فرمانده جدید پایگاه شهید قندی مخابرات یزد معرفی شد

 


تاریخ ثبت: 1397/02/05

 

در مراسمی با حضور مسئول سازمان بسیج کارمندان کل استان یزد ، فرمانده حوزه مقاومت یک بسیج اداری حضرت قائم یزد، مدیر مخابرات منطقه یزد و جمعی از مسئولان و اعضای شورای پایگاه شهید قندی مخابرات ، فرمانده جدید این پایگاه معرفی شد.  

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه یزد، در این مراسم ابراهیمی بشکانی مسئول سازمان بسیج کارمندان کل استان یزد از پایگاه مخابرات یزد به عنوان یکی از فعالترین پایگاه های سطح استان یاد کرد و از زحمات چندین ساله محمدرضا سعادتجو در پایگاه شهید قندی مخابرات تقدیر و تشکر نمود.

در ادامه مقوم مدیر مخابرات منطقه یزد با بیان این که هدف از تشکیل بسیج در ادارات، انجام وظیفه کارمندان بصورت بسیجی و انقلابی است از زحمات و تلاشهای وافر محمدرضا سعادتجو فرمانده پایگاه شهیدقندی تقدیر و تشکر کرد و عماد خلیلی با حفظ سمت قبلی به عنوان فرمانده جدید این پایگاه معرفی شد.

در این مراسم محمدرضا سعادتجو فرمانده پایگاه شهیدقندی ضمن تشکر از مقوم مدیر مخابرات منطقه یزد به خاطر پشتیبانی و حمایت از این پایگاه، عملکرد 6 سال خدمت در پایگاه بسیج را بیان کرد و برای عماد خلیلی فرمانده جدید پایگاه مخابرات آرزوی توفیق و سربلندی نمود.

در پایان با اهدای لوح تقدیر و هدیه به فرمانده سابق پایگاه، از زحمات وی تقدیر و تشکر شد.

 

 


منبع خبر:            تعداد مطالعه: 59


 

  
37333030 پاسخگويي روابط عمومي شركت مخابرات استان يزد


نظرسنجی
نظر شما در خصوص نحوه واگذاری اینترنت پرسرعت شرکت مخابرات استان یزد چیست؟