعداد مطالعه: 103


 

  
37333030 پاسخگويي روابط عمومي شركت مخابرات استان يزد


نظرسنجی
نظر شما در خصوص نحوه واگذاری اینترنت پرسرعت شرکت مخابرات استان یزد چیست؟