راه اندازی «وای فای اول» در مکانهای عمومی یزد آغاز شد

 


تاریخ ثبت: 1396/12/02

 

جلسه کنترل پروژه بررسی مراحل پیشرفت پروژه وای فای استان یزد با حضور حسین پور مدیرکل راهبرد شرکت مخابرات ایران، کارشناسان همراه اول و شرکت نقش اول کیفیت(ناک)، مقوم مدیر مخابرات منطقه یزد و سایر مسئولان مخابرات استان برگزار شد.  

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه یزد، در این نشست زارع ده آبادی مجری پروژه  وای فای در منطقه یزد ضمن ارایه گزارشی از روند پیشرفت پروژه ، مباحثی در مورد مشکلات تملک نقاط مورد نظر مطرح نمود و پیشنهادهای استان را برای تسریع در اجرای پروژه برای 16 نقطه بیان کرد.

در ادامه مقوم مدیر مخابرات منطقه یزد ضمن خیرمقدم و سپاس از مسئولان و کارشناسان پروژه وای فای بر ضرورت تسریع در تحویل تجهیزات و پشتیبانی مناسب از سرویس های ارایه شده وای فای تاکید کرد.

همچنین در این نشست رییس زاده معاون شبکه و ساجدی مدیر تجاری مخابرات منطقه یزد در خصوص روند تعیین محل، عقد تفاهم نامه و نصب و راه اندازی تجهیزات پروژه وای فای در 7 نقطه از مکان های عمومی شهر یزد از جمله پاساژ امیر و پاساژ صدف توضیحاتی را ارایه کردند.

حسین پور مدیرکل راهبرد شرکت مخابرات ایران در ادامه توضیحاتی در مورد روند اجرای پروژه وای فای در سطح کشور و گزارش پیشرفت استان یزد را ارائه کرد و آمادگی شرکت مخابرات ایران جهت تامین تجهیزات لازم برای توسعه شبکه وای فای در استان یزد علاوه بر 16 محل قبلی تعیین شده را اعلام نمود.

در پایان حسین پور و هیئت همراه به اتفاق مسئولان مخابرات منطقه یزد از دو نقطه مزبور وای وای بازدید کردند و همزمان با این بازدیدها وای فای پاساژهای امیر و صدف راه اندازی گردید.

گفتنی است در فاز اول این پروژه تمام مشترکان تلفن همراه اول که تحت پوشش شبکه وای فای قرار بگیرند افزون بر اینکه از سرعت بالاتری برخوردار می شوند می توانند در مصرف باتری گوشی خود صرفه جویی کرده و نیز از حجم تعیین شده اینترنت وای فای رایگان همراه اول که موقع خرید بسته دریافت نموده اند بهره مند شوند.

لازم به ذکر است در فاز دوم این پروژه مشترکینی که اینترنت پرسرعت خانگی از مخابرات داشته باشند نیز می توانند با استفاده از این بستر از اینترنت پرسرعت این شبکه  استفاده نمایند.

 

 


منبع خبر:            تعداد مطالعه: 243


 

  
37333030 پاسخگويي روابط عمومي شركت مخابرات استان يزد


نظرسنجی
نظر شما در خصوص نحوه واگذاری اینترنت پرسرعت شرکت مخابرات استان یزد چیست؟