مشکلات ارتباطی و مخابراتی شهرستان بافق بررسی شد

 


تاریخ ثبت: 1397/02/10

 

در نشستی با حضور مسئولان استانی و شهرستان بافق ، مسائل و مشکلات حوزه ی ارتباطات و فناوری اطلاعات بافق در محل فرمانداری این شهرستان بررسی شد .  

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه یزد - در این نشست مدیر کل ارتباطات و فناوری استان یزد ، مدیر مخابرات منطقه یزد ، مدیر شعب پست بانک استان و برخی از کارشناسان ومسولین مربوطه استانی و شهرستان حضور داشتند و در خصوص نیازها و مشکلات شهرستان بافق به بحث و تبادل نظر پرداختند.

در ابتدای این نشست زاده رحمانی فرماندار بافق ضمن تشکر از حضور مدیران ارشد حوزه ICT استان در این جلسه، به ارائه توضیحاتی درباره مزیت ها و ظرفیت های موجود در شهرستان بافق پرداخت و مشکلات ارتباطی موجود در شهر و روستاهای شهرستان را مطرح نمود.

در ادامه اکرم فداکار مدیر کل ارتباطات و فناوری استان یزد با اشاره به اهداف و سیاست های کلان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات،از برنامه های این وزارت در حوزه های مختلف از جمله اشتغال،توسعه زیرساختهای ارتباطی و کسب و کارهای نوپا سخن گفت.

درادامه این نشست مقوم مدیر مخابرات منطقه یزد ضمن ارایه گزارشی از عملکرد مخابرات استان و شهرستان بافق اظهار داشت: از سال 96 تاکنون بیش از 23 پروژه از جمله تکمیل پروژه 3G ،  4Gدر شهرهای بافق و مبارکه و اجرای پروژه FTTH بااعتباری بالغ‌بر 20 میلیارد ریال در شهرستان بافق به بهره‌برداری رسیده است.

گفتنی است مقوم در جریان سفر به شهرستان بافق ضمن بازدید از قسمتهای اداری و فنی مخابرات این شهرستان از محمدرضا عسکری ده جمالی همکار جانباز مخابرات بافق عیادت کرد .

 

 

 


منبع خبر:            تعداد مطالعه: 43


 

  
37333030 پاسخگويي روابط عمومي شركت مخابرات استان يزد


نظرسنجی
نظر شما در خصوص نحوه واگذاری اینترنت پرسرعت شرکت مخابرات استان یزد چیست؟